Karmakarışık aile durumu

Bir ev(oturuyorlar zaten)bir dükkan var diyorsunuz,kiralar kiralar dediğiniz nedir?

Babanız 10 yıl önce daha genç ve sağlıklıyken hakkınızı vermemiş(100bin dolar),şimdi de laf olsun diye yok dükkanı vereyim falan diyor, anne olmaz ben yaşıyorum daha diyor, aynı anne kardeşinizin borcu için araba satılırken de dedi mi aynısını,babanız niye söz konusu sadece siz olduğunuzda annenizi dinliyor acaba?

Bir ev(oturuyorlar zaten)bir dükkan var diyorsunuz,kiralar kiralar dediğiniz nedir?

Babanız 10 yıl önce daha genç ve sağlıklıyken hakkınızı vermemiş(100bin dolar),şimdi de laf olsun diye yok dükkanı vereyim falan diyor, anne olmaz ben yaşıyorum daha diyor, aynı anne kardeşinizin borcu için araba satılırken de dedi mi aynısını,babanız niye söz konusu sadece siz olduğunuzda annenizi dinliyor acaba?
bir de depo gibi bir yer var. Bunlar ücra yerlerde toplam 8bin tl getiriyor. Haksızlık ettiler ve sonuçlarıyla yaşayacaklar.

Bütün konuyu, tüm yazdıklarınızı şu şekil ağzım açık okudum konu sahibi 😮 Ben ömrü hayatımda bu kadar haklı ve iyi bir koca görmedim ... İnşallah sizden boşanır da biran önce hem kendisini hem çocuklarını kurtarir 🙏
Aşk olsun. Bir de benimki var ya. Hemen unutuyorsun. Kırıldım

Affetmek değildi affedemiyorum. Para kısmınında haklısınız bunu konuşacağım. Evet sabır gösteriyor ve bunun için ona minnettarım. Ailemin bana layık gördüğü hayatı yaşamama gerek yok kendime de çocuklarıma da torunlarıma da bakabilirim. 14 yaşından beri hem çalışıp hem okudum.
yazdığım gibi hatamın farkındayım umarım geç kalmadıysam telafi edebilirim

Bunu yasarsiniz demiyorum aslinda. Sizin canınızı yakabilir diyorum. Benim layik gordugu hayati yasarsinizndememle esinizin demesi ayni olmayacaktir. Esiniz belliki iyi bir adam, onu kirmayin derim

Son durum nedir konu sahibi? Sizin evinizde kalmaya devam mı edecekler? Siz ne zaman dönüyorsunuz?
Sabah endoskopi yapılacak. Doktor ameliyat veya kemoterapiye devam diyecek. Eğer kemoterapi denirse İstanbul’da devam edecekler. Yarın doktor ameliyat derse ameliyatı olup kontrolleri istanbuldan yapacaklar. Ben haftaya dönüyorum.

insan düşmanı bile 3.evre kanser olsa merhamet gösterir.
Hayır göstermez göstermemeli. Acilen bu kafayı bırakmanızı tavsiye ediyorum. Ben de yurt dışındayım, benim de babama 3. evre akciğer kanseri teşhisi kondu. Sizin babanız anneniz gibi olsalardı koşarak gitmezdim. Eşimle plan program yapar, çocukların okul durumunu vs ayarlar eşime bırakır öyle giderdim. Hala oğullarının peşinde köle gibilerse, gelirlerini ona akıtıp hastane masraflarını da bana ödetiyorlarsa geçmiş olsun, Allah şifa versin der dönerdim evime. Gerisi de açık yazıyorum umurumda olmazdı. Çocukluğumda genç kızlığımda beni değersiz hissettirecekler, bütün malı kardeşine vereceğiz sana da üzülüyoruz diyecekler, hasta yatağında bile oğullarını düşünecekler ama temizliklerini ben yapacağım, hastane masrafını ben ödeyeceğim... Asla yapmam kocama da yaptırmam. Karı koca hem maddi hem manevi sömüremezler bizi. Para pul değil burada mevzu. Evlat ayrımı, değerli değersiz ayrımı.

Benim eşim de hiç ben demeden sırtında taşırdı ki çok götürdü getirdi sağa sola. Kullanıldığını hissettiğim anda hemen aksiyon alırdım. Anne baba değerli de eş değil mi? Adamın yapmadığı iş kalmamış, tuvalet banyo bile temizletilmiş. Siz hala kalkmış benden bıkarsa gidebilir diyorsunuz. İyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta yı yanlış anlamışsınız. Kocanız bence evlilik, eş olmak, destek olmak testlerini başarıyla geçmiş, siz kalmak üzeresiniz.

Hayır göstermez göstermemeli. Acilen bu kafayı bırakmanızı tavsiye ediyorum. Ben de yurt dışındayım, benim de babama 3. evre akciğer kanseri teşhisi kondu. Sizin babanız anneniz gibi olsalardı koşarak gitmezdim. Eşimle plan program yapar, çocukların okul durumunu vs ayarlar eşime bırakır öyle giderdim. Hala oğullarının peşinde köle gibilerse, gelirlerini ona akıtıp hastane masraflarını da bana ödetiyorlarsa geçmiş olsun, Allah şifa versin der dönerdim evime. Gerisi de açık yazıyorum umurumda olmazdı. Çocukluğumda genç kızlığımda beni değersiz hissettirecekler, bütün malı kardeşine vereceğiz sana da üzülüyoruz diyecekler, hasta yatağında bile oğullarını düşünecekler ama temizliklerini ben yapacağım, hastane masrafını ben ödeyeceğim... Asla yapmam kocama da yaptırmam. Karı koca hem maddi hem manevi sömüremezler bizi. Para pul değil burada mevzu. Evlat ayrımı, değerli değersiz ayrımı.

Benim eşim de hiç ben demeden sırtında taşırdı ki çok götürdü getirdi sağa sola. Kullanıldığını hissettiğim anda hemen aksiyon alırdım. Anne baba değerli de eş değil mi? Adamın yapmadığı iş kalmamış, tuvalet banyo bile temizletilmiş. Siz hala kalkmış benden bıkarsa gidebilir diyorsunuz. İyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta yı yanlış anlamışsınız. Kocanız bence evlilik, eş olmak, destek olmak testlerini başarıyla geçmiş, siz kalmak üzeresiniz.
Eşime tuvalet temizletmedim hep ben yaptım ama o da yapıyor. Gördüğümde izin vermiyorum. Hatta çok utanıyorum annemin bu tavrı yüzünden. Eşimi hiç ezdirmedim. Tabi ki insanlar evliliğimizin arkaplanını bilemez ama bende eşime karşı fedakarlıklar yaptım. Yoksa kadınlar kulübünde kim bir erkeğe zorla birşey yaptırabildi ki ben yaptırayım. Eşim merhametli bir insan bu iyi niyetini de kullandırtmayacağım. Elimden geleni yaptım tedavi için ama artık İstanbul’da devam etmeliler.
zaten haftaya döneceğim, eşimde bizimle gelecek.

X