Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay İnşallah evet haklısın ilk gebeliğimdeki gibi aynı belirtiler bu gün kan verdim İnşallah gebelik vardır ve sağlıklıdır
İnşallah canım bat ne xamandi
12.günü maviş
Varsa da çok yenidir canim cikmayabilir hemen
ben ilk defa ovü testi deniycem canım eğer tutmazsa MFK yı deniycem..
Hangi marka aldın canim benim ilk denemem de tuttu ovülasyonla İnşallah seninde öyle olur guzel haberlerini alirix

Yaa bende hareket edemiyorum sancı giriyor hep yat dedi bana. Biri 4cm biri 5cm benimkinin. Sizin patlayınca bi zararı oldu mu bana yumurtalığa yayılır gibi bişeyler dedi anlamadım
Canım çeşidi nedir bilmiyorum demoroid mı çikolata mı basit folikul mü demek ki senin riskliyse doktorun dediği gibi dinlenmelisin muhakkak çok geçmiş olsun canım

Hangi marka aldın canim benim ilk denemem de tuttu ovülasyonla İnşallah seninde öyle olur guzel haberlerini alirix
Canım uygulamaya göre 16 Ocak'tı ben 18 Ocak diye düşünmüştüm ama gelen giden yok artık hayırlısı

evet o bide onu elini kanina koyum nabız tam göbeğin deliğinde atıyorum kontrol edliyor... onu eller bir dayresel hareket yaparak yerine geliyormuş bide basamaktan atlayinca yerine geliyor Muş... ha bide göbekte nabız yoksa hamilelik var demek mış

Herkez şuan göbegine elini koymuş durumda

Yok mavişş ya bu ay bence regli olurum pazartesi falan hayırlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…