Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bi laf var bilir mısın kim bilir belkide bizden habersiz hangi insanın ettiği dua kurtaracak bizi diye o yüzden asla ama asla umudunu kaybetme heleki burdaki güzel kalpli insanlar varken insan umutsuzluğa düşmemeli hiç tanımadıkları insanlar için dua edip sevinip üzülüp yada göz yaşı dökenler var çok büyük bi nimet bence bu🥰🧡🥰🧡🥰🧡
Aynen öyle vallaha Allah razı olsun 🥰 Allah bebeklerimizi bize bağışlasın olmayanlara tez zamanda hamile olmayı nasip etsin 🥰🤲🏻

keşke hamile olsam Ahhh nerdeee. ok canım şükür öyle şikayetim yok karın ağrısı gibi
ya aslında bunu demek yanlış zamanı gelince sende hamile olacaksın emin ol hemde beklemedin zaman 😊 inşâALLAH tez zamanda bekleyen ve ümidini yitirmek üzer olanlara büyük süpriz olup hamile kalırsınız insaALLAH ❤amin amin

ya aslında bunu demek yanlış zamanı gelince sende hamile olacaksın emin ol hemde beklemedin zaman 😊 inşâALLAH tez zamanda bekleyen ve ümidini yitirmek üzer olanlara büyük süpriz olup hamile kalırsınız insaALLAH ❤amin amin
Amin canım. isyan etmek değil tabiki verende alanda Allah. Ama çok yıpratıcı bir süreç. her ay aynı şeyler

Yumurtlama akıntısı gelmeden yumurtlayan var mı Çarşamba 13 mm yumurtam büyümüş müdür
Ben 22.3 mm ve 21.8 mm iki yumurta olduğu gün doktora gitmiştim. Çatlamak üzere dedi. O gün ve ertesi günler hiç akıntı olmadı. Hatta doktora gitmesem yumurta büyümeğini bile düşünebilirdim.sadece çatlama ağrısı oldu. Burada bir arkadaş kendisindede öyle olduğunu hatta yumurtlama dan 1 hafta sonra akıntısının başladığını ve test yaptığında pozitif gördüğünü söylemişti ☺️ Umarım ikimiz de pozitif görürüz bu ay 🤲❤️

Bende de enfeksiyon vardı ama oluyor yanıyor ayıptır söylemesi idrar yaparken yanıyor ama bir günde geçiyor😁
İdrarda sorun yok çok şükür o antibiyotikten sonra geçti :) Kalıcı olacak diye korkuyorum, iyi bari geçiyorsa. Eşimde gidelim diyor doktora , gitmekten sıkıldım artık

X