Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dayanamıyorsun değil mii? 😂 Kalk yap ya benim bata 11 gün var, utanmasam test yapmaya başlayacağım.😂
Hahah 🤣🤣 Bende bı baktm canm 10 gun kala öğrenen var mı dye ama cok erken elbette.
Sabret biraz daha 😁 bana gelınce yarın yaparm kaset test 😂 1 gün daha mutlu yaşamak istiyorum 🤣😂😂😂😂

Hahah 🤣🤣 Bende bı baktm canm 10 gun kala öğrenen var mı dye ama cok erken elbette.
Sabret biraz daha 😁 bana gelınce yarın yaparm kaset test 😂 1 gün daha mutlu yaşamak istiyorum 🤣😂😂😂😂
Ya ben listede 10 gün önce öğrenen var sanıyordum. :KK48: Belki yarın yaptıktan sonra daha da mutlu olacaksııın?:KK68:

Ya ben listede 10 gün önce öğrenen var sanıyordum. :KK48: Belki yarın yaptıktan sonra daha da mutlu olacaksııın?:KK68:
Umarım canm hepimiz güzel haberler alalım inşallah ama ben cokta ümitli deglm rahim duvarım incelemiş cnku 🙄 bu 4.ay denemem hemen olacağını sanmıyorum ama nasip tabii bellide olmaz 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Kızlarrr😭😭😭😭😭

Eklentiler

• 20220119_113152.jpg
    20220119_113152.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 94
  • 20220119_114057.jpg
    20220119_114057.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 109
@Bir_Mumine... Avustralya da aralık
tsh (0.40-3.5) ben 7-8 haftalıkken 5.58 di
2.5 düşünce ilacı hemen kestiler çünkü daha fazla dusmezi tehlikeli dediler sana 1e düşürmen için ilaç vereceklerini sanmiyorum
ilk resimde 9.35 ti Kasım da.. nisan başında 5.58 indi... sonra eylülde ilacı kestiler çok düştü tehlikeli olur dedi 2.5 olmuştu
Slm canım benimde 8 çıktı bana da ilaç verdiler 20 gün sonra tekrar kan vercem

Günaydınn herkese ben güne böyle biseyle başladım😨 ama test çok hassas olduğu için çoğu kişide de yalancı pozitif çıkarttığı için pek inanamıyorum suan hala negatif gibi düsünüyorum🥲 nolur bana bi akill veriiinn😪
ssedays ssedays yaptım canım test 😨
Bu arada direk böyle çıktı. Çatlatma ignesinin 12. Günü o günü saymazsak 11.
Bende iğnenin etkisi çabuk geçiyor 2 kere daha önce denedim 8. Gün silinmişti kaset testte
Ayyy harikaaa kizz ne güzel anne ben burdayım diyo sana. maşallah. 😍 Kendim kadar sevindim yemin ederim banada umut oldun 🥰 Rabbim hayırlı sağlıklı bı şekilde kucağına da almayı nasip etsin 🤲

X