Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Batıma 6 gün var Maviş yarin tekrar test yapayim hemen kan veririm insallah

Doğru söylüyorsunn maviss ben koyulaşan teste odaklanıyorum ve güzel düşünüyorumm

Bende bu ay 2. Hsgyi cektirdim bi yandan femara kullandım ve dün kan testim pozitif çıktı
Doktorum korunmaya gerek olmadığını bebek olursa da bi sorun olmayacağını söylemisti

Kaset testte bi problemde olabilir tabi birinde koyulasirken birinde siliklesmesi garip. Yarın gidicem muhakkak canım en kesin sonuç orda. Bu testlerde hemen elimizin altında olduğu için insan yapayim bakayım diyo hemen
insan heyecanına yenik düşüyor maalesef. Ama bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum bende. yarın yine güzel artış göreceğiz inşallah . bu testler hep bir acaba taşıyor

Sadece yumurta tembelliği değil ki kuzum çikolata kisti de vardı ya tek yumurta temizdi diyelim
Ben bu ay kocayı dövmüştüm haberin yok
Demek ki stressini böyle Attın Kız şimdi herkes kocasına dalıp stres atacak tövbe tövbe hayırlı olsun tekrar sana ve diğer iki hamile bayana sağlıkla kucağınıza almaya nasip olsun inşaALLAH ❤ve bekleyenlere tez vakitte kavuştursun amin

insan heyecanına yenik düşüyor maalesef. Ama bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum bende. yarın yine güzel artış göreceğiz inşallah . bu testler hep bir acaba taşıyor
- Janna - başına da gelmiş aynı kaset testle böyle bi durum inşallah benimde öyledir diyorum
Uzun süre bekleyince bi de heyecanlanmamak elde değil ki canım insana garip geliyor

- Janna - başına da gelmiş aynı kaset testle böyle bi durum inşallah benimde öyledir diyorum
Uzun süre bekleyince bi de heyecanlanmamak elde değil ki canım insana garip geliyor
canım janna levelleri hızlı atladı yarın herşey daha net olacak merak etme sabırla dua ile bekle .bizide haberdar et

Düne göre kaset testler siliklesiyor Predictor olanlarda koyulasiyor ya normal, ya da hata payı var canım herhalde.
Kaç zamandır telefon flaşıyla ışık arıyordum ben böyle görünce devrelerim yandı
Sen ıcını ferah tut canım benım
tabı ınsan sureklı negatıf gorunce bır afallıyor

Hahaha S skulentvera canımın arkadasi beni hamile bırakacaksın diye kocasını dövüyormuş, bende gizli gizli o taktigi denedim bak işe yarıyor demekki azim lazımmış
Amiin amiin inşallah özellikle uzun zamandır bekleyen herkes bi an önce güzel haber alır insallahh

Aynen çok garip geldi biliyo musun sanki artık olmaması normal gibi hissetmeye başlamışım
En hayırlı en kısa zamanda sendende gelecek o haber❤
insan öyle hıssedıyor kuzum cok haklısın, o his geliyor insana tamam dıyorsun sanırım olmayacak ne yapalım,sonra bır bakıyorsun sana göz kırpıyor.
ayy ınsallaahh kuşum

Kızlar kimyasal olan gebeliğimde erken dönem olmasına rağmen çok fazla ağrılarım ve belirtilerim vardı. Şuankinde göğüs dolgunlaşması ve dokununca acıma dışında hiç bişey hissetmiyorum. Normal mi sizce bu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…