Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa canım iyi toparlamışsınız maşallah , inşallah güzel sonucu tez vakitte alırsınız ben hep şuna inanırım çabalarsan elinden geleni yaparsan Allah mutlaka senin çabası karşılıksız bırakmaz, mesela siz ne güzel elinizden geleni yapmışsınız gerisi Allaha kalmış
İşte bu yüzden eşimin bu rahat tavırları sinirime dokunuyor
Bende pko olduğu için biz hep benden şüphelendik ama sorun eşimde de olabilir tabi, sorun bendeyse ben kaldıramam diyip duruyor
Aynı dediğin gibi ufak hilelerle yedirmeye çalışıyorum ama o da yeterli olmuyor gibi geliyor, onun da çabasını görmek istiyorum sanırım

Demek Erkekler bizim kadar düşünmüyor, hepsi olmasa da çoğu aynı herhalde, ben sürekli ne iyi gelir diye araştırıp duruyorum ve burda da birçok kadın aynı durumda, bizim için çok yıpratıcı…
İnşallah geç olmadan bizimkinin de kafasına dank eder

bızde oyle dusunuyoruz ya elımızden gelenı yapıyoruz gerısı Rabbıme kalmış.
cok sukur toparladı, bızde toparladık elhamdulıllah olumsuz dusunmuyorum hıc
sende uzme kendını erkekler ıste bıraz degııskler bızım gıbı degılle maalesef, beklıde bısey yoktur esının .
emın ol bır sure sonra oda cabalayacaktır , ınsallaahh en kısa surede nasıp olur canım, amınn

Amin canım inşallah bir sorunu yoktur..
En kısa zamanda hayırlısıyla güzel haberleri alalım hepimiz, bu süreç çok yıpratıcı Allah yardımcımız olsun

Merhaba canım erken gebelik testleri en erken sanırım 6 gun öncesinden gösteriyormuş senin daha günün var beklemeni tavsiye ederim benimde bat bu gün 9 gün kaladan beri test yaptım çok moral bozuyo tavsiye etmiyorum o yüzden şuan beklemedeyim inşallah hamileyizdir

Kızlar 31 aralıkta çatlatma iğnesi yapıp 11.gün kab testi vermiştim negatif çıktı. Bugun 17.gün olmasına ragmen regl olmadım normal de 14 yada 15inde olmayı bekliyordum. Sizce neden? Bu durumu yaşayan var mı

Aynen öyle bende bunu demek istemiştim bırakmamız lazım ama nasıl kafadan nasılsın aticaz

Erkekler bazen kabullenemiyor bisey çıkacak diye, sizden değilde olumsuz bisey çıkacak diye kaçıyor olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…