Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben öyle yapıyorum valla, doktora gittiğimi bir eşim biliyor, hatta son ay ona da söylemedim; çünkü ilişki günlerini bildiği için o da stres oluyor ister istemez, mesela bu ay doktorun dediği zamanlarda ilişki oldu ama o farkında değil 🙈
Sonuç bu ay da olumsuz çok büyük ihtimalle , yine de böyle kendimi daha rahat hissettim sanki😬
En güzelini yapıyorsunuz valla. Bide başkalarının stresini çekiyoruz ya kendi kendimize yetiyor zaten stres

bende herkesı evlendırdım :) dogurttum ıkıncıye hatta
bakalım yengesı kesın bısey derde kayvaldem cok bısey demıyor bır ıkı kere dusınmuyoruz suan borc var vs demıstım seneye demıstım bu sene ıcın.
gorumcemde gelcek oda bende bır sene sonra evlendı kısı bır yasında :)
şenlık var akşam
Ay demeyin bende 15 aylık evliyim benimle evlenenlerin cocukları oldu benden sonra evlenen çevremdeki herkeste hamile. Doğumlarına az kaldı. İnsan üzülüyor da işte ne biliyim nasip gelmekdikten sonra bizde bir şey diyemiyoruz. Benim bu ay 4 yumurtam olustu ilaçla ve hepsi çatladı eşime diyorum 4 çatlayan yumurta ve sağlıklı sperm var elimizde tüplerimizde açık rahimde de prosgetonda da bir sorun yok hani vermeyen Rabbim neye kime küsüyüm isyan ediyim dedim. Daha var demekki zamanımız

Atan damar gibi bisey olması gerekiyor sanırım.
Kalp atışımı hissediyorum ben damar tarzı bisey gelmiyo elime 😀 ay allahım düştüğümüz hallere bak ahshshsb
Yaa ama öyle deme😅 benim göbek kalktı bak hamile kaldım yumurtam çalışmıyormuş. Sol yumurtama düşmüş göbek. Ama bunu mal doktor anlamaz😂 kadın 70 yaşında görsen doçent gibi😂 herşeyi açıklıyor biliyor maşallah onun sayaesinde verdigi bitkilerle iltihabım ilaç kullanmadan geçti

Ay demeyin bende 15 aylık evliyim benimle evlenenlerin cocukları oldu benden sonra evlenen çevremdeki herkeste hamile. Doğumlarına az kaldı. İnsan üzülüyor da işte ne biliyim nasip gelmekdikten sonra bizde bir şey diyemiyoruz. Benim bu ay 4 yumurtam olustu ilaçla ve hepsi çatladı eşime diyorum 4 çatlayan yumurta ve sağlıklı sperm var elimizde tüplerimizde açık rahimde de prosgetonda da bir sorun yok hani vermeyen Rabbim neye kime küsüyüm isyan ediyim dedim. Daha var demekki zamanımız
aynen canım bende onlar adına sevınıyorum tabıkı Allah bılıyor kıskanmıyorum
ama kendı adıma uzuluyorum tabı , çocuk sesı olsa evımızde dıyorum bnde hamıle kıyafetlerı baksam ozenıyorum...
ama dedıgın gıbı demekkı zamanı henuz gelmedi, saglıklı hayırlı evlatlar versın Allahım hepımize.

Maasallah hayırlı olsun darısı bizlere olsun inşallah 🥰
Daha 10 gün var benim. Bat a nasıl geçecek bu günler
Yaa Sabiiirrr😂😂😂
Merak etme Rabbim hayırlısını versin.🥰 inşallah benim bebeğim bana tutunup sağlıkla doğar. İnşallah senin bebeğinde sana kavuşur enine neşe getirir

Merhaba, ilk kez ovülasyon testi yaptım. O yüzden görenler yardımcı olursa çok sevinirim. Uygulama takibine göre dün ovü günüm gözüküyordu ama geçtiğimiz iki aydaki notuma göre bugün yumurtlama olasılığım daha yüksek(akıntım daha çok artmıştı). Günlerdir silik çıkıyordu, dün akşam kasıklarımda sancı vardı. Bugün testin bir haftadaki en belirgin hali. Sizce yumurtlama mı yoksa daha belirgin mi olması lazım? Bu arada dün değerlendirdik bugün değerlendirmeli miyim yarını mı beklemeliyim kafam karıştı..

Eklentiler

• B633CEB6-CDF6-40E8-8E63-BBFDEF111BF9.jpeg
    B633CEB6-CDF6-40E8-8E63-BBFDEF111BF9.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 43
aynen canım bende onlar adına sevınıyorum tabıkı Allah bılıyor kıskanmıyorum
ama kendı adıma uzuluyorum tabı , çocuk sesı olsa evımızde dıyorum bnde hamıle kıyafetlerı baksam ozenıyorum...
ama dedıgın gıbı demekkı zamanı henuz gelmedi, saglıklı hayırlı evlatlar versın Allahım hepımize.
Amin canım amiin kıskanmak değil tabi ki niye kıskanalım. Birde o muhabbetler var tabiki ben kaynanamdan duydum eltim şey diyormus ben üzülüyordur diye bir şey konusup anlatamıyorum. Dedim saçmalamasın benden 9 ay sonra gelin geldi sanki ben 10 senelik evliyim de o benden 10 sene sonra eve geldi velevki öyle olsa bile nasipte yoksa yoktur yani beni çocugunun olması değil bu düşüncesi üzer ve kızdırır dedim

Arkadaşlar sürekli yumurta kalitesini arttıran veya yumurtayı çatlatan tavsiyeler görüyorum. Peki ya benim gibi 1,5 senedir yumurtası kaliteli olup kendiliğinden çatlayan kadınlar ne yapsın??

X