Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende bu testte iki kere böyle yakaladım ama regli oldum başka marka testlerle yada kaset testlede takip etmenizi öneririm umarım sende bebiş vardır :dua:
Evet bende cok okudum yalancı pozitif çıkardığını inşallah vardır 18 aydır ben buna bile hiç denk gelmemiştim

Yaaa bu resmen silik çiZgi inşallah hamilesindir canım benim🥰 Ama unutma hamileyken normalden 2 kat stres oluyor😂😂 iyi düşün derim ayy ben stresten ölecegim. Bebek varmı yokmu adet olacak gibi his var ama sonra geçiyor
Kız ben daha kan testi bile yaptırmadım bilmiyorum var mı yok mu Allahim çok heyecanlıyım ya

Hahahah çok tatlısın canım muhtemelen karşılasmislardir şimdilik iyi çok şükür gece rüyamda kanama oluyordu sadece 🙄

Suan normal canim iki günde bir koyulugu takip et bence

Kizzzz valla sana hamilesin die die gerçek oldu çok şükür silikten daha ötesi bence insallah hamilesindir bebisin seninledir canım - Janna - - Janna - testinden 👼 bence birde kaset dene sonra kan ver hayırlısı olsun 😍

Bat ne zamandı canım
Evett ya yanlışlıkla da öyle diye diye silik çizgiyi gördüm bugün 😍 her iki ihtimale de hazırlıyorum kendimi ama inşallah vardır duanıza ihtiyacım var 🤲🥲

Günaydın canım, predictor early mi test, ben de iğnenin yapıldığı gün hariç 12.gün bu testi yaptım aynısı çıkmıştı, sonra kaset testlerle devam ettim çook silik kuruma çizgileri çıkmıştı derken şu an bat günüm geçti onlar bile çıkmıyor, benimkini iğnenin etkisi diye düşündüm, bir de bu testlerde hep aynı çizgi olabiliyormuş
İnşallah seninki doğrudur ve bebiş vardır🥰 ben böyle bir üzüntü yaşadım bu ay😪 bence yarın ve diğer günler tekrarla🙏
Benim igne etkisi daha erken geçtiği için bilemiyorum kafam karıştı yalancı pozitif de çıkaran çokmuş ilk defa yapıyorum bu testi ama daha önce diğer erken gebeliklerde falan hiç denk gelmemiştim kaset test yapıp kan vericem 🥲🤲

Anaaa 😊 bence hamilesin adete de 2 gün kaldı zaten iğne etkiside kalmamıştır bence . güzel düşün ve güzel olsun. seni de aramızdan uğurlayalım inşallah canım benim
Ben şok geçirdim biliyo musun o kadar emindim ki negatif çıkacağına. Her iki ihtimale de hazırladım kendimi ama inşallah vardır yanımda sizleri de götüreyim 😍🤲

X