Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Değerlendir mutlaka bence

Kimyasal olsa kanda az da olsa bi değer çıkmaz mıydi gördüğünüz pıhtı olmasın?
Canım çok net eminim biliyorsun ki testte çıkmıştı ama kimyasala değer düşüyor ve sıfırlanıyor kan bu gün alındı buda bugün oldu demek ki kanda sıfırlanmıştı değeri demedi zaten sormayı unuttum bende

Papatyamveben-Mavi kimyasal geçirdi bi de ona soralım ben hiç gecirmedigimden bilmiyorum
Ama pıhtı gibi biseyse bekarligimda da evlendikten sonra da çok yasadim

Papatyamveben-Mavi kimyasal geçirdi bi de ona soralım ben hiç gecirmedigimden bilmiyorum
Ama pıhtı gibi biseyse bekarligimda da evlendikten sonra da çok yasadim
Evet böyle fotodakine benzer bir şey düştü peceteye bendede, çok değişikti biraz kırmızı biraz şeffaf .
Sonrada sürekli pıhtı geldi

Evet böyle fotodakine benzer bir şey düştü peceteye bendede, çok değişikti biraz kırmızı biraz şeffaf .
Sonrada sürekli pıhtı geldi
Bende ilk önce sade çok sıvı bir kan aktı yarım saat sonra falan peçeteyle silindim bu parça geldi keşke fotoğraf çekseydim ama çok minikti zaten

Kuzum evde olacağın saatler de yap testi ama mutlaka 2 saat onceden sıvıyı kes
Ovulasyon testi bu şekilde canım ilişkiden sonra 7. Gün
Adete de 7 gün var
Benim 6.gunde daha silikti canim koyuluk makul bence inşallah bebisin seninledir

Bende rengi öncesinde hapşıra hapşıra gezdim rengi olunca bitti birde ateşim falan çıkıp düştü soğukalgınşığı gibi oldu oldu geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…