Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani ayıptır söylemesi bende de oluyor. Ama bende ilk başta zorlandıgı için

akşam baktım göbek deliğinin altında atış yok ama sağ da yol da var gibi . ne yapalım merdivenlerde mi zıplayalım

Hadi ya ya sürekli sana sorru soruyorum inşallah bıkmadsın vallaha tecrübesizim.
Bende ilacın yan etkisi olabilirmi diye düşündüm. Tutunması için progestan verdi doktor
Ne demek olur mu öyle şey ne zaman istersen sor elimden geldiği kadar yardımcı olurum amacımız o zaten birbirimize destek olmak ben seni çok iyi anlıyorum kendini sıkıntıya sokma progestan bende kullandım normal yani öyle şeyler

Ben elledimde anlamadım var gibide yok gibide
eşin baksın başkası bakıncadaha net belli oluyor sen bakınca kendi kalp atışı hissediyor gibi birşey oluyor ama avuç içine pıt pıt atıyor yumurtalıklar çalıştığı için ama hiç birşey yoksa onlar geçici olarak devre dışı hamilelikten dolayı

Çok çok teşekkür ederim yeni diye kimseye söyleyemiyorum ama aklımada çok soru takılıyor. O yüzden burssı çok güzel

Yani şuan yeni
Öğrendim hamileligimi ama tamam akşam baktıracagım

Çok çok teşekkür ederim yeni diye kimseye söyleyemiyorum ama aklımada çok soru takılıyor. O yüzden burssı çok güzel
Bi laf var bilir mısın kim bilir belkide bizden habersiz hangi insanın ettiği dua kurtaracak bizi diye o yüzden asla ama asla umudunu kaybetme heleki burdaki güzel kalpli insanlar varken insan umutsuzluğa düşmemeli hiç tanımadıkları insanlar için dua edip sevinip üzülüp yada göz yaşı dökenler var çok büyük bi nimet bence bu

benimde yumurtlama zamanımda ilişki anında yumurtalıklarımda ağrı oluyor

akşam baktım göbek deliğinin altında atış yok ama sağ da yol da var gibi . ne yapalım merdivenlerde mi zıplayalım
hamileysen aman ha hamile değilsen bir basamaktan zipla veya daha yüksek o herkeste ağrı yapmaz ama göbeğinde tuhaflık hissediliyor ama düzelmese ağrı yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…