Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bekle bakalım daha canım belki yeni yeni biseyler olmaya başlıyordu r bu rakam çok ara bir rakam yani çıkabilirde.. bat nezamandi canım
4 gün sonra canım ama son günlerde inanılmaz sırt-bel ağrısı kasıklarda batma göğüste hassasiyet ve sürekli idrara gidiyorum sıvı içmesem bile ümidim var bakalım yarın gebelik testi mi yapsam diye düşünüyorum yükselirse orda da belli olur sonuçta değil mi

Ama tahminen 4 gün sonra çünkü düzensizdir benim adetlerim tam gün gelmez

Canım ben şehir dışına geldim yanımda lh testi yok gebelik testi aldım yanıma sence yarın yapayım mı ilişki den 10 gün sonra
Analdim canım yumurtladigin gününe 12 ekle diyorlar erken gebelikse çıkar zaten ama normal gebelik testi bilemedim canım şimdi istersen 2 gün daha bekle

Hiç alttan muayene olmamış miydin canim? İnşallah güzelce artar sen takılma onlara hiç var öyle boş konuşanlar korku tellalı gibi

Hiç alttan muayene olmamış miydin canim? İnşallah güzelce artar sen takılma onlara hiç var öyle boş konuşanlar korku tellalı gibi
hiç olmadım canım en son 1 bçk yıl önce gittim kadın doğuma evlenmeden foğum kontrol hapı için gitmiştim ama acı duyulan bişi değil galiba dimi kadınlar kulubünde biraz okudum

Analdim canım yumurtladigin gününe 12 ekle diyorlar erken gebelikse çıkar zaten ama normal gebelik testi bilemedim canım şimdi istersen 2 gün daha bekle
Normal loucbak mıdır neidr var ya canım sabah denerim birde pazar denerim pazar negatif çıkarsa umudum kırılır artık

hiç olmadım canım en son 1 bçk yıl önce gittim kadın doğuma evlenmeden foğum kontrol hapı için gitmiştim ama acı duyulan bişi değil galiba dimi kadınlar kulubünde biraz okudum
Ben 1 buçuk senedir hep alttan muayene oluyorum canım. Adetliyken bile kaç kere muayene etti rahim inceyken daha iyi gözüküyor diye canim. Hic korkulacak bisey değil korkma acı falan olmuyor

O zaman kullanmak için biraz daha bekle sonra yeniden kan verip sonuca göre kullanırsın. Çok geçmiş olsun kuzum

Ya ben bu rapor işini anlamadım ki hiç. Yani iki igneli olursa ne olacak tam olarak kuzum. Ay iyi masallah nasıl duzelttiniz peki, var mı tavsiyen kuzum

Allah Allah esinin sonuçları nasıl bı anda düşer öyle ya şok oldum kuzum acaba tahlil verdiğiniz yer mi hatali sonuç çıkardı. Biz ilk gittigimizde esimin sperm sonuçları temiz çıktı başka bı yerde yeniden baktirdik bı sure sonra o zaman fark ettik. Meğerse önce gititgimiz hastanenin laboratuvari çok doğru sonuçlar vermemiş. Ya hayırlısı inşallah peki bundan sonra ne düşünüyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…