Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım ya başka doktora gitmedim aşılama için tedavi görüyordum o yüzden değiştirmeyim diye düşündüm bütün evraklar orada şimdi sil baştan yapmak istemedim

Doktor başka birşet söylemiyormu?
pco var diye rütin ilaç veriyor şu zaman başla şu zaman bırak .işte kontrole gidiyorsun ona göre ilişki falan. kendiliğinden çatlıyor sıkıntı yok o konuda ama belli boyuta kendi kendine gelmesi zaman alıyor .yada olmuyor. bi kere aşılama yaptım .iğneli onda bile 125 ünite gonal f kullandım ancak büyüdü. femara da günde 2 tane 5 gün yada 6 gün kullanıyordum fix 15. gün yada 17. gün de olabilir yumurtlaam görüyorum ondan memnunum . bazen doktora gitmeden de kullanıyorum. bilmiyorum valla nasıl olacak. bunaldım iyice. enbur ceylanın bi masajı var oda işe yaramıştı . bu ay onu yaptım yine . ama olmadı sanırım . yada erken oldum ben teste geç başlaım. dün yine akıntım vardı ama bugün yok. dünde pik değildi

Aşılama tedavisi görüyorum yumurta 5 tane olunca ertelemiştik. Açıkçası bütün evraklar orada olunca farklı doktora görünmeyi düşünmemiştim içi sıvı dolu dedi bana küçülebilir haftaya bakalım durumuna dedi.. İğnelerin etkisi devam ediyor vücudunda dedi. Galiba ondan ilaç vermedi

Oh oh ne güzel kilo vermişsin ya bende vermek istiyorum. Yürüyüşte çok etkiliymis rahim için birde yumurta gelişimi için. O kısmı tam bilmiyorum bazıları her ay yumurtlama görmeyiz diyor ama bilen varsa aydinlatsin bizi

Her ay adet oluyor musun yoksa 2 3 ay ertelenebiliyor mu

Himm o zaman farklı bi durum
Ama yine de endiselenmeyin ilaçlardan sonra böyle kist olabiliyormuş
Insallah bir an önce atarsiniz vucuttan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…