Nişanlım ve benden önceki Rus...Yardım edin!!!

Deger verebilmek baska birsey....

Deger veren erkek baska bir sekilde davranıyor...

Sacını duzeltiyor... Gözlerinin icine bakıyor...

Bana herhalde saygı duymuyor ve deger vermiyor....

Cok yorgunum...

ee mademki değer vermediğini saygı duymadığını biliyorsun hissediyorsun,ayrılmak için neyi bekliyorsun?
hayatını karartma

Canım ben sana ayrıl demeyeceğim. Haddim değil.
Hayat senin hayatın, etraftan etkilenerek bu tip bir karar vermen bence doğru değil.
Kendi yüreğinin sesini dinleyeceksin.
Sana kendi hayatımdan ufak bir tavsiyede bulunacağım sadece.

Ben hayatımın belirli bir dönemine kadar "dinlemediğim" ve "dinlenmediğim" için çok şey kaybettim.
Sen bunu yapma olur mu?

Az önce nişanlımı aradım... Anlattım, bu kız bana mail attı dedim. Sil gitsin, takma dedi... Sen zamanında bunları bana oldugu gibi anlatsaydın, ben de o kıza gecen yıl mail atıp; ben Türkiye'den bir erkeğim takılalım mı demezdim dedim...

O da bana, senin de gecmisin var, kiminle ne yaptıgın belli degil gecmisinde dedi... Ben de telefonu kapattım... İş telimden aradı... Ben sana ne oldugun belli degil gibi bisi soylemedim dedi... Ben de yalnız kalmaya ihtiyacım var dedim...

Ben de kıza mail attım, nisanlıma da forwardladım... O seni bedenen kullanmıs dedim. Sana asla seni seviyorum demedi. Türk erkeleri boyledir. Rusları sex için kullanır dedim. Bu tam olarak onun düşüncesi dedim... Ben erkek degil, bayanım onun nisanlısıyım ve onunla haftaya evleniyorum, sakın bana bir daha mail atmaya cesaret etme dedim...

Öyle yalnızım ki... Neden beni halen salak yerine koyuyor? Ben ona ne yaptım?

Hatalı insanların kendilerini aklamak için karşısındakini karalama politikaları işte :nazar:

Sana dil uzatana kadar kendisine dönüp baksa hiç fena olmaz hani !

En baştan beri sanki başından savar gibi konuşmuş senle bu konuyu...Şüpheli şüpheli.

Sil gitsin takma...bu mu dur açıklaması bu zat-ı muhteremin :nazar:

Bu cümlesinin sende müthiş bi ikna etkisi yaratacağını fln düşündü sanırım...Çok zekice :nazar:

Senin de geçmişin var naptığın belli diil.

Karalıyo işte bal gibi şuna baksana hem suçlu hem güçlü.

Erkek adam sevdiği bayana böyle iğrenç bi şekilde dil uzatır mı ?

Hatasını erkek gibi kabul etmek yerine daha çok böbürlenip daha çok hiddetleniyo hale bak ...

Hatası ortaya çıktı ya ne yapacağını şaşırdı...fare gibi dört dönüyo :nazar:

Rus hatun benden once olmus... Ama ben resimlerini bulmustum... Bana acıklama olarak: "Antalya da tanıstık, o da aranıyordu; ben de... İki hafta geceli gunduzlu .... pek bir guzeldi...Sana ne" demisti... Bu sozlerine cok kırılmıstım...

pek bi güzelmiş..güzelse güzel...

bunu gelip ne diye sana söylüyo akıllı evlat Çok üzgünüm çoook

İçinde kalsın madem güzel buluyo ne diye dışa vurup da seni üzüyo.

gerçi dışa vurması iyi olmuş ne olduğunu anladın düğün arifesinde...

Deger verebilmek baska birsey....

Deger veren erkek baska bir sekilde davranıyor...

Sacını duzeltiyor... Gözlerinin icine bakıyor...

Bana herhalde saygı duymuyor ve deger vermiyor....

Cok yorgunum...

biliyosun sana değer vermediğini o halde hala neden onunla nişanlısın...

vur kıçına tekmeyi defolup gitsin rusa mı gidecek amerikalıya mı gidecek nerey gidecekse gitsin..

Ben senin yerinde olsam kafamda bu karışıklıklarla asla o şahısla evlenmezdim arkadaşım.

hatanın neresinden dönülürse kardır,sakın sürdürme,böyle pişkin tipler evlendikten sonra da devam ederler bunları yapmaya,bu işin adı da onlara göre ''ufak bi çapkınlık '' ama bize göre ''aldatma'' olur.

eğer evliliğinde aldatılmayı göze alıyosan evlen,yok alamıyosan vazgeç bu kişiden...:nazar:

melan-choly gayet detaylı :) bi şekilde anlatmış.. dedikleri mantıklı..
evlenilecek birimi bu nişanlı anlamadım gitti..:1closedeyes:
çokmu seviyorsun bu sözlere tavırlara katlandın:1no2:

melan-choly gayet detaylı :) bi şekilde anlatmış.. dedikleri mantıklı..
evlenilecek birimi bu nişanlı anlamadım gitti..:1closedeyes:
çokmu seviyorsun bu sözlere tavırlara katlandın:1no2:

Çok pis detaycıyımdır canım :nazar:

Detaya bi indim mi pir inerim gamyoncuiremsu

Sen de haklısın yazdıklarında...Bulunmaz hint kumaşı diil ki vazgeçemeyesin .

Senin bi damla gözyaşından daha mı önemli bu zat-ı muhterem :nazar:

tatlım melan_choly gibi düşünüyorum....senağlama bence seni haketmiyor.evlilik ne kadar güzel de olsa zor yanları da cok birbirini idare etmek gibi.sen evliliğe bu insanla hazır mısın?bir ömür?ben nişanlının sana söylediklerini hazmedemezdim...!sen onun karısı olcaksın,seni kırmamak için sana kötü söz söylemek şöle dursun,baskalarıyla böle çirkin durumlarda muhattab edecek durumlara bile düşürmemeliydi. ne bilimm yaaa cok mu feministim.sonnucta eşi olacaksın ya.seni böle kötü hissettiren biriyle olur da evlenirsen umarım şans senden yana olur da,mutlu olursun.....a.s.

İşin içine rus garısı girdi mi yandı gülüm keten helva :nazar:

Az önce nişanlımı aradım... Anlattım, bu kız bana mail attı dedim. Sil gitsin, takma dedi... Sen zamanında bunları bana oldugu gibi anlatsaydın, ben de o kıza gecen yıl mail atıp; ben Türkiye'den bir erkeğim takılalım mı demezdim dedim...

O da bana, senin de gecmisin var, kiminle ne yaptıgın belli degil gecmisinde dedi... Ben de telefonu kapattım... İş telimden aradı... Ben sana ne oldugun belli degil gibi bisi soylemedim dedi... Ben de yalnız kalmaya ihtiyacım var dedim...

Ben de kıza mail attım, nisanlıma da forwardladım... O seni bedenen kullanmıs dedim. Sana asla seni seviyorum demedi. Türk erkeleri boyledir. Rusları sex için kullanır dedim. Bu tam olarak onun düşüncesi dedim... Ben erkek degil, bayanım onun nisanlısıyım ve onunla haftaya evleniyorum, sakın bana bir daha mail atmaya cesaret etme dedim...

Öyle yalnızım ki... Neden beni halen salak yerine koyuyor? Ben ona ne yaptım?

canım bence dur bi hemen melankoli yapma
seni anlıyorum 2. defa evliliğe kadar gelmişsin kalbini açmışsın bi adama sonra karşılığında tatsız şeyler yaşamışsın. bi kalemde silmekte zor , sineye çekmekte

madem evliliğe karar verebilecek kadar değer verdin sen bu adama
al karşına son bi kez konuş yüz yüze
anlatsın sana neler olup bittiğini
onu dinledikten sonra ne yapacağına karar verirsin
herkes kendi fikrini söyluyor. kimi ayrıl, kimi senden önceymiş vs vs
biz gerçeği bilemeyiz , ne yapman gerektiğinide bilemeyiz.
sen nişanlını al karşına güçlü bi şekilde dinle onu
sonra yapılması gereken neyse onu yaparsın

ben hala rus biriyle beraber olmasından ziyade o ettiği pek bi güzeldi sana ne kısmına takılı aldım.. şimdi bu bi üslup örneğidir ve tabi ki çok çirkin bi örnek.. peki her tartışmada bu uslupta mı konuşur? haklı veya haksız olması hiç önemli diil, her kendini ifade edişi bu şekilde midir? bence önemli olannokta burda bu.. bi defaya mahsus olabilir, ha belki ilerde dtekrarlanır veya tekrarlanmaz onu bilemeyiz ama şayet davranış biçimi bu tarzdaysa o zaman bi ömür bu muameleyle geçer mi oturup düşünmek lazım..

bu Ruslar böyle amaç para koparmak ne düğününü ziyan ediyosun
boşver uğraşmana değmez

Canim yasanmiş seylerin pesine düsme bence kendini üzersin

evliyken de böyle şeylerin yaşanmayacağını kim garanti edebilir :kahve:

hayatın garantisi varmı ki....
evliykende böyle şeylerin yaşanmayacağının garantisi olsun
arkadaştan önce birşeymiş ve yaşanmış bitmiştir tekrar tekrar gündeme getirmek yüz göz olmaktan başka hiçbirşey vermez.

tamam ondan önce olabilir ama laflara bak pek bi güzeldi senin geçmişinide biliyoruz ay ne uyuz ben şahsen böyle lafları kaldıramazdım... yol yakınken ayrıl herşeyde bir hayır vardı cnm..

Bencede seviyosan kapat bu konuyu.Ama yok sevgim azaldı da sadece yine nikahtan dönmemek için

susuyorum diyosan kendine yazık etme derim.Buarda nişanlın seninle evlenme kararı almış ama hala

kafasında sana dair soru işaretleri var gibi.Tutumundan bunu anlamdım ben yani sen bana ne yüzle hesap soruyorsun demiş resmen ve bugünki telefonda bunu destekliyor

eğer gerçekten böyle bişey varsa ve sana güvenmiyorsa ileride bunlar çok problem doğurur.

cok sinir bozucu bisey bu yaa inanamıyorum

bu nekadar tutumsuz bi insan

sende bukadar olayın üstüne gördügüm kadari ile cok sakinsin cnm

senin elin rus karısıyla dügününe 1 hafta kala muhatap ediyo

ayrica sana ettigi laflar yenir yutulur cinsten degil

rus diiyip bi macera yaşımıs diyipp gecme bence

hazır 1 hafta varken tekrar gözden gecir bu durumu

cok zor biliyorum ama ilerde aynı problemlerle karşılaşma daha zor günler yaşarsın

hadi bi hata yaptı
pişman olup af dileyeceğine şu tutuma bak hele
kusura bakma ama ben bu adamın suratına tükürmüş, kıcına da 38 numarayı basmıştım çoktan :ecrin_bebek:

Bende 40 numarayı:roflol:

arkadaşım nişanlın çok pişkin..evet belki geçmişte kalmış bir konu ama sana karşı bu tavrı hiç hoş değil.birde ballandıra ballandıra anlatmış,pek güzeldi diyekötükedihüso
be adam böyle diyeceğine nişanlının gönlünü alıp ta hayatım geçmişte kaldı,o zaman sen hayatımda yoktun..o kız senin tırmağın bile etmez,bunlara takılıp geleceğimizi karartmayalım,bizi güzel günler bekliyor dese yaabenneyaptımki

bu arada o Rus kıza iyi yazmışsın.kaydirigubbakcemile5.Bakalım sana ne cevap vericek..:1rolleyes:

Arkadasim; bu Rus iliskisi senden önceki hayatinda olan birseyse bunun icin kendini harap etmene gerek yok..
Gecmis gecmistir,elden maalesef bir sey gelmez..
Önemli olan suan seninleyken ne yasadigidir..
Ayrica Anlalya´da tanisip görüsüp,sonradan mektup arkadasi olmuslardir.. Ne gibi bir tuhaflik ve ya yalan ariyorsun ki bunun altinda ?
Zaten kizin yazmasina göre; uzun süredir de irtibatlari yokmus..
Sen irdeleyip hatunun aklina getirmissin nisanlini..
Ne gerek var bunlara?

Limoni'ye aynen katılıyorum, geçmişi kurcalamanın alemi yok. Ayrıca kızın mesajı ile nişanlının bu kızla görüşmediği belli oluyor.
Sen düğününe konsantre ol güzelim. Boş ver rus'u.

Canım benim senden önceki davaysa eğer kafana takma ama seninle birlikteyken kırdıysa o cevizi pek fazla vaktin yok ama bi daha düşün derim zararın neresinden dönersen kardır. ilk önce onu öğren söylediklerinde samimi onu tespit etmeye çalış

X