Nişanlım eski sevgilisini özlüyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
4 ay değil 7 ay çokta bir şey farketmiyor tabi araya giren 3 ay ama ben bu süreye ne kendi evliliğimde ne de başkasının evliliğinde hiç çok erken olmuş diye yorumlamadım. Bir insanı 10 yılda tanımayabilirsiniz, 10 gün de de . Aynı evin içine girince her şeyin farklılaştığını evli kadınlar bas bas bağırarak söylüyor.
Bela geliyorum diyor aslında çoğu zaman, göz ardı ettikleri aynı evin içinde büyüyüp çıkıyor meydana, sonra adı adam değişti oluyor.

o emir komuta zinciri altında yaşamak ister istemez sivil hayatlarına yansıyır, sivil-asker ayrımı yapamıyorlar. anlaşılması zor insan oluyorlar.
Bdv'deki kadın öğretmen profili gibi, onlar da karşısındaki adamı çocuk olarak görüp eğitmeye kalkabiliyorlar.

o emir komuta zinciri altında yaşamak ister istemez sivil hayatlarına yansıyır, sivil-asker ayrımı yapamıyorlar. anlaşılması zor insan oluyorlar.
Bence bu şehir efsanesi olmuş gibi biraz, çünkü hiç böyle problemler yaşamadık. Ya da dediğiniz gibi kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir..

Şu anki olumsuz özelliklere iyi bakın, onlar evlenince düzelmeyecek, katlanacak.
kişisel problemimiz hiç yok, medeni şekilde oturup her problemimizi çözebiliyoruz. Yeri geliyor bağırıp çağırdığımız da oluyor. Kimde yok ki bu? yine normalleştirme gibi görülecek belki ama bence zaten aşırıya kaçmadığı sürece değer verdiğin insan bi yanlış yaptığında kızmak hatasını düzeltmesini isterken sinirlenmek bunlar hep değer vermekten. Özetle benim nişanlımla kişisel hiç problemim yok, düzeltmesini istediğim huyları yok, karakteri aklı düşünceleri her şeyiyle uyum sağladığım biri. Benim problemim geçmiş ve annesi

Yorumları okudum ama hepsine tek bir cevap vermek adına yazıyorum.
Kimin kocası yada erkek arkadaşı daha önce birilerini aldatmadı? Bunun doğru olduğunu asla savunmuyorum, hemcinslerimin canını yakan biriyle nasıl birlikte olurum sorusunu sormakta çok haklısınız. Yarın bir gün bana yapmayacağı ne malum? Ama hepimiz geçmişte hatalar yapabiliyoruz değil mi? Bizi şuan biz yapan geçmişimiz değil mi zaten?
birisini aldatan bir insanla birlikte olmam su profildeki adamla da evlenmem .aldatmak bence aliskanlik bir daha yapanin tekrar yapmasi hele ki evlilik gibi rutine binmis bir durumda cok olasi
ikincisi hayatim boyunca gercekten cok cok sevildigime emin olmadigim biriyle de evlenmem .evlenirken cok ozel hissetmeli bence insan .yoksa her gun ayni evde bu duygu beni uzer.canim kiymetli benim canim kendim

birisini aldatan bir insanla birlikte olmam su profildeki adamla da evlenmem .aldatmak bence aliskanlik bir daha yapanin tekrar yapmasi hele ki evlilik gibi rutine binmis bir durumda cok olasi
ikincisi hayatim boyunca gercekten cok cok sevildigime emin olmadigim biriyle de evlenmem .evlenirken cok ozel hissetmeli bence insan .yoksa her gun ayni evde bu duygu beni uzer.canim kiymetli benim canim kendim
Dilerim her zaman size kendinizi iyi hissettirecek insanlarla karşılaşırsınız

kişisel problemimiz hiç yok, medeni şekilde oturup her problemimizi çözebiliyoruz. Yeri geliyor bağırıp çağırdığımız da oluyor. Kimde yok ki bu? yine normalleştirme gibi görülecek belki ama bence zaten aşırıya kaçmadığı sürece değer verdiğin insan bi yanlış yaptığında kızmak hatasını düzeltmesini isterken sinirlenmek bunlar hep değer vermekten. Özetle benim nişanlımla kişisel hiç problemim yok, düzeltmesini istediğim huyları yok, karakteri aklı düşünceleri her şeyiyle uyum sağladığım biri. Benim problemim geçmiş ve annesi
Siz evlenince de "Tek kavgamız annesi yüzünden, yoksa çok iyiyiz. 😞 " diye konu açacaksınız buraya. İnşallah o gün gelmeden bunlara da bizzat nişanlınızın izin verdiğini anlarsınız.

Ben size şunu sormak istiyorum, bu adam siz evliyken, içtiği bir akşam, o kadına yazdığında, yine böyle sakin durabilir misiniz? İlk tepkiniz ne olur?

Bence bu riski alarak evleniyorsunuz. Bela geliyorum diyor.

Eşimin nişanlı iken sinyal verdiği herşeyi, katkat yaşadım. Keşkelerim oldu bazı konularda. Yapmayın.dunyadaki son adam o değil.

Ve bı şarkı sözü bırakmak istiyorum; delilik kısa sürer çok pişmanlık uzun
kararın doğru gibidir sonrası hüzün

Siz evlenince de "Tek kavgamız annesi yüzünden, yoksa çok iyiyiz. 😞 " diye konu açacaksınız buraya. İnşallah o gün gelmeden bunlara da bizzat nişanlınızın izin verdiğini anlarsınız.
Karşılıklı oturup çay içebilir miyiz hahha gerçekten duygularıma tercüman mısınız? kaybettiğim ablam mısınız? şuan bunu düşünüyorum

Birde yukarıda arkadaş yazmış, annesi ne söylüyorsa oğlu izin verdiği için söylüyor. Belki oğlunun işine geliyor bile olabilir.

Aldatilmaniz olası çok olası gibi geldi. Kendinizi sevin lütfen. Başkaları için değil kendiniz için kararlar verin

Ben size şunu sormak istiyorum, bu adam siz evliyken, içtiği bir akşam, o kadına yazdığında, yine böyle sakin durabilir misiniz? İlk tepkiniz ne olur?

Bence bu riski alarak evleniyorsunuz. Bela geliyorum diyor.

Eşimin nişanlı iken sinyal verdiği herşeyi, katkat yaşadım. Keşkelerim oldu bazı konularda. Yapmayın.dunyadaki son adam o değil.

Ve bı şarkı sözü bırakmak istiyorum; delilik kısa sürer çok pişmanlık uzun
kararın doğru gibidir sonrası hüzün
Asla nasıl durabilirim? Ama ben zaten onun hala onu sevdiğine inanmıyorum sadece yazsa cevap mı vericek? merak ediyor mu hala ne durumda olduğunu? ya da kız yazsa cevap verip konuşacak mı? içinde ukde mi? bunlar benim kafamı karıştırıyor. Yoksa beni sevme açısından ve onu istemiyor oluşunu iyi biliyorum.

Karşılıklı oturup çay içebilir miyiz hahha gerçekten duygularıma tercüman mısınız? kaybettiğim ablam mısınız? şuan bunu düşünüyorum
Siz sanırım bunları yaşayan bir tek sizsiniz sanıyorsunuz. Sizin gibi çok kadın geliyor yazıyor burda. Alim olduk artık. 🤣

Birde yukarıda arkadaş yazmış, annesi ne söylüyorsa oğlu izin verdiği için söylüyor. Belki oğlunun işine geliyor bile olabilir.

Aldatilmaniz olası çok olası gibi geldi. Kendinizi sevin lütfen. Başkaları için değil kendiniz için kararlar verin
O ana sizde olsa siz de aldatırsınız. 🤣 Bu kadar pofpoflanmaya dağ dayanmaz.

Paragraflara bile ayrılmamış bu gılgamış destanının tamamını okuyan varsa emek ve sabrı için tebrik ederim 🙏🏻 konuları bu kadar ayrıntılı yazmanıza gerek yok. Nişanlınızın kaç günde bir izin yaptığından eski sevgilisinin şu anki kocasından 2.ye hamile kalıp düşürdüğüne kadar bilmemiz gerekmiyor. Ana fikri verecek kısımları yazmanız kafi. Bu şekilde pek okuyan olmaz.
Azmettim ama başaramadım.

O ana sizde olsa siz de aldatırsınız. 🤣 Bu kadar pofpoflanmaya dağ dayanmaz.
Ayakta alkışlarım bu cümleyi. Çünkü aynı şekilde düşünüyorum. Bir erkeği bu kadar hint kumaşı yaparsan kendini bir şey sanması çok doğal. O kıza bunları yapması da hep annesinin göster oğlum herkese altın p*... ni demesinden kaynaklı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X