Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım yarın da yapar bakarsın teste .çatlar büyük ihtimal gebelik olmazsa eğer adetin uzamaz 17 gün sonra faaln regl olursun 8 9 şubat gibi .peki en son ilişki ne zaman oldu . belki oda olur
Bunu şimdi yaptım ya yarın sabah yapayım mı? Ya da bu akşam? Ne zaman yapsam

yarın mutlaka tekrarla .eğerki yarın da pik olursa pazartesi ilişki de kurtarabilir. dün değerlendirebildin mi
Yok kııız en son 5-6 gün önce. Ben şimdi ayarladım tamam mı çarşambadan itibaren 3 gün çalısmayacaktım tam da ovulasyona denk gelir diye tahmin ediyordum. Nöbetlerimi öne çektim. Ters köşe oldum resmen

Kızlar 2 gün önce hcg değerm 75 ti bugün hcg değerim 105 çıktı. Doktor beklediğimz değerden aşağıda dedi pazartesi bir daha kan testi istedi. Bu durumu yaşayanlar varmı

Öyle yapayım madem,, geçen ay tam olarak böyle olan testten 3 gün sonra çatlama oldu. Pazartesi belki kurtarır dediğin gibi..
Bir kadın sanırım 48 saatte sperimi döllüyor. Yani o saate denk gelirse inşallah tutar canım. Stres yapma hiç olmaz

Merhaba canım. öncelikle geçmiş olsun . vakit kaybetmeden erkenden hastaneye gitmen iyi olmuş. hamile kalma ihtimalin 0 iken en azından şuan yüzde 50 olmuş. diğer tüpünü neden açamadılar bilmiyorum ama açılma ihtimali varsa anestezi bir şekilde2. hsg yi çekin derim. doktora danışıp. pco göznü korkutmasın hamile kalmaya engel değil sonuçta hatta çok yumurta olduğu için şans yüksek. sana tavsiyem eşinde bi kontrole gitsin bir spermiyogram testi yaptırın . eğer ki yolunda değilse onun düzelmesi daha çok vakit alıyor.

Kızlar 2 gün önce hcg değerm 75 ti bugün hcg değerim 105 çıktı. Doktor beklediğimz değerden aşağıda dedi pazartesi bir daha kan testi istedi. Bu durumu yaşayanlar varmı
Pazartesi tekrar yap bakalım. İnşallah yükseli ağrın flan varmı?

Tebrikler gebeymişsiniz
Kaç aydır deniyorusnu
Bu ay farklı bir şey yaptınız mı
İlişki günleriniz nasıl oldu

Amin kuzum darısı başına hatırlarsan ovulasyon testim seninki gibi çıkıyordu
İnsAllah canım benim dua et bizlerede bizde bu güzel haberi paylaşalım

Evet lh testleri koyu halen bizim OKYANUS302 tez yaptı bununka alakalı ondan ona istediğini sorabilirsin her bilgiye soruya cavabi var muhakhak senin teste direk var dedi

Var canim aklından sil at kimyasalı güzel şeyler düşün güzel olsun lutfen sağlıkla ilerlesin insallah
Aksam bi kere daha yap bak çatlama olunca 24 saat süren var

Ay canim Saol teşekkür ederim ama kan a gidemem ki hele iki güne bir burda imksanz elimde iki tane test var sabah ne ertesi sabah yapayım salı merkeze gidecez o zaman yaptırabilirim. Kan testini
Tamam canim ama endişelenme kimyasal falan diye bak ben test yapıp durdum meğer bozukmuş sen sevinmeye bak inşallah güzel değerler alacaksin

Eşimde testini verdi ama o konuda bilgim sıfır. İkimizinde 2. Evliliği onun ilk evliliğinden çocuğu var o yüzden onda bi sıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum. Önümüzde ki hafta doktora vericez tüm sonuçları bakalım heyecanla bekliyorum

eşinizin bilgilerini çekmeden atarsan bakabiliriz canım . burda tecrübeli olan çok kişiyiz

Bir kadın sanırım 48 saatte sperimi döllüyor. Yani o saate denk gelirse inşallah tutar canım. Stres yapma hiç olmaz
Haklısın canım geçen ay stres yaptım bir türlü çatlamadı
Bu ay akışına bıraktım yolunda ilerlemiş maşallah
Pazartesi değerlendircem gerisi nasip :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…