Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
8 aydır deniyorum bu ay ilk defa erken gebelikte bata 3 ve 1 gün kala silik gördüm bende ama regli oldum belki test yanılttı belki vardı değer düştü ama gerçekten bendede erken gebeliklere karşı önyargı oluştu kaset test candır :super:
Kesinlikle canim :KK200::halay:

Kızlar şuan kan testine gidiyorum testleri atayım dedim. Ortadaki predictor early sabah 6 buçukta yaptım
En üstteki Avox diye bi markaymis onda zor gözüküyor
En alttaki de surelab
En usttekiyle alttakini hemen yaptım kaset test hemen belirdi
Şuan şaşkınım hemde çok 18 aydır hiç böyle bi çizgi görmedim ben 😭
Hepinize önce tesekkur etmek istiyorum burda birbirimize yardimci oluyoruz destek çıkıyoruz yakınlarımdan daha yakinsiniz bana Allah hepinizden razı olsun sizi gerçekten çok çok seviyorum 😍
Şuan var mı yok mu bilemiyorum ama ne sonuc çıkarsa çıksın bu söylemek istedim.
İnşallah vardır inşallah yanımda sizleri de götürürüm anneler grubuna o kadar çok istiyorum ki😍😍
Bu ay 2. Kez hsg çekildim birde femara kullanmıştım 18mm tek yumurtam vardı. O kadar umutsuzdum ki yumurta nerededir nedir sormadım bile(sağda kistim var hep sorardım normalde)
Ben bi kere deneyebilmek için bazen 2 ay bekledim yine olmamıştı. Şimdi yine bekleyecektim eşim gittiği için sabah test yaparken bile öylesine yaptım o kadar emindim ki negatif görmeye
Allah hepimize bu duyguyu yaşatsın Şuan bende emin değilim inşallah hep beraber anneler grubuna geçeriz inşallah 😍😍🤲🤲🤲❤❤ :emir_bebek:

Eklentiler

• 20220119_121407.jpg
    20220119_121407.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 70
Kızlar şuan kan testine gidiyorum testleri atayım dedim. Ortadaki predictor early sabah 6 buçukta yaptım
En üstteki Avox diye bi markaymis onda zor gözüküyor
En alttaki de surelab
En usttekiyle alttakini hemen yaptım kaset test hemen belirdi
Şuan şaşkınım hemde çok 18 aydır hiç böyle bi çizgi görmedim ben 😭
Hepinize önce tesekkur etmek istiyorum burda birbirimize yardimci oluyoruz destek çıkıyoruz yakınlarımdan daha yakinsiniz bana Allah hepinizden razı olsun sizi gerçekten çok çok seviyorum 😍
Şuan var mı yok mu bilemiyorum ama ne sonuc çıkarsa çıksın bu söylemek istedim.
İnşallah vardır inşallah yanımda sizleri de götürürüm anneler grubuna o kadar çok istiyorum ki😍😍
Bu ay 2. Kez hsg çekildim birde femara kullanmıştım 18mm tek yumurtam vardı. O kadar umutsuzdum ki yumurta nerededir nedir sormadım bile(sağda kistim var hep sorardım normalde)
Ben bi kere deneyebilmek için bazen 2 ay bekledim yine olmamıştı. Şimdi yine bekleyecektim eşim gittiği için sabah test yaparken bile öylesine yaptım o kadar emindim ki negatif görmeye
Allah hepimize bu duyguyu yaşatsın Şuan bende emin değilim inşallah hep beraber anneler grubuna geçeriz inşallah 😍😍🤲🤲🤲❤❤ :emir_bebek:
Predictor bu sekilde hatalı negatif verebiliyor ama kaset testte de cok net. Hayırlı olsun. Sağlıkla ilerlesin.

Diloşum tebrik ederiiim, teyze mi oluyoruum.?:KK36::KK50:

Günaydınn herkese ben güne böyle biseyle başladım😨 ama test çok hassas olduğu için çoğu kişide de yalancı pozitif çıkarttığı için pek inanamıyorum suan hala negatif gibi düsünüyorum🥲 nolur bana bi akill veriiinn😪
@ssedays yaptım canım test 😨
Bu arada direk böyle çıktı. Çatlatma ignesinin 12. Günü o günü saymazsak 11.
Bende iğnenin etkisi çabuk geçiyor 2 kere daha önce denedim 8. Gün silinmişti kaset testte
Dilosssssssssssssss 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 noluyorrr burdaaaaaaaa gerçek mi bu yaaa😍😍😍 çok çok sevindim cokkk 😍 sağlıkla kucağına al inşallah ❤️ne oldu en sonki durum takip edemedim. Özet geç nolur catlarim 😂

Slm canım benimde 8 çıktı bana da ilaç verdiler 20 gün sonra tekrar kan vercem
düşer yeniden merak etme o stresten de yükseliyor stres yapama moralini yüksek tut ha bide benim arkadaşımda da yükselmişti lahan turşusu çok yemiş bir yaz gördü o yükseltiyor aşırı tüketince diye bıraktı yemeyi iki ayda inmişti 😊

Dilosssssssssssssss 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 noluyorrr burdaaaaaaaa gerçek mi bu yaaa😍😍😍 çok çok sevindim cokkk 😍 sağlıkla kucağına al inşallah ❤️ne oldu en sonki durum takip edemedim. Özet geç nolur catlarim 😂
Ay bilmiyorum gerçekmi sanki rüya 😍 kanı bile verdim geri dönüyorum şimdii❤ bugün benim catlamanin 11. Günüydü normalde yarın test yapacaktım hadi sabah yapayım dedim o da ne ikinci çizgi belirdi, test predictor early onda da yalancı çizgi gören çok olduğu için kaset test falan aldırdım eşime 4 saat sonra yaptım kaset test daha belirgin o zaman bi heyecan sardı işte 😍😍

X