Nişanlım ile ayrılıyoruz..

Demek ki ilişkiye dair içinde kalan ufak tefek şeyleri de ağlayarak bitirmişsin, ondan olmuş .

Maşallah ama, bu hıza yetişilmez. 😁
Evet ya ayrıldıgımız adam Bi hafta sonra yazıyor mesela
Aaa kızdan tık yok

bana sey demıstı bır kaç ay sonra filan mesela
' helal olsun ılıskısı biten dıger kızlar gıbı ne telefondan ne iş adresimden hıc bı ıletısımi ıcerisine girmedin takdir ettim Sonucta uzun bir Ilıskıydi bizimki, takıntılı bir halin olmadı asil kalmıstın' demişti

Yok lan asaletımden degıl Baskalariyla flörtlesıyodum bos mu durcam dıyemedımmmmm😂😂😂😂😂😂😂

Burada sevgilisiyle, nişanlısıyla ayrılıp sonra barışanlar oluyor. Umarım sen nişanlınla barışmazsın.
Ben sabrettim düzelir diye ama annem de şahit oldu ben de soğudum dedim buraya kadar yüzüğü de attım valla.Çunku ilk defa böyle ciddi bir ilişkim oldu o konuda çok uzaktımm ben.Aklimi başıma aldım çok ilerlemeden ☺️

Aaa kızdan tık yok

' helal olsun ılıskısı biten dıger kızlar gıbı ne telefondan ne iş adresimden hıc bı ıletısımi ıcerisine girmedin takdir ettim Sonucta uzun bir Ilıskıydi bizimki, takıntılı bir halin olmadı asil kalmıstın' demişti

Yok lan asaletımden degıl Baskalariyla flörtlesıyodum bos mu durcam dıyemedımmmmm😂😂😂😂😂😂😂
Ooo asil flörtöz seni! 😁😁

Aaa kızdan tık yok

Valla kendileri kaybeder işte değer bilmezler

Nişanlılık ayrılığın en çok olduğu evrelerden biri çok sancılı bir süreç. Sizinki zaten baya uzamış evliliğe yakın nişan olmalı bence. Tabi öngöremediğimiz durumlar da olabilir. Zaten burayı geçtim bu adam nişanlıyken kendini göstermiş şükretmelisin buna. Kumar oynayan adamla evlenilmez zaten şuan niyeti de yokmus da.Ailenle konuş bence.

Nişanlılık ayrılığın en çok olduğu evrelerden biri çok sancılı bir süreç. Sizinki zaten baya uzamış evliliğe yakın nişan olmalı bence. Tabi öngöremediğimiz durumlar da olabilir. Zaten burayı geçtim bu adam nişanlıyken kendini göstermiş şükretmelisin buna. Kumar oynayan adamla evlenilmez zaten şuan niyeti de yokmus da.Ailenle konuş bence.
Haklısın, zaten birinin düzelmesini beklemek kadar saçma bir şey yokmuş bunu anladım.Ailem de gördü artık gerçek yüzünü onlar da istemiyor.Benim ailemde çevremde hiç kumar oynayan yok ve bu bana nasıl denk geldi nasıl bir akıl tutulması yaşadım anlam veremiyorum.Dedigin gibi çok şükür nişan zamanı oldu bu tek tesellim.

Bitti mi şimdi kesin, kendisinin ve ailesinin bitirdiğinizden haberi var mı?

Çünkü muhtemelen ailesi hızlıca el atacak, sözler verilecek, hemen nikah tarihi alınacak, her şey eskisi gibi güzelmiş gibi kısa süreli bir hava esecek.

İşte bunlar aklınızı başınızdan alırsa

Welcome to hell...

Bitti mi şimdi kesin, kendisinin ve ailesinin bitirdiğinizden haberi var mı?

Çünkü muhtemelen ailesi hızlıca el atacak, sözler verilecek, hemen nikah tarihi alınacak, her şey eskisi gibi güzelmiş gibi kısa süreli bir hava esecek.

İşte bunlar aklınızı başınızdan alırsa

Welcome to hell...
Yüzügü bıraktım evine, birkaç eşyam vardı onları aldım ailemin evine getirdim.Hani konuşmak bile gelmiyor içimden o derece soğumuşum.Ailesi de her yıl memlekete gidiyorlar şu an oradalar pek de ilgilenmiyorlar nikah tarihi ile ilgili ve sormuyorlar veya üstelemiyorlar diyeyim.

Ben ailemi buraya taşımışım ona güvenip hem bana da bunları yaptıktan sonra aynı durumları tekrar yaşamamak için geri dönmem yoksa bile bile lades olur.s

Yüzügü bıraktım evine, birkaç eşyam vardı onları aldım ailemin evine getirdim.Hani konuşmak bile gelmiyor içimden o derece soğumuşum.Ailesi de her yıl memlekete gidiyorlar şu an oradalar pek de ilgilenmiyorlar nikah tarihi ile ilgili ve sormuyorlar veya üstelemiyorlar diyeyim.
Sessizce ayrılmanız benı korkuttu
sanki açık kapı bırakmışsınız gıbı hıssettırdı

Ailesine iyi sıfatı kullanmanız için çok erken . Bugün herşeyi güzel lakin yarın ikinci üçüncü sikayetenizden veya olayınizdan sonra hep mi benim oğlum suçlu?? Olacak . Adam kırmızı bayraklarla dolu . Ayrılın erkek mi yok dünyada

Ailesine iyi sıfatı kullanmanız için çok erken . Bugün herşeyi güzel lakin yarın ikinci üçüncü sikayetenizden veya olayınizdan sonra hep mi benim oğlum suçlu?? Olacak . Adam kırmızı bayraklarla dolu . Ayrılın erkek mi yok dünyada
Haklısınız ben de bu girdabın içinden çok şükür bir şekilde çıktım artık çok temkinliyim.Ailesi de çok üstüne düşmedi haklısınız çünkü hiç uyarmadılar, "hadi evlen çok uzadı" ya da "Sen böyle ne yapıyorsun" diye hiç uyarmadılar.Sanki üstümden büyük bir yük kalkmış gibi hissediyorum

X