Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam canım snein geçenlerde tets pozitif dgeil miydi yanlış mı hatırlıyorum acaba ?🤔

Orası belli olmaz canım.. sonrada çıkabilir
İğnenin 9.günü silik gördüm sadece oda akşam üstü silik olduğunu fark ettinim ondan bir kaç gün sonra bidaha yaptım bekleyerek bile siliğe donmedi bende kan testi verdim. Serum taktıracaktım gebelik yok diye doktorum da taktırma dedi adet olmadan bebek yok diyemeyiz dedi. Ama sonuçta 3 gün kaldı adet günüme olsaydı zaten kanda çıkardı diye düşünüyorum boşuna bekleyip umutlanıyorum bu şekilde

İğnenin 9.günü silik gördüm sadece oda akşam üstü silik olduğunu fark ettinim ondan bir kaç gün sonra bidaha yaptım bekleyerek bile siliğe donmedi bende kan testi verdim. Serum taktıracaktım gebelik yok diye doktorum da taktırma dedi adet olmadan bebek yok diyemeyiz dedi. Ama sonuçta 3 gün kaldı adet günüme olsaydı zaten kanda çıkardı diye düşünüyorum boşuna bekleyip umutlanıyorum bu şekilde
Acaba silik test iğnenin etkisi miydi?? Çok iyi bilmiyorum ama öyle bişey var galiba…

Acaba silik test iğnenin etkisi miydi?? Çok iyi bilmiyorum ama öyle bişey var galiba…
Muhtemelen iğnenin etkisinden dolayı bende öyle düşündüm. Ama iğnenin etkisi 10.günde bitti ben 13.günü test verdim diye düşünürsem doktorun dediği gibi henüz belli olmıcak olabilir

Muhtemelen iğnenin etkisinden dolayı bende öyle düşündüm. Ama iğnenin etkisi 10.günde bitti ben 13.günü test verdim diye düşünürsem doktorun dediği gibi henüz belli olmıcak olabilir
İnşallah pozitife döner canım 🙏🏼🙏🏼 Daha zaman var güzel düşünelim 🤗

Herşeye çok kaptırıyo kendini düşün ben ‘bi sakin ol’dedim.Yok çünkü öyle bişey.Hayal kırıklığının ne demek olduğunu çok iyi öğrendiğim için uyarıyorum dikkatli olması için ama dinleyen kim
Kuzum hayal kırıklığı çok kötü bı şey ama umut olmadan da yasayamayiz hiçbirimiz belki de sen emin olduğunu düşündüğün şeyi soyleyerek onun umudunu zedeliyorsun. Yanlış anlama lütfen ama bu da sence kırıcı değil mi.

İnternette de hep böyle yazıyor 15. Gün sonra diye. Bekliyim bakayım napıyım 🤷🏻‍♀️ çatlayıp çatlamadıgını bilsem kistten şüpheleneceğim de çatladı dedi doktorda
Ozaman bnde çok arastirmistim kuzum, 17de gelmişti regl .
İnşallah hayırlısı olsun ya🤲🤲❤️ en kısa zamanda nasip olsun hepimize

Keşke olsa ama boş yere de umutlanmanın anlamı yok.Kendini yetersiz hissetmesin diye zaten kendimi geçtim artık elimden geleni yapıyorum ama bazen fazla geliyo bana da.
Senle aynı şeyleri yaşadığımiz için yazıyorum beni yanlış anlama lütfen. Biliyorsun bizde de sperm sıkıntılı ve bu yüzden erkekler biz istemesek de yetersiz hissediyorlar zaten. Seni çok çok iyi anlıyorum boşa beklentiye girmesini istemiyorsun fakat sen beklentiye girmemesini ustelerken belki de ona daha çok yetersiz hissettiriyorsun belki ona daha çok benim hiç çocuğum olmayack düşüncesi asiliyorsun. Bunları yazarken biraz tereddutte kaldım umarım yanlış anlasilmam seni incitmem. Burda tanıştık şahsi olarak tanismiyoruz fakat benim için çok degerlisin bunu bilmeni isterim❤️

Yaa benimki de asla bu konudan bahsetmiyor, heyecanlanmıyor, soru sormuyor, olmasa da olur gibi davranıp doktorun tüm verdiği ilaçları avuçla yutuyor.. bu da kötü inan, insan karşısında ona heves verecek gaza getirecek birini de arıyor.. iki uç yani biraz daha istekli olmasını isterdim ben
Bu konuda sana katılıyorum. Mesela tüm umitlerimi yitirrkwn bile bazen eşime olacak olacak merak etme diyorum halbuki kendim de inanmıyorum bazen ama yine de ikimizin yıkılması daha zor. Bazen de ben düştüğümde o toparlıyor boyl böyle...

Acile gittim test yaparlar belki diye en azından sabaha kadar çıksın diye düşündüm zaten belim çatlıyor yapmadılar 🤦🏼‍♀️ yasakmış güya acilde gebeliğe bakmak parol yazdı gonderdi

Ya kızlar diyorumki.. şöyle bir mini ultrason aleti olsa da karnımıza tutsak telefonda da çıksa işte şu anki durum şu.. yok yumurta çatladı.. sperm şu kadar yakınında, alarm verse şu an dölleme gerçekleşti falan 😅😅😅 ohh kafa rahat izleriz içerde neler oluyor 😁
Off ne güzel hayal bee😂 düşünürken mutlu oldum😂

Acile gittim test yaparlar belki diye en azından sabaha kadar çıksın diye düşündüm zaten belim çatlıyor yapmadılar 🤦🏼‍♀️ yasakmış güya acilde gebeliğe bakmak parol yazdı gonderdi
Midem çok bulanıyor basim çok ağrıyor çok hastayim falan deseydin onlar kana bakınca da gebelik düşünüyorum deseydin 😂

Keseyi gördüyseniz dis gebelik olamaz, kimyassl gebelik icin de cok gec. Olsa olsa düsük olabilir ama umarim degildir.
Düşük oluyor maalesef 😔
Kuzum dış gebelik değildir çünkü keseyi görmüş dr öyle olsa bilirdi. Senin adetin söküldü mu ne durumda şu an. Kese düşumce ya da alınınca beta düşmeye başlar. Daha kesen dusmediyse ondan degerin azalmiyordur
Adet mi oluyor bu kanama?adet gibi dolu dolu da gelmiyor hani ped takılı ama ertesi güne anca değiştiriyorum 🙄 arada pihtilar geliyor
Keseyi görünce dış gebelik olmaz beta yüksek olduğu için düşmesi 15 günü bulur canım
İçim rahatladı dış gebelik olmamasına vallahi Allah razi olsun🙏🏻

X