Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Folbiol her durumda kullanılmaz çünkü dozu çok yüksek 5 mg. Günlük kullanım için uygun olanı 400 mcg. Doktor folbiol kullanmanızı önermediği müddetçe kullanmayın derim.
Ya ben iki gündür alim dedim hani belki tutmuştur die ama bende inanilmaz baş ağrısı yapti icmicem artik

Gebelik düşünemeye başladığımız andan itibaren (3ay önce) kullanmamız öneriliyor. Siz hemen 400 mcg’lik bir folik asit alıp kullanın.
Bir paket kullandim da yenilemem lazim. Ama günlük beslenmemde neredeyse hergun avokado ceviz yiyorum ve leblebi nohut inanilmaz bir folik asit kaynağı.

Günaydın canım bu çatlatma iğnesi olanalr hep hamile kalıyor sen denedin mi bu ovitrelle

Yaaaa bu kadar kötü bir süreç içindeyken sonucunu görünce gözlerim doldu,Allahim nazardan esirgesin ya Rabbim
Cook teşekkür ederimm. Allah razı olsun şuan hala tam olarak bilemiyorum ama inşallah deger güzelce artar. Biraz endişe, bir buçuk yılın sonunda ilk defa boyle değer görmek çok garipmis uzunca beklenen hersey daha da kıymetli sanırım. İnşallah ben sizinde bir an önce toparlanıp güzel haber vermenizi dört gözle bekliyorum. Sizde o güç var buradaki herkes dualarimda

Merhaba bende aranıza yeni katıldım. öncelikle 25 yaşındayım 6 aylık evliyim kasım ayında bir kimyasal gebelik yaşadım, kontroller sonucu rahim içinde şekil anomalisi var dendi, rahim filmi çektirmem istendi bende bu ay çektirmeyi düşünüyordum. o yüzden yumurtlama zamanımı değerlendirmedim (akıntıya göre takip ediyordum) bilerek ama şuan aynı kimyasal gebelik yaşadığım aydaki gibi belirtiler yaşıyorum. bat 25 ocak ama bu ay ağır bir soğuk algınlığı atlattım agumentin 1000 lik antibiyotik kullandım. kısaca durumum bu hamile kalsam bile tekrar düşük yapmaktan da korkuyorum. sık idrara çıkma ve gögüste büyüme ve damarlanmalar mevcut şuan acaba erken gebelik testi yapsam çıkar mı ya da bekleyim mi? bu arada maviss_34 bat 25 ocak

Kızlar günaydın herkese. Kafam çok karıştı bugün Predictor Express olan testi yaptım yani 50 değer ve üstünü gösteren.
Dünkü Predictor Early olan teste göre (5 değer ve üstünü gösteriyor) daha koyu cikti burası tamam
Ama aynı anda surelab kaset testi yaptım cizgi belli belirsiz yok gibi bu neydi şimdi değer mi düşüyor acaba dedim
Dün de aynı kaset testi yapmıştım biliyorsunuz daha belirgindi

Eklentiler

• 20220120_101417.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 59
  • 20220120_102421.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 58
  • 20220120_102436.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 65
Topiğimizin en taze gelini olarak hoş geldiniz. Augmentin 1000’lik antibiyotik gerekli durumlarda gebelerde kullanılıyor bu konuda içiniz rahat olsun. B grubu bir ilaç olduğu için bebeğe bir zararı yok hatta şu an ben de kullanıyorum.

Kaç gün var regl ye kuzum

Günaydın canım bu çatlatma iğnesi olanalr hep hamile kalıyor sen denedin mi bu ovitrelle
Günaydın canım , sadece aşılama oldum ya geçen ay o zaman kullandım . ondan önce femara falan kullandığımda doktor gerek mi görmedi bilmiyorum kullanmadım .ne kadar desteği var bilmiyorum . ovulasyonla takip ettiğimdede bugün yumurtama olduysa ertesi gün çatlama oluyordu

MaviHayallerim Papatyamveben-Mavi S skulentvera ssedays Feslegeen P Pamukportakal N Nasipolsunn Birbasak maviss_34

testlerin hepsinin düzgün çalıştığından emin olamayız bence. testten takip yerine iki günde bir kan vermek daha sağlıklı olmaz mı?

bilmiyorum ya rahim içi şekil anomalisi de beni korkutuyor. bu şekilde olup bebeklerine sağlıkla kavuşanlar var. inşallah bende bir sıkıntı çıkmaz. rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Surelab ın bazı kaset testleri bozuk mudur nedie bende de silik cıkarmıstı. Hatta sinirlenip aynı idrarla bi test daha acmıştm surelab dan. O koyu olmustu saka gibi ama gerçek. Cokta güvenme surelab a

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…