Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birde aynı anda Avox diye erken gebelik testi bulmuş eşim onu yaptım kaset test ondan önce belirdi onda bisey yok gibiydii
erken gebelikler yanıltabiliyo ama kaset testler daha net sonuç veriyor sen gibi örneğini maviss_34 maviss_34 de gördük kan verip kesinleştirmelisin bence :super: şimdiden hayırlı olsun sağlıklı bir süreç geçirirsin inşallah :KK68:

erken gebelikler yanıltabiliyo ama kaset testler daha net sonuç veriyor sen gibi örneğini maviss_34 maviss_34 de gördük kan verip kesinleştirmelisin bence :super: şimdiden hayırlı olsun sağlıklı bir süreç geçirirsin inşallah :KK68:
Evet bir önceki ay bende erken gebelikte silik gördüm ama 3 gün sonra regl olmuştum belki biraz yükseldi sonra düştü değerim bilemiyorum ama ondan sonra bi on yargı kalıyor insan da kaset testler de öyle değil ama cizgi ilk 5 dakika da çıktıysa tamamdır o iş 🙈😅😅

Benim bata 4 gün var ama adet olacakmışım gibi belim ve kasıklarım sızlıyor sanırım bende Şubat grubuna transfer olacağım :KK43:

Evet bir önceki ay bende erken gebelikte silik gördüm ama 3 gün sonra regl olmuştum belki biraz yükseldi sonra düştü değerim bilemiyorum ama ondan sonra bi on yargı kalıyor insan da kaset testler de öyle değil ama cizgi ilk 5 dakika da çıktıysa tamamdır o iş 🙈😅😅
8 aydır deniyorum bu ay ilk defa erken gebelikte bata 3 ve 1 gün kala silik gördüm bende ama regli oldum belki test yanılttı belki vardı değer düştü ama gerçekten bendede erken gebeliklere karşı önyargı oluştu kaset test candır :super:

Yaa çok üzüldüm kuzum bi sonraki aya inşallah ben henüz regl ol Madim regl sancimda yok sadece geceleri kasıgıma kramp giriyo o kadar dün erken gebelik yaptım sonradan siliklesti dikkate almadım şimdi kaset test yaptım ondada bisey yok anlamadım bu gün gecikmenin 3. Gunu içindeyim cocuguma bakan olsa kan vermeye gidicem ama bırakayım kimse yok şuan malesef bi kaç gün daha beklemedeyim yani
ınsallah guzel haberler alırsın

X