Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bacı hele bşr karamsar olma ya😅😅 Ayy bu kadınlar yani biz ne zaman iyi düşüneceğiz
Valla hiç belirti vs de yok son haftaya girince bütün belirtiler yok oldu 2 haftadır kasıklara batma göğüs ağrıları bele sırta kramplar şuan hiç yok oldular yani içime öküz oturdu bacım yaaaa

Valla hiç belirti vs de yok son haftaya girince bütün belirtiler yok oldu 2 haftadır kasıklara batma göğüs ağrıları bele sırta kramplar şuan hiç yok oldular yani içime öküz oturdu bacım yaaaa
Hayırlısı olsun. Sen tekrarla testi ilk idrarla 🥰

Kızlar size sorum olacak , yumurtlama dönemim geldi , fakat ilişki sonrasında yaklaşık 30-60 dk arasında yanma oluyor , sonra geçiyor. Enfeksiyonum vardı geçen ay kanda ve idrarda , antibiyotik, fitil, alerji hapı kullandım geçti çok dikkat ediyorum aslında temizliğe iç çamaşırımı sık sık değiştirmeye. Sürekli bir sorun oluyor bu ikinci tekrarlama enfeksiyonda bebek düşünmeye başladığımız süreden bu yana (Ağustos 2021'den) . İlişki sonrasında yanma neden olur ? Herhangi bir akıntı yok yumurtlama akıntısı dışında.

Normal hayatım benim kalp ritmin normalde 100 üzeri çikar sürekli ama gebelikte 147 yi buluyodu temiz hava al dinlen geçer gebelikte çok normal demişti doktor bana
Hadi ya🥰 ya sürekli sana sorru soruyorum inşallah bıkmadsın vallaha tecrübesizim.
Bende ilacın yan etkisi olabilirmi diye düşündüm. Tutunması için progestan verdi doktor

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 51
Kusura bakma bilmiyordum merak ettim sorayım dedim.
Bizimde bir arkadaş bu poliktik over denilmiş yumurtan çalışmıyor 1.5 yıldır evli meğer göbegi düşmüş ama haberi yok😂 bizim burda bir teyze var. Benimde dğşmüştü sol yumurtalıgım çalışmıyordu doktor bunu anlamıyor. Kadın kaldordı 3 aydıe korunmamsız ilişkiye giriyorduk ama olmuyordu acaba neden olmuyor diye düşünğyorsuk. Nasip şimdiyeymiş 2 haftalık daha kese bile yok ama yinede Allaha şükür hamile kalabiliyormuşum😁🤲🏻 Sende baktırsana ne olur ne olmaz yalnış anlamayın bilgi olsun diye söyledim
Canım akşam düz yatıp baktım . göbek deliğinin sağında solunda damar atışı var gibi ama altında yok . sonuç ne şimdi 🤣

X