Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya çok ilginç yanı neden öyle çıkıyor acep anlamadım ki ama zaten ovu testi için üzülmemek lazım canım hiç belli olmaz gebelik testi değil sonuçta moral bozmak yok canım bide aynı saat sıvı alımı falan farklı ise oda etken olabilir diye düşündüm canım adet gelene kadar ümit var üzülme sakın sadece bir ovu test yani ☺️☺️
2-3 gün sonra tekrar ovu testi yaparım sonra test işimi bırakırım diye düşünüyorum canım ☺️ Hakkımızda hayırlısı olsun 🤗

Ayy biraz araştırdım ama gerçekten yumurtlama kanaması ise ilk defa başıma geldi. Yani bildiğin 1 gün süren hafif bir kanamaydı. Eğer yumurtlama ise bugünü değerlendirsek mi ne yapsak :) Ayy daha neler duycaz ya yumurtlama kanaması yerleşme kanaması. Ben ilk çocuğumu dümdüz doğurmuşum resmen :)
Değerlendir tabi. her ay farklı olabilir 😊

İlişkiden 7 gün sonra belli olmaz canım aynen çok erken arkadaşım bata 5 kala kan verdi çıkmadı adet günü çıktı
Evet canım umarum benimde öyledir ben tam Yumurtalama gününde değerlerdm ama o bekleyelim haftaya doğum günüm öğün yapmayı düşünüyorum gebelik testini

Evet canım

Benimde 6. Gün bu gün canım bak
pik 6. gün yani ayın 18 i.jpg

Canım senin yeniden zamanın geldi mi? Geçen ay bat aynıydı. Hadi bakalım bu ay inşallah bebişin seninledir. 🤲
Aynen bat 21i ama yarın yapayım artık dedim hsg ve catlatma iğnesi oldu bu ay yarın iğnenin 12. Günü 🥰 insallah bi umuda ihtiyacım cok var bu ay hersey gönlümüze göre olsun hepimizin inşallah 🤲🤲

X