Nişanlım tarafından terkedildim..

Tam boyle bravo helal olsun gururlu kız derken size, cagırdım sarıldım agladım yalvardım kankasıyla yazısıyodu cumlelerınızı okudum ve böyle dusunmekten vazgectım.

Karsımızda bizi, ılıskımızı gözden cıkaran ayrılıgı isteyen hatta onbes gun önce ilan eden ve onbes gunde size dokunan seviyo gıbı davranan adama peki dıyıp kalksaydıniz masadan suan böyle hıssetmeyecektınız.
Kuru peki yı hakeden serefsıze ayrılmayalım diye aglamak akabinde bu degersizlık hissini getiriyor ıste.

Cımrının tekıymıs zaten bitmesi hayrınıza olmus. Su saatten sonra sizden ayrılmak isteyen babanız olsa, peki diyin gecın.eve gıdın aglayın zırlayın kendınızı yerlere atın ama, Yuzune sadece peki diyin ve gıdın.
İyi insanlarla karsılasmanız dileğiyle.

tek diyeceğim direkten dönmüşsün. Şükür et, evlendiğinde de güzel günler yaşamayacaktın. Yeniden başlarsın işe de, İşten çıkmasan daha iyiydi ama yapacak bir şey yok.

ah.. ah bız kadınlar dıyerek soze baslamak ıstıyorum

aslında ben hakkınızda hayırlısı oldugu ıcın sevındım . yanı sız uzulmussunuz yıpranmıssınız ama ben basınız yanmadıgı ıcın maddı manevı daha fazla tukenmedıgınız ıcın zararın neresınden dönersenız kar mabında adınıza sevındım. kendını zı toparlamaya calısmanıza kendınızle ılgılı hayat mesgalesınde olmanıza da sevındım. kımler neleeer neler yasıyor 40 yıllık eslerınden meger hıc tanımamısım dıye bosanıp yenıden mutlu oluyor ınsanlar :) guclu olursak herseyın ustesınden gelırız neler unutulmuyor neler aşılmıyor kı

konuyu okurken ben sunu okumak ıstedım tam ortalarda bı yerde, bana bu kadar degersız davranan bır adama sevgımı koreltmek yerıne , sevgıme sevgı omrume omur katacak olan en dogru eş adına ayrılmaya karar verdım yazmanızı. sızın tarafınızdan bu olması gerekıyordu cunku

yanı hıc kardesınız yakın arkadasınız yok muydu canım sen nıye kendıne bunu yapıyorsun bırak su adamı cok samımıyetsız senı ezıyor paylasımdan uzak samımı sevecen sıcak degıl evlılıge bakısı sana uygun degıl dıyecek kımsenız yok muydu.

keske o zamanlar buraya uye olup yazsaymıssınız . gercekten olacak ıs degılmıs cunku . olmaması da en cok sızın hayrınıza . hayrınıza olan konularda eskısı gıbı tekrar guvenebılır mıyım dıye sakın dusunmeyın. hayat sıze en guzel yonunu gostermıs hayırlısını sunmus kurtarmıs sızı. buna karsılık sızde mutlu olmak zorundasınız kı hayata karsılıgını verın .

:)

Hayatımın şokuydu. Ne yapacağımı bilemediğim bir gündü. Teşekkür ederim yorumunuz için

Vardı arkadaşlarım tabi ki ama gören iyi saf temiz kalpli biri diyordu. Ben gururumdan tabi hesap meselelerini kimseye anlatmıyordum.Dediğiniz gibi keşke o zamanlar üye olsaymışım. Evet kimseye güvenemem gibi geliyor. Zaten şuan ağır bir süreçten geçiyorum. Hayatımdaki güzel acı tatlı olayları burada paylaşmaya devam edeceğim.Yorumunuz için teşekkür ederim.

Bişey demeden yanından kalkıp gitmiştim zaten ama son çare elimde ne var ne yok yaptım. O konuda kendime çok kızıyorum. Ama yapmasaydım da elimden geleni yapmadım diyecektim. Oldu bitti yaşandı acısını çekiyorum. Onu kaybettiğime değil de bunları hak etmediğimi düşündüğüm için bazen çıkamıyorum düşüncelerden. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Çok haklısınız teşekkür ederim yorumunuz için

İlk sözüm klasik olacak ama İnan bana demek ki hayırlısı buymuş. Her şerde bi hayır vardır. Yakın bi arkadaşım benzerini yaşadığında ki aldatılmada vardı , yaklaşık 8-9 ay kendine gelememişti. Ta ki şimdiki eşiyle tanışana dek. Şimdi konuştuğumuzda ki konu pek açılmıyor binde bir denk geldiğinde daha objektif bakabildiği için iyi ki olmamış diyor. Yaşadığımız ilişkinin ne kadar yavan olduğunu eşimle başladıktan sonra çok iyi anladım demişti bi keresinde. Karşına değerini daha iyi bilecek birinin çıkacağına eminim. Kariyerin için attığın adım için ise çok sevindim. Eminim daha güzel işler bulmana vesile olacak, tecrübene tecrübe katacak, vizyonunu daha da genişletecek. Son olarak yeni biri olduğunda çok da önemli olmayacak bu kişi ama şu dediğimi unutma “Allah’a havale et ve Sonuna Bak”.

Adam cimrinin teki...Senin onun parasını yemek için evlenmek istediğini düşünmüş zaten başka türlüsünü de düşünemez...Ben cimri adamların aşık olduğunu daha görmedim...

Adam yönetici ama seni gezdirdim diye arabasın benzinini ödetiyor sonra ayrılırken para lafı etti diye şok oluyorsun...

Ya buraya konu açmaya ve düşünmeye bile değmeyecek bir adam...sana bişi diyeyim mi, şu anda burda bu konuyu düşünüp onla ilgili bize yazarken bile boşa zaman kaybediyorsun değmez...Adam ydısında gününü gün ediyor mesela..

İşinden su aptal herif için ayrılmam cok sacma olmus...Geri donebiliyorsan dön derim

Gerçekten çok seven insan zaman ayırır, özler, fırsat yaratır. Kendine özel alanmış, zamanmış, onun da hayatıymış falan hikaye tamamen. Hoşlanma ve seviyorum işte modundaki hisler insana yalan söyletir, sık görüştürmez, uzak durmayı istetir. Bir insan zaman ayırmak istemiyorsa, bahaneleri varsa, sizi yeterince mutlu etmeyecek demektir. Ayrılmasaydınız sizden ayrılırdı evlenince. Boşanma nedeni bu tür erkekler için, evliliğe adapte olamama, bekarlığını özleme. Aman boşverin, daha neler görürsünüz kimleri tanırsınız. Yeni bir yol, yeni seçeneklerin olması olasılığı beni her zaman heyecanlandırır.

Hayır her şeyi anlıyorumda, şu forumda üniversite mezunu, kariyer odaklı kızlarımızın, 30 yaşını geçmiş, üniversite mezunu, iş güç sahibi hali vakti yerinde bu çakal erkek modeli adamların ilk ciddi ilişkim sensin yalanına nasıl inanıyorsunuz bir anlasam, anneminde dediği gibi hep türk filmlerinin ekmeğini yiyiyor bu adamlar, hepimizin içinde bir hülya koçyiğit var ve ediz hun bekliyoruz. Bakın 30 yaşını geçmiş iş güç sahibi, ortalama tipli bir adam bu zamana kadar hiç ciddi ilişkim olmadı diyorsa ya sırtlandır ve yalancıdır ya da ağır defoludur. Çünkü o istemese bizim türk kızları böyle adamları es geçmez bir şekilde kancayı geçirir. Genç kızlara buradan sesleniyorum inanmayın arkadaşım.
Konu sahibine söyleyecek tek sözüm seni Allah korumuş. Sana bir abla tavsiyesi sen kendine değer vermezsen el adamı hiç vermez unutma. Adam seni aldatmış, aşağlamış ortada bırakmış, sen gene gidip yalvarmışsın, bunu kimse için yapma, sen bu adamı aldattığında bırakacaksın hadi onu yapamadın sana o haltı yedikten sonra hala ben senin şansınım dediğinde tekmeyi basacaktın, sen bu adamın bu hadsizliklerine ses çıkarmayarak adamı haklı çıkarmışsın. Bak çok sevdiğim bir duvar yazısı vardır burada bir sürü arkadaşın konusunada yazdım. Bence kadın erkek ilişkilerinin temeli olan bir söz. Sezon sonu gibi takılma chanel çanta gibi ol alan sıra beklesin, kendini değerli hissetsin demişler. Bence sende onu yap bundan sonra kendine değer ver ve ilişkinde önceliğin kendin olsun. Bir ilişkinin amacı mutlu olmaktır mutlu değilsen bas tekmeyi geç. Hele daha yolun başında seni aldatan, aşağlayan adamın gözünün yaşına bile bakma. Yolun başında bu haltı yiyen ilerde daha neler yapar Allah bilir. Ayrıca iki tarafta öğrenciyse durumu yoksa tabiki alman usulü ya da sıralı ödemek en mantıklısı ama koskoca yönetici konumunda bir adam hoşlandığı bir bayanla yediği yemeğin lafını ediyorsa o adamdan bir halt olmaz.

Bir gün aşık olacak bir kadına ve ne alman usulü hesap kalacak ne bahanesi. Sadece sana aşık değilmiş. İlişkiyi buna rağmen sürdürmesi onun ayıbı gerçekten. Belki sevmiştir ve değişir bir şeyler diye beklemiştir. Adamın ihtiyacı olan “anne” değil zaten bir annesi var, “sevgili”si olmanı istemiş. Olmamış. Hayırlısı olsun hakkında. Allah gönlüne göre birini nasip etsin.

Su anda cok uzgun oldugunuzu biliyorum. Ama birseyin farkinda misiniz? Bu olay sayesinde yuksek lisans yapiyorsunuz, ve bu sayede kariyerinize daha fazla sarilacaksiniz. Kotu gozuken, can yakan bir olayin, guzellikler getiren bir olayin baslangici oldugunu lutfen gorun.
Bir anda unutun demiyorum, sacma olur. Yasiniz genc. Sizi gercekten seven biriyle tanistiginizda emin olun, mesajlasmaktan gozleriniz agriycak, ve sporunu bahane etmeden kosarak gelen biriyle guzel gunleriniz olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…