Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canımm erken gebelıkde gayet koyulasmıs , eger deger dusmus olsa ondada sılıklesıyor hıc korkma ınsallaahhh guzel bır sonuc alacaksın yarın.
benım ılkınde deger dusmustu ya, erken gebelıkte sılıklesmıstı, normal kaset test belkı o kadar hassas degıldir.
dualarım senınle ınsallaahh saglıkla devam etsın hamılelıgın

Kan vericem zaten canım yarın da bir de elimdeyken bakayım dedim
bu testler insanı çok yoruyor, yapmasak merak ediyoruz yapınca da böyle arttı mı azaldı endişe kaplıyor. Bence şuan stressiz bir süreç geçirmenizde fayda var. Allah nasip ettiyse, o her türlü sıkıntıyla savaşır yine de doğar :) boş yere kendinizi üzmeyin

Analdim canım aşılama deneyip olmayan var sonrasında ovitrelle kullanmış diloss bu defa olmuş birde sadece iğne mi denesen dedim o yüzden hem iğneyi yumurta catlamayanlara diye vermiyorlar bildiğim kadari ile bence doktorlar bunu herkese veriyor birde öyle dene istersen ben inanıyorum yakındır seninde bak görürsün benide etiket yaparsın

Surelab ın bazı kaset testleri bozuk mudur nedie bende de silik cıkarmıstı. Hatta sinirlenip aynı idrarla bi test daha acmıştm surelab dan. O koyu olmustu saka gibi ama gerçek. Cokta güvenme surelab a
Baksana canım elimdeki olan 50 değer ve üstünü gösteren direk böyle çıktı
Diğeri ise dünkü 5 deger ve üstünü gösteren Early
Surelabda düne göre silindi, akşam da yapmıştım onda sıvı almama rağmen daha koyuydu surelab bu artık yok gibi bisey

Eklentiler

• 20220120_102421.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 30
  • 20220119_064411.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 31
Suan değerin 50 üstü olmamıstır bu testler öyle diyor ama daha düsük değerleri algılayabiliyorlar. Surelab her testi farklı kafasına göre takılıyor ben sevmrdim o markayı.

Testlerin biri koyulasirken diğeri siliklesiyor çok acayip geldi, insan da bunu yapması basit ya hemen yapayım bakayım istiyo sureklı

Suan değerin 50 üstü olmamıstır bu testler öyle diyor ama daha düsük değerleri algılayabiliyorlar. Surelab her testi farklı kafasına göre takılıyor ben sevmrdim o markayı.
1 günde zaten artsa o kadar artmaz tabii elimde early de yok bu express olanı yanlışlıkla almistim. Olsa ona göre kontrol ederdim ama testlerin birinde koyulasip diğerinde silinmesi acayip
Ben en iyisi başka bi kaset test bulayım yarın zaten kana gidicem

Cook teşekkür ederim bakalım yarın aynı hastaneye gidicem yine inşallah düzenli artiyordur çok cok teşekkürler ❤

Allah razı olsun canım. Bir de bugünkü erken gebelik değil aslında kağıdında 50 değer ve üstünü gösterir diyor. Bu benim yanlışlıkla aldığım test. Dünkü erken gebelikte cok silik çıkmıştı birde ona göre karşılaştırdım yani
Bak elimde tuttugum 50 deger ve üstünü gösteriyor, diğeri dün yaptığım erken gebelik
Surelab da tam tersi siliklesti

Eklentiler

• 20220120_102421.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 20
  • 20220119_064411.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 23
Orası öyle tabi ki 18 ay sonunda ilk kez çok silikte olsa o testlerde gördüm bi de üstüne kan testinde gördüm ya içim bi telaşlı inşallah deger güzelce artar bir tanesi zaten düne göre koyu
Bu surelab olan kaset test daha da silik cikti, biri koyulasirken diğeri siliklesti belki de hatalı test
Yarın gorucez bakalim inşallah artmıştır

yaa erken gebelıkte sılık olup normal testte koyuda cıkabılıyor bazende tam tersıde oluyor kuzum
sen sabahtan hemen kan ver,içini ferah tut inşallaaah canım benim seni çok iyi anlıyorum tedırgınsın merak edıyorsun cok cok normal.

haklısın aslında bu adette gideyim bi femara arkasında çatlatma iğnesi isteyim. aşılama yaptırdığım doktora gitmyicem başka özelde beğendiğim bi doktor vardı ona giderim. o en azından mantığıma daha çok yatıyor söyledikleri. aşılama yaptırdığım doktor da iyi beğeniyorlar ama çok rahat oluruna bırakıyor gibi. burda o hastaneden başka aşılama yapan olmadığı için ona gittim. öbür doktor eşini bekleyelim bence demişti . şükür oda baya düzeldi . hem özel sigortada yaptırdım beeğndiğim doktorun hastanesi anlaşmalı ,15 tl ile hallederim işi şubat 1 itibariyle kullanabileceğim. sen ne yaptın görüşmeyeli .seni takip ediyorum bişey olursa mutlaka haber ederim . senin tedavilerin nasıl gidiyor .

Düne göre kaset testler siliklesiyor Predictor olanlarda koyulasiyor ya normal, ya da hata payı var canım herhalde.
Kaç zamandır telefon flaşıyla ışık arıyordum ben böyle görünce devrelerim yandı

Eki Görüntüle 2992167

Günaydın kızlar bugunun erkenci kusu benim yukardan aşağı ignenin 7. 8. Ve bugun 9. Günü. Bata 6 gün var. Son testte biraz gölge var ama emin degilim
Anammm ben görüyorum hayirlisi olsun inşallah bat nedir kan verin hemen
Kızlar günaydın, sevgili Dilos6342 'un tecrübelerine güvenerek bu sabah normal test yaptım. Bilmiyorum artık kaset test dediğiniz bu mu oluyor. Ben silik çizgiyi görüyorum bilmem sizler ne dersiniz :)
Güne güzel haberlerle başladık çok şükür canim bariz bellli hemencik kan verin hayırlısı olsun
Hosgeldiniz inşallah hakkınız da en hayırlısı olur
Kuzucum testlere bakıp kafanı bulandirma kendini strese sokma bende yaptım evet ama iki günde bir gözlemledim yani Jannacim in da dediği gibi her test güvenilir olmayabilir bunları düşünme ve yarına odaklan canisi

Kaset testte bi problemde olabilir tabi birinde koyulasirken birinde siliklesmesi garip. Yarın gidicem muhakkak canım en kesin sonuç orda. Bu testlerde hemen elimizin altında olduğu için insan yapayim bakayım diyo hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…