Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayır ağızdan al dedi bana🤔 Tamam inşallah avukado alacagım. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Tutunur inşallah
Ben ilk hamileliğimde o hapı kullandım hemn ilk aylar hemde 7. Ayda lekelemem vardı ondan kullandım çocuk şükür sağ salim aldım kucağıma sende içini ferah tut bebegin etkilenmesin sen umut dolu olursan o seni terk etmez allahi izni ile sağlıkla al kucagina🧡🧡🧡

Tamam Allah sizden razı olsun ilgilendiginiz için tavsiye verdiginiz için🥰 olursa ilk gebeligim o yüzden hem endişe tecrübesizlik ve korku var siz bana iyi geldiniz çok sağolun🥰
Ne mutlu bana ama gerçekten telaşlancak bir durum yok içini ferah tut bol bol dua et :)

Ben ilk hamileliğimde o hapı kullandım hemn ilk aylar hemde 7. Ayda lekelemem vardı ondan kullandım çocuk şükür sağ salim aldım kucağıma sende içini ferah tut bebegin etkilenmesin sen umut dolu olursan o seni terk etmez allahi izni ile sağlıkla al kucagina🧡🧡🧡
Allah razı olsun bebeğinizi size bağışlasın🥰🥰 Mesajınızla Vallaha umut doldum inşallah tutunur benim bebekte

Kızlar varmi test yapan nasıl gidiyor listeye üç gün geriden gelerek dolduruyorum geri bildirim yapmayanlara ⛔ işareti ekliyorum aksi bir durum varsa bana lütfen bildirin düzeltmeleri yapayim😇
Benim bat bugün kırmızıları görmedim daha canım ama sabah test yaptım tertemiz negatif olsa çıkardı herhalde 😔

Kıyamam sana ne demek.😍 inşallah olacak, oğluşumu o ayağa kaldırdı. Senin minnaka da şifa olsun.❤️ Tahmin edebiliyorum halini, avuç içime alıp ağlıyordum ölüm anı geldi diye, bacakları tutmuyordu, gözleri kapalı avcumda yatıyordu. Ben ellerimle gagasını hafif aça aça içirdim. Rabbim bana bağışladı çok şükür. Dua ediyorum evladın için.🤲🏻❤️
Ahh kuzum şimdi de bakıyorum geceden beri hiç kaka da yapmamış. Akşam o antibiyotigi icirecegim şimdi de şu dün yazdigin ilaci aldiracgjm

X