Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar gölge kadar silik bir çizgi var sanırım boş birde siz bakar misinz
Allahim bir çizgi görüyorum orda ama şu testi actirmadan duramıyorum açar mısın kuzum bir de öyle bakalım erken gebelik varsa ondan da yapabilirsin

Kızlar ben üç aydir düzenli fitness yapiorm hani hamilelik olursa ideal kiloma inmek için. Bu sabah fenalaştim baya tansiyonum düştü. Umarım hamilelik belirtisidir

Benim de tam olarak ayni. Test yaptiginizda beni de etiketlerseniz çok sevinirim ya
İnşallah müspet sonuçlar alırız her an adet olacakmışım gibi ağrılarım var ama artık bunları önemsemek istemiyorum adet günümü bekleyeceğim hayırlısı insallah
Senin adet ne zaman? Erken test yaparsan sen de beni etiketle

Ee son adet tarihime göre 5 6 haftalık oluyorum ama değilim.
Neyse iyi yapmışsın ben görmedim
Beybi sen öyle desen de öyle hesaplanıyor ama ona kalırsa bende 2 haftalık anca
Doktor da soracak bunu ona göre hesaplicak sen biraz daha dur kese görmeye gidersin allahin izniyle

Beybi sen öyle desen de öyle hesaplanıyor ama ona kalırsa bende 2 haftalık anca
Doktor da soracak bunu ona göre hesaplicak sen biraz daha dur kese görmeye gidersin allahin izniyle
İnşallah inşallah Kalp atışını duyayım ve keseyi göreyim biraz olaun içim rahatlar seninde tabiii.
Yaa banane ben 3 haftalık hamileyim 15 aralıkta en son adetim. Baksana 5 haftalık duruyor ama değil 3 haftalık Banane yani benim bebegim 3 haftalık

Saolasin cnm Allah razı olsun İnşallah
Canım folic 1 d vit aldım..bu ay onları kullanacak hergun yumurta avakado ceviz yeşillik yiyorum yumurta gelişimine cok iyi geliyormuş. Ekmeği bıraktım yemicem kisti buyutuyormus. Keciboynuzu özü bı kaşık yiyorum.İlk on günde maydonulu limon suyu icecem.kiston erimesi için . İns bu ay olacakk..

İnşallah kuzum insanın böyle deneyimi olunca en ufak şeyi kötüye yoruyor ister istemez her şey iyi gider umarım ptesi tekrar kan vericem

Genelde yumurtlama zamanı tam bilinemeyecegi için doktorlar o şekilde hesaplıyor kuzum ona bakılırsa bende yeni öğrendim ama 4 haftalik,yani yeni şuan adet gunumdeyim ya dün ya bugün olması lazım
Ay inşallah duyarız ya inşallah sağlıklı ilerler o yönden endişeliyim bana kalsa her gün kan vermeye gidicem o derece bakalım haftaya çağırdı doktor tekrar tahlil de vericem benim daha çok az beta şöyle 6. 7. Haftaya gelsem rahatlarım gibi Allah izin verirse. Günler geçmiyor

Değerim 464 çıktı kuzu doktor ultrason baktı zaten kese görünmez çok erken dedi. Telaş yapma dedi ben her türlü ihtimale karşı progestan yazıyorum sana dedi. Öyle yani
Değerin güzel artmış canim korkma hiç bisey olmayacak Allahin izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…