Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaaaaaaa çok güzel bir haber buuuuu Rabbim sana bağışlasın. Sende bize dua et ben yarın tekrardan kan vermeye gidiyorum bana dua et hamişlerin duası kabul olurur
Kız sende hamişsin yaa sende bana dua et bende yarın gidicem hastaneye kan vermeyee hadi inşallah güzel sonuçlar alicazzz

Normaldir ya. Bende sdet olacak gibi kasık ağeısı yaşıyorum Allahın izmiyle sağlıklıdır

Genelde ileriki dönemlerde mide bulantısı ve belki kasıklarda batmalar olabiliyor. Herkesin belirtileri farklı olabilir tabii, bir de ilk gebeliğiniz mi bilmiyorum ama özellikle mide bulantıları başladıktan sonra belirtisiz günlerini özlüyor insan emin olun :)

Benim tabi daha ne oldugu belli değil ama bende de hiç bişey yok kasık ağrıları dışında onlarda bi garip. Bi sızlıyor gibi bi sanki çekiliyor gibi
Hiç meme hassasiyeti, akıntı falan hiç bisey yok bende de

bu ay onu bende deneyim beni zorla bırakacaksın diyim bakalım adama ne olacak

Çok erken heralde o yüzden ya valla belirtisiz de hiç hamiş gibi hissetmiyorum

Evet kimyasal ilkti bu ikinci gebeliğim :) doğrudur valla insan tedirgin oluyor ne biliyim

Çatlatma iğnesinin kaçıncı günüydü ki?
İgnenin 13. Günü çatlamanin da 12. Günü diye düşünüyorum ağrılardan canım
Kaset test düne göre silik diğeri de dune göre koyu
Bak bu normalde 50 değeri algiliyormus böyle çıktı iste

Eklentiler

• 20220120_115325.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 40
Normaldir ya. Bende sdet olacak gibi kasık ağeısı yaşıyorum Allahın izmiyle sağlıklıdır
İnşallah ya bol bol dinlen sen kuzu kendini yoracak işler yapma. Ben de ağrım sızım yok diye dün baya yordum kendimi farketmeden. Hala inanamıyorum galiba hamile olduğuma

İnşallah inşallah etmemi burda herkeze ediyorum İnan insan hamilelikten daha önce gbi olmuyor çok endişeli
Çokr korkak oluyorsun
Senin değerin daha yüksekti korkma kanaman da kesildiyse, ben şuan senin arkandan geliyorum bakalim yarın haber ver mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…