o gıdıyo ve son şansınızı nasıl kullanırsınız

αxі;2214901 .!.:
Sen beni yanlis anladin sanirim sevdalim ben kizar gibi demedim ki
Sende bir kizginlik sezdim sanki
Su anda o arkadas askiyla mutlu tabiki seni seviyorum demek ister cünki o korkunc sonu düsünemiyor,
Ben tam ayrilik psikolojisindeyim ondan belkide bu kadar agir veda edesim geldi icimden kalanlari basligini görünce döktüm birde senin dedigin gibi herkesn düsüncesi tabi farkli ..
Yinede yanlis anlasilmak istemem canim ben kendi adima ALLAHindan bul allah seni islah etsin diyorum:eek:

slm öncelikle sanırım benimde birşeyler söylemem gerekiyor.ayrılık psikolojini en kısa zamanda üstünden atmanı diliyorum.ben mutluyum evet ama şuna inan korkunç sonu belki senden daha çok yaşamışımdır.yani neye göre korkunç son dediğine bağlı.ben o sonu yaşadım ama buna rağman sevdiğim için sevidiğimi kaybetmemek için sevginin sor bulunduğunu bildiğim için güle güle demedim.aldatılmadım ama koca bir yalanla mahfoldum.bitme noktasına geldi herşey hastanelik oldum ama herkesin hayatta son bi şansa hakkı vardır diye düşündüm ve bırakmadım sevdiğimi.daha çok sarıldım.okadar pişman olduki yaptığı hatadan.kahroldu.bi erkeğin hıçkıra hıçkıra saatlerce ağlaması ne demek bilirsin belki.yalvarması beni bırakma diye.ve bu yalanı sölemeye onu ben mecbur etmişsem korkudan sölemişse ben buna inanmışsam ona daha çok sarılırım ve sarıldım da.bence iki insandan biri hata yapıyorsa,suç sadece yapanda değildir bence.yapması için mutlaka ufacık dahi olsa,diğer tarafında etkisi vardır.iki taraftada bence.umarım anlamışsındır.umarım anlatmışımdır.her şey gönlünce olsun.
:nazar:

Ecem canim..
Haklisin ben o yollardan cok gectim slmslkl Tuttum hep sans veren oldum sevip sevildigimi sandim cünki ama su günlerde bir yanilgi yasadigimi düsünüyorum haketmedigim bir sonu yasiyorum ßen ne yaptim anlamadimki? adinda bir Konu acdim orayi okursan belki beni anlarsin su anda bana bu duygulari yasatan sevdigim taptigim insan hickiriklarla defalarca agladi evet karsimda ama simdi durumumuz icler acisi ama hala okadar cok seviyorumki bu sevgiyi icimden atma cabasi icindeyim basarmak zorundayim bunu ben herseye ragmen sahiplenmek istedim ama o 15,20 gün yalniz kalip düsünmeyi tercih etti ama bunu güzellikle söylemedi canimi yakarak küfürler le nankörlükle üstelik vedasiz neyse canim ya seninde deigin gibi herkes herseyi farkli yasiyor ayriliklarida sevdalarida...sevgiler

Son düzenleme:
okudum yazılarını ama pek birşey anlayamadım.yani karışık biraz.yani sana süpriz yapmak istemiş.bırak düşünsün seviyorsa geri döner.dönmezse yapcak bir şey yok.yani yaşını falan bilmiyorum ama emin ol hayatta daha güzel günler seni bekliyor ve inan durumundan daha berbat halde nice insanlar var.allah yardımcın olsun

evet gitmesin çünkü aşk sevgi okadar kutsal ve verdiği mutluluk hiç bişeyde yokkk
hayat onunla güzel ve yaşanılır dimi ya

kötü sözler söylemenin bi anlamı yok bence gerçekten çok seviyorsam git demezdim mutlaka elimden geleni yaprdım seviyosa zaten kalır bitmişsse giderrrr yapacak bişi oomaz

son şans diye bişi yok bence şansımızı kendimiz kullanırız ve onun içinde mimarı biz oluruz ben son şans ve son söze inanmayanlardanım

ben bir gün beni ne kadar üzdüğünü anlarsın umarım demiştim
çok da koymuştu,itiraf etmişti zamanı gelince
he şimdiki aklım olsa kızlar
yavaşça eğilirrrr veee

s...... giiiiiiiitttttt!!!!!! derdimmmm:tomato:

küfür için özür dilerim gaza geldim de:eek:

ben bu son şansları kullanmayı sevmiyorum. sanki yeniden şansım olucak gibi geliyor hep.
"umarım mutlu olursun" demiştim son şansım olduğunu düşündüğüm bi konuşmada.

giden eğer gidecekse ne dersen de kalmıyor o yüzden son şans diye bişeyde olmuyor zaten hayırlısı deyip sende yoluna bakacaksın

valla kisa ve net "gule gule" derim gitmeye karar vermis adami dondurmeye hicte ugrasamam o zaten beni gozden cikarmiski gidiyo

X