Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım değerin henüz yüksek değildir kaset testlerde kuruma çizgisi vs asla olmuyor ki 7 aydır deniyorum kaset test yanıltmaz sen avakoda vs bol bol tüketmeye bak adet tarihinde test yap
Şuan yesem de işe yarar mı aceba yumurtlama döneminde yemiştim ama sonra bıraktım

maviss_34 maviss_34 Hayirlı olsun canimm. Saglikla kucagina al amin 🤲Uzunn bir aradan sonra tekrar deniyorum. Ovülasyona başladım tahmini regl tarihi 7 şubat diyelim... Bu arada polip 3cm olmus diye histereskopi oldum gecen ay. Polip cikmadı orası ayrı. Hist. sonrası ne olur bilmiyorum. Hakkımızda hayırlısı 🤲
Sagolasin canim hosgeldin 🌸
Hadimkoylu kar ne durumda😍
Bu arada hiç Samsun'da oturan yok mu ya çok yalnızım ben burdaaa 😢 gurbet gelini
Samsunda oturmuyorum ama her sene gelirim merkezine😍
Ay çok fena burnum tıkandı.Alırım bi ‘bu gebelik belirtisi,bata kaç gün kaldı’ nızı 😅
12 den vurdun tebrikler canims😅😅

Sagolasin canim hosgeldin 🌸

Hadimkoylu kar ne durumda😍

Samsunda oturmuyorum ama her sene gelirim merkezine😍

12 den vurdun tebrikler canims😅😅
Maviis ben yaptım gene test 🥲 bakınca bir şey yok ama alttan flaş tutunca sanki çıkmak istemiş ama çıkamamış gibi görünüyor kafayı mı yedim ben yaa iki gündür ruh gibiyim evin içinde uyku uyumadım gene 😂🥲

Maviis ben yaptım gene test 🥲 bakınca bir şey yok ama alttan flaş tutunca sanki çıkmak istemiş ama çıkamamış gibi görünüyor kafayı mı yedim ben yaa iki gündür ruh gibiyim evin içinde uyku uyumadım gene 😂🥲
Günaydın canim acaba geç döllenme mi oldu yahuu flasta görünüyorsa vardır dediğin gibi yarın a kadar gelmezse kan ver uğraşma testle bacım 😍🌸

Günaydın canim acaba geç döllenme mi oldu yahuu flasta görünüyorsa vardır dediğin gibi yarın a kadar gelmezse kan ver uğraşma testle bacım 😍🌸
Belkide ben görmek için çabalıyorum bilmiyorum 😂 artık kan verip kesinleştirmem lazım dediğin gibi testlerle olmuyor 😂 bide ben çok bekleyemiyorum sanırım son lavaboya çıktıktan 4 saat sonra falan yaptım uyuyamayinca

hergun olur igne batmasni takip et cnm sanki rahim genisliyor yani ben anlamistm hamile kaldigimi ama tabi iki dusuk yasadm maalesef erken hissettm erken kaybettm Rabbim hayrlisini nasip etsin saglikla...Allahim gonlmuze gore verir insallah tez vakitte hepmize
Çok geçmiş olsun Allah hayırlısıyla nasip eder biran önce inşallah 🙁🤲

Kız benim köpeğim asla tuvaletini eve yapmaz çöp kutularına dahi yaklaşmaz.uyumak konusunu gelince o eskidendi eşim zaten izin vermez.ben köpeği alınca bi ay eğitime verdim kesinlikle insan gbi.zaten doktorlara da veterinere de sorduk asla bi zararı yok hatta bağışıklık açısından daha iyi doğar doğmaz bağışıklığı daha güçlü olur dediler.öyle birsey yok ya sadece dini açıdan biraz sıkıntı ama onunla ilgili kesin die bi ayet yok.temiz bakıldığı sürece
Arkadaş toksoplazmadan bahsediyo sanırım.Google’da çok güzel sonuçlar var biraz incele hiç sıkıntı yok ama testini yaptırmalısın 👍🏻

Kızlarrr Adana da önerebileceğiniz prof. var mı?
Teşhisimi koyabilseler tedavi de olacağım ama burda gittiğim her doktor ayrı telden çaldı. Hazır ara tatil gelmişken iyi bir doktora gitmem şart.

Kızlarrr Adana da önerebileceğiniz prof. var mı?
Teşhisimi koyabilseler tedavi de olacağım ama burda gittiğim her doktor ayrı telden çaldı. Hazır ara tatil gelmişken iyi bir doktora gitmem şart.
Canım Özel metro hastanesi var orda ferat erol var çok iyi bı doktor hastasida çok benim ilk oğlumda 5 yıl olmadı bebeğim o doktora gidince tedavi ile hamile haldim tabi başta Allahımin izniyle

Günaydın arkadaşlar size bı sorum olacak klomen kullananlar arkadaşlarım bu kasık ağrısı klomeni içerken mi oluyor yoksa yumurtlama döneminde mi oluyor
Teşekkür ederim şimdiden 😊

Günaydın arkadaşlar size bı sorum olacak klomen kullananlar arkadaşlarım bu kasık ağrısı klomeni içerken mi oluyor yoksa yumurtlama döneminde mi oluyor
Teşekkür ederim şimdiden 😊
Günaydın 😊 genelde kullandıktan sonra yumurta büyümeye başlarken ağrı oluyor

Akınti olursa onu da takip et mutlaka. Beyaz dışında bir renk olursa (sarimsi yesil gibi) doktoruna bildir mutlaka.Enfeksiyon vb.olmasin
Yok canim çok az beyaz akıntım var normalde ilaç kullanmadan önce aşırı şekilde akıntım olurdu bu ay ilaç kullanırken yumurtlama donemimde yok denilecek kadar az akıntım var normal mi acaba bu

X