Nişanlım ve benden önceki Rus...Yardım edin!!!

Geçmişte yaşanmış ve bitmiş sonuçta.Canım siz yeni tanışmışken mektup arkadaşlığı belli süre sürdürmüş olabilir.Ne var bunda ama sonuçta onunla ilişkisi bitmiş.Ortada aldatma da yok bence.Belki düğünü biraz daha erteleyebilirsin.Ama keşke kurcalamasaydın bu kadar.Şimdi nasıl sana karşı ilgili mi?????

evlenseniz bile açıkça bildiğinizi söyleyi nişanlınıza, aranızda gizli ya da yalan bir şey kalmasın. ama kızın mail attığını söylemeyin..

ilk mesajımı bu konuya atmak istemezdim.

çok zor bir durum gerçekten. ama öyle görünüyorki ilerisi daha zor olacak. bir kere seni dinlemeyen, anlamayan kaba bir adama benziyor. haddim olmayarak bunları söylüyorum fakat görünen bu.

daha nişanlıyken seninle konuşmaları bu şekildeyse (sanane, geceli gündüzlü herkes istediğini aldı vs...) evlendikten sonraki tavırlarını tahmin etmek hiç zor değil.

nişanı atma taraftarı değilsen bile şu an evlenmek için uygun zaman değil bence. bir şeyleri halletmeniz lazım öncelikle. bir şeyler derken rustan bahsetmiyorum. nişanlının sana karşı olan tavırlarını düzeltmesi lazım. senin kafandaki soru işaretlerini halletmen lazım. "evlenince değişir" diye bir şey yok kesinlikle.

umarım verdiğin karar senin için en iyisi olur.
dışardan bakıp yorum yapmak çok kolaydır. biz olayın içinde değiliz ve ayrıntısıyla bilemeyiz. nişanlının sana neler hissettirdiğini, iyi, kötü zamanlarınızı bilemeyiz. ama diyeceğim şudur ki duygularını çok iyi tart. şu 1 hafta boyunca kendine defalarca ben bu adamla gerçekten yapabilir miyim diye sor.

doğru kararı vereceğine inanıyorum.
başarılar :KK66:

Ya tamam ona bişi demiyorum ben şahsım adıma...tabiki ondan önce yaşanmış bi ilişki...

Ama çocuğun ettiği laflara takıldım ben..çok itici diil mi ? :nazar:

Yaşanmış bitmiş izi kalmamıştır belki de...Ama arkadaşa ettiği laflar bugüne ait...yani hala yaşanmakta olan bi ilişkinin içinde söylenen laflar...

Sana ne çok güzeldi kız napayım demesi ya hadi bunu geçtik senin geçmişin belli diil kiminle naptığını bilmiyom gibi laflar etmesi...

Arkadaşım otur ve mantıklı bi karar ver :kahve:

Şuan sadece nişanlısın..ya evliyken öğrenseydin ve bu lafları işitseydin...O zaman boşanman çok zor olurdu belki ama şuan nişanı atman ondan daha kolay ...

Bu çok pişkin bi tip tekrar yineliyorum...bu tip olayları yaşarsın eğer evlenirsen...Suçunu kabul etmeyi bile bilmiyo baksana...:nazar:

senden once yasanmıs bir iliski bu.kendini harap edecek bir durum yok ortada.bir rustan bahsediyoruz.geceli gunduzlu 2 hafta kolay unutulmasa gerek bir erkek icin ama evleniyorsunuz.o rus onun icin geride kalmıs ama sen ortaya cıkarmıssın aklında olmayan insanı aklına getiriyorsun.kıza "arkadasının evlendigini ve ona ulasmaya calısmasının dogru olmadıgını,bu tur seylerin turkiyede hos karsılanmadıgını"falan söyle.nişanlına hiç bahsetme.merak edip olaya dahil olacaktır.surada evlenmenize birsey kalmamıs.ortayı bos yere alevlendirme.icini de rahat tut.

senden once yasanmıs bir iliski bu.kendini harap edecek bir durum yok ortada.bir rustan bahsediyoruz.geceli gunduzlu 2 hafta kolay unutulmasa gerek bir erkek icin ama evleniyorsunuz.o rus onun icin geride kalmıs ama sen ortaya cıkarmıssın aklında olmayan insanı aklına getiriyorsun.kıza "arkadasının evlendigini ve ona ulasmaya calısmasının dogru olmadıgını,bu tur seylerin turkiyede hos karsılanmadıgını"falan söyle.nişanlına hiç bahsetme.merak edip olaya dahil olacaktır.surada evlenmenize birsey kalmamıs.ortayı bos yere alevlendirme.icini de rahat tut.

bütün yazılanları okudunuz mu? olay bir rusun çok ötesinde. ondan önce yaşanmış birşeyi kafasına takmaması lazım evet ama ondan sonra ettiği laflar önemli olan.

hadi bi hata yaptı
pişman olup af dileyeceğine şu tutuma bak hele
kusura bakma ama ben bu adamın suratına tükürmüş, kıcına da 38 numarayı basmıştım çoktan :ecrin_bebek:

aynen bu yoruma nokta koyuyorum.ama bişeyi değiştiriyorum.38 numara değil 35,5 numara.....:roflol::roflol::roflol::roflol:

arkdaşın biri aids testi yaptır demiş,doğru demiş.arkadaşım seni aldatmış aldatmış aldatmışşşşşşş!!!!
ah keşke telafisi olsa.kadının gururunu en çok yıkan 3 şeyden 1.aldatmak,
2.şiddet 3.hakaret.
bak canım evli değilsin,nişanlın pişman değil hatta pişkin ki laflarından kızı unutmadaığını çıkardıım ben,seni terslemesi,her ikimizde alacağımızı aldık demesi çok yanlış.gözünün önüne bak.bi kere affederdersen ,bi kere göz yumarsan devamı gelir....

Rus hatun benden once olmus... Ama ben resimlerini bulmustum... Bana acıklama olarak: "Antalya da tanıstık, o da aranıyordu; ben de... İki hafta geceli gunduzlu .... pek bir guzeldi...Sana ne" demisti... Bu sozlerine cok kırılmıstım...

püff şimdi ne desemki?
tamm birlikte oldular vs. de pek bi güzeldi sanane demesi cok kötü
yada sen cok fazla karıştın senden öncekilerin hesabını sorarak haddini aştın ve bu sözü hakettin?
yani tam olarak bilmeyince yorum yapamıyorum şimdi evlenin desem bi türlü evlenmeyin desem bi türlü tam anlamayınca yorum yazamıyorum
inş hakkınızda hayırlısı olsun

bencede fazla kurcalama arkadaşım kalbinin sesini dinle ona göre yapmak istediğin neyse karar ver
bu senin hayatın sen yaşayacaksın başkaları değil herşey gönlünce olsun hayırlısı ne ise o olsun

Rus hatun benden once olmus... Ama ben resimlerini bulmustum... Bana acıklama olarak: "Antalya da tanıstık, o da aranıyordu; ben de... İki hafta geceli gunduzlu .... pek bir guzeldi...Sana ne" demisti... Bu sozlerine cok kırılmıstım...

ben nişanlı olacağım ve nişanlım karşıma geçip böyle konuşacak.... :eek:klava: aşkımdan ölsem, basarım tekmeyi ister 10 sn kalsın düğüne! insanda bir utanma olur. bir yüzü kızarır!! bak canım sen de yol yakınken dön. çok dolaşıp bir şeyler arayan çok çamura bulaşır sana da sıçrar! nişanlın macera sever bir tip sanırım. sular tersine akmaz bunu unutma. neresinden dönsen kar. a.s. böyle açık konuştuğum için de kızma! birbirimizi tanımıyoruz ama dost acı söyler unutma.

ya burdaki pek çok insan da bol keseden atıyor. evliliğine 1 hafta kala hiç kimse karşıdakine tekme atıp eyvallah git diyemez, dememeli. ayrıca eski bir dava bu. bence senin o kıza mail filan atman hata sevgilin de buna sinirlenmiş olabilir, o yüzden de kırmak için o lafları etmiştir. hem hangi erkek sütten çıkmış ak kaşık? evlenince de bekarken de bu tür işler yapmayan kaç erkek var ki? ki senden önce olmuş. bence buradaki ayrıl sözlerine kulak asma. ayrılık kolay değil, öyle 1 2 sıradan olay için hele hiç ayrılınmaz.

Şu an ne kadar hırpalandığını düşün. Nişanlısınız evli bile değilken adam sana lakayıt bir cevap veriyor, çok güzeldi falan. Kusura bakma ama bu adam sana saygı duymuyor, önemsemiyor. Öyle olsaydı konuşma tarzı anlattığın gibi olmazdı.
Etraf ne der diye evlendin diyelim bu adam iki gün sonra başkasını bulur ve sen bunu öğrenirsen şu anki halinden daha beter olmaz mısın? Ne mecburiyetin var böyle saygısız biriyle evlenmeye. İlk nişanlımdan iyiki ayrılmışım diyorsun demek ki haklıymışsın herkes sana hak vermiş. Bence sen yol yakınken bunu da yolcu et. Kimse hak vermese bile kendini ateşe atmamış olursun. Y a da ne derler, zararın neresinden dönsen kardır.

ya burdaki pek çok insan da bol keseden atıyor. evliliğine 1 hafta kala hiç kimse karşıdakine tekme atıp eyvallah git diyemez, dememeli. ayrıca eski bir dava bu. bence senin o kıza mail filan atman hata sevgilin de buna sinirlenmiş olabilir, o yüzden de kırmak için o lafları etmiştir. hem hangi erkek sütten çıkmış ak kaşık? evlenince de bekarken de bu tür işler yapmayan kaç erkek var ki? ki senden önce olmuş. bence buradaki ayrıl sözlerine kulak asma. ayrılık kolay değil, öyle 1 2 sıradan olay için hele hiç ayrılınmaz.

Burdaki insanlar evlenip kucağında bebeğiyle ayrılmasın diye ayrıl diyor. Düğün günü ayrılanlar bile var. Bırak düğünü evlendikten sonra ayrılanlar var. Burda önemli olan olayın geçmişte olması değil adamın tepkisi. Nişanlısına bir iki hafta geçirdik çok güzeli diyebilecek kadar küstah birinden herşey beklenir. Tabi bu benim fikrim

aldatılmayı kabul etmek ya kabul etmemek..
maddi durumla orantılı mecburiyetten ziyade bana göre şereftir arkadaşım..:1closedeyes:
ne kadar güzel..kaydirigubbakcemile5
sizinle evlenen erkek gerçekten çok şanslı...!!!!şakkıdı:nazar:

aldatılmayı kabul etmeyi savunmuyorum. hem bu olay ilişkilerinden önce olmuş.

evlilik vb. dayatılmış kurumlardan da kişisel olarak biraz uzak bir yapım vardır. benim esas tuhafıma giden şey, burda ayrıl diyenlerin kocaları sanki çok temiz pür-i pakmış gibi konuşuyorlar. öyle değilken, böyle konuşmaya da kendi lügatımda bol keseden sallamk derim. umarım anlaşıldım.

umursama boşver sen zaten şu an tercih edilensin.benim nişanlım kendisi analttı öğrenciyken bir rus bayanla birlikte olmuş 4-5 ay çıkmışlar.ben çok takmadım kafaya benden çok önce olan bir şey.kendimi neden bunlarla yıpratayım ki.zaten bende ruslara benziyorum.siyah saç-beyaz ten küçük kalkık burun:)

umursama boşver sen zaten şu an tercih edilensin.benim nişanlım kendisi anlattı öğrenciyken bir rus bayanla birlikte olmuş 4-5 ay çıkmışlar bende gayet normal dinledim..ben çok takmadım kafaya benden çok önce olan bir şey.kendimi neden bunlarla yıpratayım ki.zaten bende ruslara benziyorum.siyah saç-beyaz ten küçük kalkık burun:)
kaydirigubbakcemile nişanlımda beni ruslara benzetiyor rus fobimi aştım:sm_cool:lülülülülülü

X