Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızçeler epeydir yazamıyorum. Bu ara bi soğuk algınlığı öksürük geçirdim bu süreçte işe de gittim anca bikaç gündür biraz daha iyiyim. Gün aşırı ilişki olacaktı ama malesef hastalıktan dolayı pek olmadı. Tahmini bat 27-30 ocak arası muhtemelen. Bugün sabah kanlı akıntı geldi nedendir acaba? Bide korunmadan ilişki oldu rahatsızlığımdan ötürü antibiyotik falan kullandım gerçi hamile kalacağımı sanmıyorum ama olası bir ihtimalde ilaç kullanmış olmam sıkıntı olur mu acaba

Canım bebişin hayırlı sağlıklı olsun inşallah. Birşey sorcam bende pcos var iğne hap kullandım çatlatma iğnesi de oldum ondan sonra hep ağrım oldu doktor 2 tane kist var herşey yasak 1 hafta dedi patlarsa yumurtalığa zararı varmış galiba. Ama anlamadım ben iğne oldum neden çatlamaz ki? Bide övülasyon testi yapmıştım pozitifti çatlama var çıkmıştı anlamadım.

Bende umudu kesitimden boşyere test yapmıyım dedim ama sanırım bugunde olmazsa yapacagım
Canım kaç tane vardı yumurtan birden fazla varsa mesela biri 20mm biri 16mm diyelim küçük olan sonradan catlamista olabilir tam yine de yanlış yönlendirmeyeyim ama sen bi test yap olsa idrar testinde şuan hayli hayli cikar ben 11. Gün dedin diye böyle söylüyorum

Kızlar varmi test yapan nasıl gidiyor listeye üç gün geriden gelerek dolduruyorum geri bildirim yapmayanlara işareti ekliyorum aksi bir durum varsa bana lütfen bildirin düzeltmeleri yapayim
benimde gelen giden yok kaset test aldım ama bir müddet sıvı almıyım diye bekliyorum yapmak için. sanmıyorum da umut işte

Gittim birşey demedi doktor cuma günü test yap pazartesi gel dedi artık nasip kısmet
Canım arkadaşların dediği gibi bol bol avokado tüket a101den alıyorum hep ben oralarda bulabilirsin. Doktorun verdiği progestani da fitil olarak verdi sanırım düzenli kullan inşallah bi sıkıntı olmaz

Canım arkadaşların dediği gibi bol bol avokado tüket a101den alıyorum hep ben oralarda bulabilirsin. Doktorun verdiği progestani da fitil olarak verdi sanırım düzenli kullan inşallah bi sıkıntı olmaz
Hayır ağızdan al dedi bana Tamam inşallah avukado alacagım. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Tutunur inşallah

Tamam sıkıntı yok o zaman hiç modunu düşürme çok düşünmemeye çalış
Tamam Allah sizden razı olsun ilgilendiginiz için tavsiye verdiginiz için olursa ilk gebeligim o yüzden hem endişe tecrübesizlik ve korku var siz bana iyi geldiniz çok sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…