Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın canım zaten düzenli ilişkide tutma ihtimali daha da artıyor.Rabbim tez zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin hem sana hem bana ve tümmmm isteyenlere :dua::KK200:
amınnn kuzumm, hepımıze nasıp olsun ınsallaaahhh
evet ilişkiyi aksatmazsak denk gelirler bir gün biyerde.

canım sadece hayıtı bılıyorum. kullanıyorum ara ara,yıne alcam bu ay
HAYIT TOHUMUNUN FAYDALARI
Kadınlarda hormonal dengesizlik ve bozukluklara faydalıdır. Özellikle hamile kalmak isteyen kadınların binlerce yıldır başvurduğu geleneksel bir yöntemdir. -Adet döneminde oluşan şiddetli karın ağrısı, kontrolsüz sinir, kabızlık, migren, öfke nöbetlerinin kontrolünü sağlar.
Peki ne zaman kullanmaya başlanmalı Aktardaki kadın adetten sonra dedi ama internette 2-3 gün önce diyor

Vallahi tam olarak hatırlamıyorum bir yerde okumuştum ben denemedim ama çok övmüşlerdi kadın ve erkekler için harikaymış istersen internette araştır bu ay tutmazsa denerim diye ekran görüntüsü almıştım Şubat'ta belki denerim diye ama inşallah gerek kalmaz. Birde MFK Yönetimini övüyorlar
MFK yı bende duydum canım

Benim iki gündür sağ kasıktan ani ağrı giriyor ama bir kaç saniyelik bata 5 gün var birde çok açık kahverengi gibi bir akıntı olmaya başladı iki gündür cuma günü kan vermeyi düşünüyorum bu şekilde belirti yaşayan var mı

Benim iki gündür sağ kasıktan ani ağrı giriyor ama bir kaç saniyelik bata 5 gün var birde çok açık kahverengi gibi bir akıntı olmaya başladı iki gündür cuma günü kan vermeyi düşünüyorum bu şekilde belirti yaşayan var mı
Ben lekelenmeyle anladım. İnşallah hamilesindir canım

X