Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
senin adına çok sevindim😍hemen kan testine benimde yapasım geldi şimdi pazartesi yaotığım silikten sonra ama pazara kadar kendimi turmaya çalışıcam inşallah eylül annelerine beraber gideriz😍😃😂
İnşallah inşallah canimm beraber gidelim ayrılmayalım ya 😍 seninde haberini bekliyorum inşallah böyle kopkoyu çıkar o çizgi 😍

Ay bilmiyorum gerçekmi sanki rüya 😍 kanı bile verdim geri dönüyorum şimdii❤ bugün benim catlamanin 11. Günüydü normalde yarın test yapacaktım hadi sabah yapayım dedim o da ne ikinci çizgi belirdi, test predictor early onda da yalancı çizgi gören çok olduğu için kaset test falan aldırdım eşime 4 saat sonra yaptım kaset test daha belirgin o zaman bi heyecan sardı işte 😍😍
Çok çok çok sevindim. İnan şu an sarılıp bı sevgi yumağı oluşturmak istiyorum 😍😍 hayırlı olsun inşallah, sağlıkla ilerlesin❤️❤️ kan ne zaman çıkar yaz buraya hemen kalp çarpıntısı yaptırma bize beklerken😂

Çok çok çok sevindim. İnan şu an sarılıp bı sevgi yumağı oluşturmak istiyorum 😍😍 hayırlı olsun inşallah, sağlıkla ilerlesin❤️❤️ kan ne zaman çıkar yaz buraya hemen kalp çarpıntısı yaptırma bize beklerken😂
Ben de hepinize sarılıp yuvarlanıp yuvarlanıp anneler grubuna geçmek istiyorum hep beraber 😍 2 saate çıkar herhalde e nabizda gözükmezse diye protokol numarasını da aldım 🤣

Canım senin pikin 8.günü ovülasyon testin nasıldı benimde şu an 8.gün ovülasyon testim böyle yorum yapar mısın ? maviss_34 maviss_34 1BD6C228-4339-4569-A585-EA1C042885DD.jpeg

Ben de hepinize sarılıp yuvarlanıp yuvarlanıp anneler grubuna geçmek istiyorum hep beraber 😍 2 saate çıkar herhalde e nabizda gözükmezse diye protokol numarasını da aldım 🤣
Bize de dua et kuşum arkandan gelelim hemen bari birer ay arayla doguralim 😂İyi yapmissin ben dün kan verdim hormon için daha dusmedi e nabiza.

Gordum kuzum çok mutlu oldum koş kan ver hemen bak esin gitmeden Rabbim nasip etti. Bu ay nasıl yaptın cnm anlat bende deneyim 🤣
Kan verdim canım hemen eve geri geldim bile hıza bak 🤣 ben bu ay 2. Hsgyi cektirdim femara catlatma iğnesi kullandım bildiğim tek yumurtam vardı 18mm
Hiç nerde acaba kistin yanında mı falan hiç sormadım aman dedim çıktım en son hastaneden çok bunalmıştim çünkü
Catlamadan sonra her gün yarım avokado yedim galiba o da çok yardımcı oldu tabi inşallah varsa 😍🙈

Cook ama çok teşekkür ederiimmm Adanalimm😍❤ suan var mı yok mu kan testinde belli olacak ama ilk defa iyi düşünmek istiyorum. Insallah arkamdan sizi de götürücem😍
İyi düşün ki iyi oldun tabii bebeğim, inşallah kan da pozitif çıkar da bekleyenler de künefeye doyar.😂 İyi ki ben de kebap şırdan sözü vermedim.😂😂

X