Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu konuda sana katılıyorum. Mesela tüm umitlerimi yitirrkwn bile bazen eşime olacak olacak merak etme diyorum halbuki kendim de inanmıyorum bazen ama yine de ikimizin yıkılması daha zor. Bazen de ben düştüğümde o toparlıyor boyl böyle...
Aynen canım iki tarafın birbirine destek olması, umut vermesi hatta hayal kurması o kadar önemli ki.. Bizde şu an bi taraf tepkisiz 😁 Ben de üstüne gitmiyorum, ürkütmeyelim vakvakları..

Ne demişler negatif test hatalı olabilir ama pozitif test hatalı olamaz 😜 çok heyecanlı.. beklemedeyiz o halde..
Evet haklısın.. sadece bazen erken den gebelik öğrenince henüz tam olarak hamilelik oturmadna birşeyler ters gidip vücut atabiliyor normal regl ile gidiyor.. buda üzücü oluyor.. o yüzden hep adetin geçmesini beklemek

Düşük oluyor maalesef 😔

Adet mi oluyor bu kanama?adet gibi dolu dolu da gelmiyor hani ped takılı ama ertesi güne anca değiştiriyorum 🙄 arada pihtilar geliyor

İçim rahatladı dış gebelik olmamasına vallahi Allah razi olsun🙏🏻
Hemen düşmez bazen, benim ilk kurtajimda keseyi gördüler sonrakinde kese bulanmış dağılmış ondan sonra çok hafif lekelenmem başladı.

Düşük oluyor maalesef 😔

Adet mi oluyor bu kanama?adet gibi dolu dolu da gelmiyor hani ped takılı ama ertesi güne anca değiştiriyorum 🙄 arada pihtilar geliyor

İçim rahatladı dış gebelik olmamasına vallahi Allah razi olsun🙏🏻
Belkide düşmez cnaim keisnmi yani.. sağlıklı ilerleme ihtimali yokmu?

Hiç demiyosunuz yanlıs yere gelmişim 😑 karıştırmadığım bi bu vardı neyse herkese bol şans şubatta görüşmemek dileğiyle ben şubat a doğru kayiyorumm
Neden görüşmek dileği ile dedin.. Burdan hamile olan veya ihtimali olanlar gelmesin diyemi 🥰😁

İğnenin 9.günü silik gördüm sadece oda akşam üstü silik olduğunu fark ettinim ondan bir kaç gün sonra bidaha yaptım bekleyerek bile siliğe donmedi bende kan testi verdim. Serum taktıracaktım gebelik yok diye doktorum da taktırma dedi adet olmadan bebek yok diyemeyiz dedi. Ama sonuçta 3 gün kaldı adet günüme olsaydı zaten kanda çıkardı diye düşünüyorum boşuna bekleyip umutlanıyorum bu şekilde
Hayır canım sen yined ehatali hareketler yaoma doktrini dinle bekle sen .. umutlu olmak gerekir Herzaman ama kötuye hazırla kendini.. demekki iğnenin etkisiyle silik çizgi çıkmış ozaman.. adet gecikmeden. Hiçbir sonuç aranmamali.. en güzel ve en sağlam belirtilerden britanesi adet gecikmesi dur.. bekle bakalım

Neyse yarın ogrenirsin inşallah kuzum geç olsun güç olmasin
IMG_20220116_233926.jpg
aksam yapmistim niye bu hale gelmiş anlamadım biraktigimda bir şey yoktu çatlamış gibi olmuş üstü

X