Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya canım benimde kabızlık var gibi şuan bat 25 Ocak birazda akıntım var peçeteye geliyor ama kremsi değil böyle nasıl tarif edilir bilemiyorum ama 🤭 yumurtlamada olan şeffaf uzayan akıntı oluyor ya onun gibi
Benim de bir kaç gündür akıntının kıvamında değişiklik var ama lekelenmem olmaya başladı sanırım adet olacağım :KK43:

Kızlar bu ay gebelik testim negatif çıkmıştı ya korona testim de pozitif çıktı şaşkınım😅 bu ay ki kısmet 🐣 değil 🦠 müş🥲 oysa 2022 güzel geçecek gibi hissediyordum😏
Bir de üstüne regl ağrısı çekiyorum tabi mükemmel😂
Bu ay ilaç tedavime ara verip hayıt suyu vs içecektim, içsem bişey olur mu acaba 🤔

Kızlar şimdi eşimle yaptırdık iyi mi sizce 🤔

Eklentiler

• 7E6AF5D9-7794-4ABA-B0FE-A3E6A9800A7B.jpeg
    7E6AF5D9-7794-4ABA-B0FE-A3E6A9800A7B.jpeg
    68,6 KB · Görüntüleme: 93
Amann insan (çok çok afedersiniz) kabız olduğuna sevinir mi? Kendimi dinlemekten kan akisimi duyucam yakinda😂😂😂😂
Bat a 1 hafta kaldı son beraberliğin üzerinden 1 hafta geçti bugün çok sancim oldu sanki adet olacakmışım gibi akıntı başladı.
Allahı sen büyüksün hepimizin gönlündeki muradı hayırlısı ile nasip et amin❤️
Yoksa sende adetten önce ishal mi oluyorsun benim gibi 🙃
Benim bugün adet günüm ve yine aynıyım hiç bi farkı yok 🥰

Kızlar bu ay gebelik testim negatif çıkmıştı ya korona testim de pozitif çıktı şaşkınım😅 bu ay ki kısmet 🐣 değil 🦠 müş🥲 oysa 2022 güzel geçecek gibi hissediyordum😏
Bir de üstüne regl ağrısı çekiyorum tabi mükemmel😂
Bu ay ilaç tedavime ara verip hayıt suyu vs içecektim, içsem bişey olur mu acaba 🤔
Ah geçmiş olsunnn hiç bilmiyorum canım bence önce kendini düşünmelisin 🙏

X