Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tabiiki de ihtimalin var canım değerin normal aslında, ama gebelik isteyen kadınlara 1 civarı deniliyor. Ben yarın sağlık ocağından ilaç isticem ve 1e düşürmek istediğimi o yüzden yüksek doz istediğimi söylicem🤷🏼‍♀️ Sen de düşün istersen
Benim doktorum ve aile hekimim de tsh değerini 2.5 ta tutmak istiyoruz dedile. Benim 4.5 tu My_Moonlight06 My_Moonlight06 nin ilacından 25 lik verdiler. İkisi birbirinden habersiz aynı şeyi söyledi bu arada. Bir de yanında selenyum verdiler her gün içmem için.

Umarım canm hepimiz güzel haberler alalım inşallah ama ben cokta ümitli deglm rahim duvarım incelemiş cnku 🙄 bu 4.ay denemem hemen olacağını sanmıyorum ama nasip tabii bellide olmaz 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
En hayırlı zamanda nasip etsin rabbim.:dua:
Rahim duvarının ideal kalınlığa ulaşması için ilaç yazmadı mı doktor? Galiba burda okumuştum, ilaçla düzeldiğini. 🤔

Canmmm sen koşa koşa kana git 😘🤗🤗🌺 cok sevındım 😍

kız aglamasanaaaaa hala aglıyor yaaa :KK76:
ben sana ne dedımmm umut işte umut hep var.
koşş hemen kan ver kuzum Rabbım saglıkla kavustursun ınsallaahh:KK200:

Aaa hadi hayırl olsun adaşım darısı bana ve herkese 🤗🙏

Ağlama lütfen bak çizgi var....Mutluluk gözyaşı mı onlar :KK200:
Ay Allah razı olsun o kadar inanmıştım ki negatif çıkacağına çok şaşkınım Cook mutluluk gözyaşları 😭

Ayyy harikaaa kizz ne güzel anne ben burdayım diyo sana. maşallah. 😍 Kendim kadar sevindim yemin ederim banada umut oldun 🥰 Rabbim hayırlı sağlıklı bı şekilde kucağına da almayı nasip etsin 🤲
Allah razı olsunnn baksana bir de kaset test yaptım şaşkınlıktan yazamıyorum bileee

Eklentiler

• 20220119_114057.jpg
    20220119_114057.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 87
En hayırlı zamanda nasip etsin rabbim.:dua:
Rahim duvarının ideal kalınlığa ulaşması için ilaç yazmadı mı doktor? Galiba burda okumuştum, ilaçla düzeldiğini. 🤔
Spiral den kaynaklanan bir incelme benm canm. 3 4 aya adet oldukça toparlar rahim dedi.
Bakalm bu ayda gebelık oluşmazsa tekrar gidicem canm.

Günaydınn herkese ben güne böyle biseyle başladım😨 ama test çok hassas olduğu için çoğu kişide de yalancı pozitif çıkarttığı için pek inanamıyorum suan hala negatif gibi düsünüyorum🥲 nolur bana bi akill veriiinn😪
@ssedays yaptım canım test 😨
Bu arada direk böyle çıktı. Çatlatma ignesinin 12. Günü o günü saymazsak 11.
Bende iğnenin etkisi çabuk geçiyor 2 kere daha önce denedim 8. Gün silinmişti kaset testte
Diloşum tebrik ederiiim, teyze mi oluyoruum.?:KK36::KK50:

X