Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar siz kimyasal gebelikten sonra ara verdiniz mi? yada verecek misiniz? benim eşim ara vermek istemiyor.

Kızlar siz kimyasal gebelikten sonra ara verdiniz mi? yada verecek misiniz? benim eşim ara vermek istemiyor.

Ay minik kuşa çok sevindim canım, sesin çıkmayınca korktum valla yaa.. Yeni aya hızlı bir giriş yapmışsın Gazamız mübarek olsun

Yaa ne güzel ilk gebelik hemen olmuş benim henüz gebelik olmadı inşallah olur bu sefer

Kızlar siz kimyasal gebelikten sonra ara verdiniz mi? yada verecek misiniz? benim eşim ara vermek istemiyo

Canım bunun için ara vermeye gerek yok embriyo kendini oluşturmadığı için tamamlayamadığı için adetle sökülüyor bu herkesin başına gelebiliyor yani endişe etme rahim aslında gebeliğe kendini hazırlıyor

Evet canım haklısın bir yerde okumuştum

Canım senin bat noldu test yaptın mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…