Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok net eminim biliyorsun ki testte çıkmıştı ama kimyasala değer düşüyor ve sıfırlanıyor kan bu gün alındı buda bugün oldu demek ki kanda sıfırlanmıştı değeri demedi zaten sormayı unuttum bende
Ben kimyasal yaşadım sancılı oluyor ve o sancıyla kan pıhtısı gibi ama bir avuç dolusu gibi bir kan çıkıyor görürsün zaten çünkü öyle görülmeyecek bir durum değil ben 4 haftalık gitti öyle

Kızlar ya bana bi akıl verin.🙏 Bu ovülasyon testleri her gün aynı saatlerde olmalı ya bi misafirliğe gitme yada dışarda olma müsait olamama gibi durumlarda nasıl yaptınız? yanımda bardak falan mı taşısam idrar için .Adet bitti temizlendim yarın başlıycam ovü testine
Mesela 12 ile 16 arası ya 2 saat önceden sıvı almadığın sürece bu saat aralıklarında yapabilirsin sabah başladıysan sabah akşam başlamışsan akşam devam etmelisin teste çünkü 24 saat te değişken bir hormon LH hormonu ayrıca sıvı bir hormon olduğu için 2 saat önceden sıvı hatta çorba bile içmemen gerekki doğru çıksın.ben dışarıda olacaksam yanımda pet bardak alıyorum kolay oluyor bu şeklde tavsiye ederim

Ben kimyasal yaşadım sancılı oluyor ve o sancıyla kan pıhtısı gibi ama bir avuç dolusu gibi bir kan çıkıyor görürsün zaten çünkü öyle görülmeyecek bir durum değil ben 4 haftalık gitti öyle
Bende çok sancı çektim zaten belim ve karnım kopacak gibi oldu

Bende çok sancı çektim zaten belim ve karnım kopacak gibi oldu
Evet zaten insan kendini bilir mutlaka farklı bir sancı oluyor ben alnımdan ter boşalmıştı hatta senin gibi kan testi vermeye gittiğimde doktorda oldu birde hepsi çıkınca vücut ısın düşüyor rahatlama geliyor zaten o çıkana kadar karın sertleşiyor kasılma yapıyor çıkıp bitince karnın yumuşar ellediğinde anlarsın ben artık anlıyorum

Canım senin şuan yaşadığın damı kimyasal sence yoksa normal adet mi oldun sen

Ben bunu bu ay ikinci defa yaşadım ama kan testi vermiştim kimyasal gebelik olsaydı testte cıkardı diye düşünüyorum. 🤷🏼‍♀️

Eklentiler

• 20220114_122514.jpg
    20220114_122514.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 57
X