Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar 31 aralıkta çatlatma iğnesi yapıp 11.gün kab testi vermiştim negatif çıktı. Bugun 17.gün olmasına ragmen regl olmadım normal de 14 yada 15inde olmayı bekliyordum. Sizce neden? Bu durumu yaşayan var mı 🥲
11. Gün biraz erken gibi sonra bi daha gebelik testi yaptınız mı? Doktor bakti mi yumurtanız çatlamış mi diye

Kızlar 31 aralıkta çatlatma iğnesi yapıp 11.gün kab testi vermiştim negatif çıktı. Bugun 17.gün olmasına ragmen regl olmadım normal de 14 yada 15inde olmayı bekliyordum. Sizce neden? Bu durumu yaşayan var mı 🥲
canım degısıor ıgneden 17 gunde regl olmustum ben ama erken kan vermıssın ıdrar testı yapsana yarın sabah

Kızlar iğneden 14 gün sonra adet oldum ama iğneden sonra sürekli ağrım vardı. Bugün adetimin 3. Günü kontrole gittim 2 tane kist var kesinlikle ilişki, ağır iş, spor, çok hareket vs yasak dedi. Hatta 1 hafta rapor yazıyordu çalışmıyorum dedim yazmadı. Eğer patlarsa yumurtalığq birşey olur dedi ama anlamadım. İlaç bişey vermedi. Ne yapsam ki ya korktum açıkçası

Kızlar yumurtalama gördüğünüzde havuç yemelisiniz bol bol ben ben havuç suyu hazırladım bu ay eşimde bende içtik ve pko var tedavisiz olmaz dediler ne çatlama iğneleri kullandım zamanında çok şükür çok doğal yolla oldu ve avokado tukeettim her gün kahvaltıda bu da aklınız da bulunsun benim daha gebeliğim çok yeni 2 haftalık ama isteyen herkes için dua ediyorum 🤲🏻♥️

Kızlar varmi test yapan nasıl gidiyor listeye üç gün geriden gelerek dolduruyorum geri bildirim yapmayanlara ⛔ işareti ekliyorum aksi bir durum varsa bana lütfen bildirin düzeltmeleri yapayim😇

Kızlar varmi test yapan nasıl gidiyor listeye üç gün geriden gelerek dolduruyorum geri bildirim yapmayanlara ⛔ işareti ekliyorum aksi bir durum varsa bana lütfen bildirin düzeltmeleri yapayim😇
Benim adet günüm yarın iki gün önce kan testi verdim 0 çıktı bana da çarpı atabilirsiniz

Herkese merhaba
8 Ocak ya 3. Gün embryosu transfer oldum
Bugün 9 Günüm ,erken gebelik teati yaptım maalesef negatif
Test günüm perşembe günü
Sonradan pozitif e dönen duydunuz mu
Benim hiç umudum yok Moralim çok bozuldu

X