o gıdıyo ve son şansınızı nasıl kullanırsınız

sevdalxixm78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
166
0
46
o cok sevdığınız gıdıyo herşey bıtıyo ama son bı şansınız var kulağına eğildiniz son defa ne derdınız acaba kızlar bu son şansı nasıl hangı kelımeyle değerlendırırsınız:asigim:

Gidene kal demem..
Kalana da git demem..:dilcikar:
Kazen'in kulaklar çınlasın:roflol:

önce ona soardım son bir sözün varmı diye eğer o güzel birşeyler söylerse bende seni seviyorum deyip sarılırdım herhalde ama önce o....

giden bir hata yapmış ki gidiyordur zaten allahından bul derdim ama kafasına göre gidiyorsa yolun açık olsun derdim gidene kal demem ağlayana da sus demem böyle bir huyum var sarılıpta noluuuurr gitme dicek halim yokh bir kere bırakıp gidildim kalda demedim boşveeeer allah herkesin çarşısını pazar etsinlaelaelaelaelae şekerim

bende demem canım ama dıyecek arkadaşlarda vardır.cok sevıyosan demekte aslında cok kotu bışey olmasa gerek yok.mesela en azından bana yaşattığın guzel gunler için cok tşk ederım.senı cok sevdım demekte bı zarar yoka.s

Allahindan Bul derdim Verilmis Sözler edilmis yeminler hayata Müdahahe leler Varsa Allahindan Bul derdim Ve diyorum .....

Seni her zaman seveceğim derdim ben yaa şimdi aşkımın ayrıldıgını dusundum de allah korusun be:)

seni çok seviyorum gitme sensiz yaşayamam beni bırakma seni çok seviyorum derdim

kutlarım canım cesaretınden.bende derdım ya.cok sevıyosam ve son bı şansımda varsa asla yalvarmam ama sondefa bı senı sevıyorum derdım:asigim:

Cesaretle ne alakasi varki gidene seni seviyorum demenin bence hic bir faydasi yok helede yalanlar riyakarliklar ihanet vs varsa ALLAHindan bul bence en güzeliCADIARZU

αxі;2214812 .!.:
Cesaretle ne alakasi varki gidene seni seviyorum demenin bence hic bir faydasi yok helede yalanlar riyakarliklar ihanet vs varsa ALLAHindan bul bence en güzeliCADIARZU

ne denılceği herkese gore değişir cesaretle ne alakası var demışsın.bence var.bırıncısı gıden kışıye bu kelımeyı soylemek cesaret işi.daha cok gururunu yenmek.ikinciside burda arkadaş kadar herkes acıkyureklılıkle solemek istemeyebılır.

Sen beni yanlis anladin sanirim sevdalim ben kizar gibi demedim ki
Sende bir kizginlik sezdim sanki
Su anda o arkadas askiyla mutlu tabiki seni seviyorum demek ister cünki o korkunc sonu düsünemiyor,
Ben tam ayrilik psikolojisindeyim ondan belkide bu kadar agir veda edesim geldi icimden kalanlari basligini görünce döktüm birde senin dedigin gibi herkesn düsüncesi tabi farkli ..
Yinede yanlis anlasilmak istemem canim ben kendi adima ALLAHindan bul allah seni islah etsin diyorum

canım sende yalnış anlama bende kızmadım.bende gecırdım o psıkolojıyi .benımde cok sevdığım insan gıtti.bende senın gıbı allahından bul dedım ama yuzune bıle soylemeye tenezzül etmedım.benım gururum sevgımden cok üstün cıkıyo.o arkadaşta oyle yazınca kalbının sesını dınleyebılıyo dıye tebrık ettım.sende yalnış anlama canım olurmu.:1hug:buarada inş unutup kendını toparlarsın canıma.s

ben hic bir sey diyemedim...sessizce gözlerimden yaslar akti...o konustu da konustu, hakkini helal et demeler seni sevdim seviyorumda ama olmuyor demeler daha ne cok cümleler kurdu. sirf kendi vicdanini rahatlatmak icin. o sözlerini ¨tamam dimi hersey soylendi baska bi sey kalmadi dimi?¨ diye bitirdikten sonrada tek diyebildigim ¨kalmadi. herseyi cok guzel anlattin. hoscakal¨ oldu, ve ayrildik...senağlamasenağlamasenağlama

ayrilmak istemedigimi sessizligimle gözyaslarimla anlamayan bi insana zaten ne diye yalvarayim ki...sevseydi, gercekten gitmeyi istemeseydi bi damla göz yasima kiyamazdi dimi? benimki biraz sanki film gibi oldu ama keske sadece filmlerde olsaydi :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…