Nişanlım ile ayrılıyoruz..

Merhabalar; 4 yıldır beraber olup 2 yılını nişanlı olarak geçirdik ki hâlâ öyle devam ediyordu.İlk zamanlar çok iyiydi, sosyal hayatımız bile vardı.Fakat son iki yıla yakın herşey çok değişti veya gerçek yüzünü belli bir zaman sonra göstermeye başladı.
Sürekli tartışıyoruz ve cok sinirli.Kalp kırıp sonra tamir etmeye çalışıyor ama öncesi çok çok üzüyor, yanında kimin oldugu önemli değil fark etmiyor.Ailesi iyi insanlar kendi kızları gibi görüyorlar ( alt komşularıydım bir zamanlar)..Artık bugun yine saygısız hareketlerinden dolayı sinirden ağladım ki yorucu bir isim var eve gelip dinlenmek istedim.Markete gittik ağzımdan burnumdan getirdi.
Ailem de aynı apartmana taşınmıştı ev arıyorduk işime yakın olduğu için annemi de yanıma aldım ki hatta kendisi dedi uygun kira vs.Ayrilmak istiyorum ama annem de yeni taşındı ve sevinmişti onun için üzülüyorum tam farklılık olsun onun için dedim malesef nişanlım beni utandırdı.Ayrıldıgım için değil de eşyaları yeni getirdik.Onceki evimiz kendimizin, orayı kiraya verecektik ki neyse ki öyle olmadı.Cok bunaldım çok :KK43:
Bence ayrıl kurtul
Zaten sevgililik cok guzel

koştur koştur evlenmeyin.
Bi adama da saplanıp kalmayın. Yenı ınsanlar tanıyın
Yeni yeni kalp carpıntıları guzeldır.
Bunlara doyduktan sonra evlenmeli İnsan 😍

Son senelerde hiç dışarı çıkmıyoruz, nikah günü dahi almıyor dilimde tüy bitti.Birikimden bahsediyorum hiçbir şey konuşmuyor ve tersliyor.Ben senin kazandığına karışmıyorum diyor ki ben ne kadar aldığını sormuyorum bile birikim ile ilgili konuşuyorum.Her akşam geceye kadar kahvede oyun oynuyor, iddia da oynuyor ama biz hiç bir şey yapmıyoruz.
Aslında bunlar fragman biliyor musun evlendikten sonra da bu şekil yaşayacaksınız böyle biriyle bir ömür çekilir mi?

Son senelerde hiç dışarı çıkmıyoruz, nikah günü dahi almıyor dilimde tüy bitti.Birikimden bahsediyorum hiçbir şey konuşmuyor ve tersliyor.Ben senin kazandığına karışmıyorum diyor ki ben ne kadar aldığını sormuyorum bile birikim ile ilgili konuşuyorum.Her akşam geceye kadar kahvede oyun oynuyor, iddia da oynuyor ama biz hiç bir şey yapmıyoruz.
Ayrılmak daha mantıklı değil mi ? Bu adamın neyine aşık oldun ?

valla bu bahsettiğiniz seyleri genelde evlendikten sonra yaşayanlar var siz smdiden nişanlılık döneminde bahsediyorsunuz balık baştan kokar demişler sorumluluk sahibi değilse evlenip boşanmaktan daha iyidiir nişan atmak Allah hayırlısnı nasip etsin

Aslında bunlar fragman biliyor musun evlendikten sonra da bu şekil yaşayacaksınız böyle biriyle bir ömür çekilir mi?
Ahh ilk defa başıma geliyor, büyük konustum.Hic hazetmezdim böyle seylerden ve bana göre değildi.İlk zamanlar böyle değildi ama son zamanlarda görünce bunları sogudum

İddia oynayan ,kahveden çıkmayan vizyonsuz adamları nereden buluyorsunuz??? Sabahtan akşama kadar emekli gibi pis ortamda okey oynayıp ,çay içen adamlar bana çok itici geliyor.Siz nesini sevdiniz??? Evlenince değişir , entelektüel olur, sinema ,tiyatro,okuma saati yaparız,diz dize film izler, karşılıklı sohbet eşliğinde kahve içeriz diye düşünmediniz umarım.....
Çok haklısınız, çok..Ben de son zamanlarda görünce soğudum.

Bence ayrıl kurtul
Zaten sevgililik cok guzel

koştur koştur evlenmeyin.
Bi adama da saplanıp kalmayın. Yenı ınsanlar tanıyın
Yeni yeni kalp carpıntıları guzeldır.
Bunlara doyduktan sonra evlenmeli İnsan 😍
Aynen öyle ki ben de hep böyleydim, net olmadan asla istemiyordum.Tek tesellim erkenden gördüm o yüzden biraz içim rahat olarak ayrıldım🙏🏻

valla bu bahsettiğiniz seyleri genelde evlendikten sonra yaşayanlar var siz smdiden nişanlılık döneminde bahsediyorsunuz balık baştan kokar demişler sorumluluk sahibi değilse evlenip boşanmaktan daha iyidiir nişan atmak Allah hayırlısnı nasip etsin
Amin.Çok teşekkür ederim.Dogru söylüyorsun, şimdiden bitmesi çok iyi oldu, sorumluluğunu bir türlü bilemedi uzadıkça uzadı herşey.Cok şükür bitti.

Yok yok bitti, yüzüğü çıkarttım ben😊 şimdi geri gideceğiz annemler ile birlikte kendi evimize geçeceğiz
Cok iyi yapmışsın
Hani böyle napcam ben Sımdı oy bittim tukendım fılanlar oluyor ya
Cok sacma oluyor İnan ki bıkac ay gecince anlıyorsun.

Bide benım bu bakıs acım elestırılebılır ama hıc soluk almaksızın yenı ılıskılere acılmalı İnsan
Oyle olunca bitip gidene ne uzulecek zaman oluyor
Ne bitip giden yazdıysa cevap veresin gelıyor.
Cunku senı oyalayan yenı birinin gızemının etkisi altında oluyorsun.

Cok iyi yapmışsın

Bide benım bu bakıs acım elestırılebılır ama hıc soluk almaksızın yenı ılıskılere acılmalı İnsan
Zaten bir şey olmuyorsa her zaman daha iyisi olacağı için nasip olmuyordur.Buna çok inanırım.Benim de bu yüzden uzadı ve hayırlı olmadığı da ortaya çıktı, haklısın kuzum.Yok herkes düşüncesinde özgür tabi en azından artık yoğurdu üfleyerek yiyeceğim..

Cok iyi yapmışsın

Az bi soluklansın bence. 😁 4 yıl dile kolay.
Bir ilişki biter bitmez ( hele ki uzun ilişkiyse) yeni ilişkiye başlanınca insan afallayabiliyor. Eski ilişkisinin etkisinde olabiliyor.

Tabii şu da var; eski ilişkiye dair insanda hiçbir yönden tek kırıntı kalmamışsa yani ayrılık olmadan çook daha önce ilişki tükenmişse insan o zaman kısa sürede yeni ilişkiye başlayıp çok mutlu olabiliyor.

İkili ilişkilerin tek doğrusu yok.

Az bi soluklansın bence. 😁 4 yıl dile kolay.
Bir ilişki biter bitmez ( hele ki uzun ilişkiyse) yeni ilişkiye başlanınca insan afallayabiliyor. Eski ilişkisinin etkisinde olabiliyor.

Tabii şu da var; eski ilişkiye dair insanda hiçbir yönden tek kırıntı kalmamışsa yani ayrılık olmadan çook daha önce ilişki tükenmişse insan o zaman kısa sürede yeni ilişkiye başlayıp çok mutlu olabiliyor.

İkili ilişkilerin tek doğrusu yok.
😅 Ya ben ayrıldığımız gunun gecesi burnumdan baloncuk cıkararak aglayıp
Ertesi gun makyajımı yapıp hıc bsey olmamıs gıbı cıkıyodum dısarıya😂 hızlı yasadım🤭

😅 Ya ben ayrıldığımız gunun gecesi burnumdan baloncuk cıkararak aglayıp
Ertesi gun makyajımı yapıp hıc bsey olmamıs gıbı cıkıyodum dısarıya😂 hızlı yasadım🤭
Demek ki ilişkiye dair içinde kalan ufak tefek şeyleri de ağlayarak bitirmişsin, ondan olmuş .

Maşallah ama, bu hıza yetişilmez. 😁

X