Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım 21 ocak (27 ocak olarak listede kayıtlı ama yumurtlamam erken oldu bu ay) 2 gün var bakalım hiiç umudum yok 🥲
Çıkmadık candan ümit kesilmezmis kırmızı gelene kadar bekleyelim bakalim🥰
Evett ya yanlışlıkla da öyle diye diye silik çizgiyi gördüm bugün 😍 her iki ihtimale de hazırlıyorum kendimi ama inşallah vardır duanıza ihtiyacım var 🤲🥲
Oyle canim silikte olsa bir çizgi gördün ve bu kameraya bile yansıdı düşünürsek çok muhteşem birşey 😍

Ah tatlım ben regli oldum yani kanama başladı sanırım kimyasal oldu çünkü aşırı ağrılı oldu yataktan kalkamadım falan sende son durum nedir
Yaa çok üzüldüm kuzum bi sonraki aya inşallah ben henüz regl ol Madim regl sancimda yok sadece geceleri kasıgıma kramp giriyo o kadar dün erken gebelik yaptım sonradan siliklesti dikkate almadım şimdi kaset test yaptım ondada bisey yok anlamadım bu gün gecikmenin 3. Gunu içindeyim cocuguma bakan olsa kan vermeye gidicem ama bırakayım kimse yok şuan malesef bi kaç gün daha beklemedeyim yani

Kız maviss_34 maviss_34 senle aynı anda spiral cıkarttık ıkımzde 2.yi planlıyorduk vs vs bi çok ortak noktamız vardı gordgm kadarıyla bu ay tutunmus bebiş 🌺🤗🤰🏽 saglıklı al kucağına ve bizlerede dua et kuzum 😘😘

Benim igne etkisi daha erken geçtiği için bilemiyorum kafam karıştı yalancı pozitif de çıkaran çokmuş ilk defa yapıyorum bu testi ama daha önce diğer erken gebeliklerde falan hiç denk gelmemiştim kaset test yapıp kan vericem 🥲🤲
İğneden sonra sıvı alınımına pek dikkat edemedim ben, o yüzden iğne etkisi yq da kuruma çizgisiydi benimkiler, sonradan anlamış oldum, yine de 2-3 günlüğüne bile olsa o ihtimali düşünmek güzeldi, daha önce onları bile görememiştim🥲
Yani her ihtimal olabilir canım, bir de bence testlerden ziyade insanın kalbinin sesi de önemli, seninki gebelik olabilir gibi geliyor nedense🧚‍♀️ inşallahta öyledir, şansın bol olsun❤️

Kız maviss_34 maviss_34 senle aynı anda spiral cıkarttık ıkımzde 2.yi planlıyorduk vs vs bi çok ortak noktamız vardı gordgm kadarıyla bu ay tutunmus bebiş 🌺🤗🤰🏽 saglıklı al kucağına ve bizlerede dua et kuzum 😘😘
Sagol canimcin Amin inşallah Rabbım tez zaman da sizlere de nasip etsin ama ben hiç spiral taktırmadim🙈 kiz ben muayenesi zorla oluyorum onu nasıl taktiricam😅😅 ama diğer kısımlar doğru aynı zamanda 2.planliyorduk senin mutluluğunu da görmek nasip olsun♥️😍

20220119_110225.jpg
20220119_110142.jpg
bakın kızlar en üstteki adetten 2 gün önce ortadaki gecikmenin 2. Günü akşama doğru en alttakide şimdi yaptım yani gecikmenin 3. Günü içindeyim şuan ama hiç bisey yok gelen giden de yok meme hassasiyeti ve özellikle dinlenince gelen geçe kasik batmasi var bide dün akşam eşimle çay içerken acaip başım döndü uzandım hemen ama hiç bisey çıkmıyo anlamadım.

Sagol canimcin Amin inşallah Rabbım tez zaman da sizlere de nasip etsin ama ben hiç spiral taktırmadim🙈 kiz ben muayenesi zorla oluyorum onu nasıl taktiricam😅😅 ama diğer kısımlar doğru aynı zamanda 2.planliyorduk senin mutluluğunu da görmek nasip olsun♥️😍
Hahah ben neden öyle hatırlıyorum ya sprial le ilgili bir sohbet olmus gbı 😁🤣 nyse sonuc olarak hamilesin ve tebrik ederim saglıklı gelsin minnoş.

Amiin canm burada bulunan herkesn mutlu haberlerini alalım inşallah 🤗🤲🌺

Ben şok geçirdim biliyo musun o kadar emindim ki negatif çıkacağına. Her iki ihtimale de hazırladım kendimi ama inşallah vardır yanımda sizleri de götüreyim 😍🤲
Ayy inşallah canım yaa 😍 .bence kana gitmelisin hemen . bu ay gerçekten umutsuzdun güzel sürpriz olmuştur sanada

Eki Görüntüle 2991621 Eki Görüntüle 2991622 bakın kızlar en üstteki adetten 2 gün önce ortadaki gecikmenin 2. Günü akşama doğru en alttakide şimdi yaptım yani gecikmenin 3. Günü içindeyim şuan ama hiç bisey yok gelen giden de yok meme hassasiyeti ve özellikle dinlenince gelen geçe kasik batmasi var bide dün akşam eşimle çay içerken acaip başım döndü uzandım hemen ama hiç bisey çıkmıyo anlamadım.
Kan versen canm. Geç döllenme olabilir 🤷🏻‍♀️ kanda cıkar mutlaka varsa.

Eki Görüntüle 2991621 Eki Görüntüle 2991622 bakın kızlar en üstteki adetten 2 gün önce ortadaki gecikmenin 2. Günü akşama doğru en alttakide şimdi yaptım yani gecikmenin 3. Günü içindeyim şuan ama hiç bisey yok gelen giden de yok meme hassasiyeti ve özellikle dinlenince gelen geçe kasik batmasi var bide dün akşam eşimle çay içerken acaip başım döndü uzandım hemen ama hiç bisey çıkmıyo anlamadım.
kan verebilme imkanın varsa bugün bi ver canım

X