Nişanda kurban gönderme

Aynen isteyenler sömürenler daha kıymetli

Selamlar. Nişanlı olanlar ve evliler size bir sorum olacak. Yıl 2024 çoğumuzun ailesi geleneksel öoğumuzun değil. Mrak ettiğim konu şu; kurbanda nişanlınız ve ailesi size kurbanlık gönderdi mi?

Göndermedi gönderemez şu an evliyiz yine yapamaz böyle salak saçma adetler yüzünden neden ekstradan hayvan öldüreceğiz zaten yeterinden fazla ölüyor garipler

Selamlar. Nişanlı olanlar ve evliler size bir sorum olacak. Yıl 2024 çoğumuzun ailesi geleneksel öoğumuzun değil. Mrak ettiğim konu şu; kurbanda nişanlınız ve ailesi size kurbanlık gönderdi mi?
Evet gönderdi. Koç geldi boynuzunda bilezik ile bana da bayram hediyesi kolye geldi

Valla ben de istemedim ama kıymetli olamadık. İsteyenler daha kıymetli

Ya var ya modern takılıyoruz ama her yerimizden geleneksellik akıyor toplum olarak
Çünkü modern kızları üzüyorlar eskiden ne gerek var diyorum şimdi yapılması mı gerekiyor yapın diyorum beni onlar bu hale getirdi
İstemeyince gerizekalı ve saf ,muamelesi yapıyorlar, eziyorlar çok net

Konularıma yorum yapma tenezzülünde bulunmuyorsan neden şuanda bu durumdayız ?
İçine dert olmuş belli.
Kız yoksa eltim misin
Allah aşkına kırk küsür yaşına gelmiş evlenememiş, iki ayda bulup doğru düzgün tanımadığı biriyle sırf evlenmek için evlenmiş bayramdan bayrama tahammül edemediğim kaynanamla aynı apartmanda oturan vizyonsuz birini ne diye kıskanayım.
Hee dersenki ona sağlanan imkanları kıskandın durumum şuan onlardan kat be kat iyi olmasına rağmen belki bunu anlarım.
İnanın çevremizdekilerinde gözleri var görüyorlar siz hiç merak etmeyin.
Ayrıca ben haddimi bilirim olanları görünce seven sevdiğiyle devam etsin dedim kimseyle görüşmüyorum.

Cıks ben ayrı istedim ilk bir şey istemedim aaaa baktım saçma sapan işler oluyor ne düğün ne nişan yüzük takıp nikah yapalım dedim aaaaa bir baktım işler tuhaflaşıyor yaaa öyle mi dedim onların frekansa geçtim yapacak bir şey yok

Ne kadar zavallıca bir yorum. Eltinizin size hiçbir kötülüğü bile dokunmamışken resmen kadını takıntı haline getirmiş aşağılıyosunuz. Sahip olduğunuz imkanlar sizi mutlu etmeye yetmemiş işte. Sahip olduklarınıza şükretmiyor 20 yıl önce yaşayamadıklarınızı konuşuyorsunuz. Aşağıladığınız eltinizi de daha çok kıymet görüyor diye kıskanıyorsunuz. Kayınvalide size anlattığınız şeyleri 20 yıl önce yaşatmış ama daha yeni küsmüşsünüz. Sebebi tamamen elti kıskançlığı. İster kabul edin ister etmeyin.

Okuyup meslek sahibi olunca bişey istememek zorunda değiliz ki? Bende istemedim ama istenmemeli gibi bir bakış açısını doğru bulmuyorum. Cengaverlik değil de kendi adıma biraz saflık oluyor bu
Istenebilir, yapacak birileri de varsa sorun yok

Tanrılar kurban istiyor gibi oldu bu.
Ya birde demiyor mu napıcam kurbanı. Face mi instagrama mı koycsm diyor. Ayşegüle öyle bir şey yapsa karşı taraf BBC NEWS kanalına para verip haberini yaptırır dünya duysun diyede bizi kekliyor istemiyorum diye

Sensin zavallı !!!
Kimin ne yaşadığını bilmeden boş boş konuşuyorsun.
Eltimi tanımıyorum bile sen kıskanıyorsun diyorsun.
Kıskanmam için elle tutulur bişeyi olması lazım.
Bana bilmiyorum etmiyorum dedi inandım, gerçekleri görünce de kestim görüşmeyi.
Varmı bir itirazın?

Siz "kayinvalide yüzünden" dayak yediğiniz kocanizdan ayrılmayarak hangi vizyonda olduğunuzu sanıyorsunuz?
Gayette kıskanıyorsunuz eltinizi.
Kac konu açtınız şurada. Vizyon falan girmeyin hic bu meselelere. Komik oluyor.
Bu tarz aile iliskilerinde insanlar kıskançlık da yaşayabilir, ben insani bulurum bir yere kadsr bunu ama eltiyi küçük kendinizi vizyon sahibi görerek üstten üstten konuşmaya çalışmanız manasız yani.

Son düzenleme:
Kadının 40 yaşına kadar koca bulamayıp faydasız kayınçonuzla evlenmesi, bayramdan bayrama tahammül edemediğiniz kaynana ile aynı apartmanda durması sizi ilgilendiren şeyler değil. Konunun sizinle hiçbir alakası yok. Kadının size doğrudan bir kötülüğü de yok, ne gerek var böyle şeylere? Düğünden önceki konunuzu hatırlıyorum, her şey yapılıyor ona el üstünde tutuyorlar diye içiniz içinizi yiyordu. Sizin yüzüne tenezzül edemediğiniz kaynana onlar bal gibi anlaşıyorlarmış demenize göre. Kimse bunları uydurmuyor sizden öğrendiklerimiz. Vizyonsuz birine verilen imkanları diline dolayıp durmak çok da vizyon alameti değil. Ben tenezzül ederim konularınıza burnumu dikmem merak etmeyin.

Eltimi değil ona sağlanıp bana sağlanmayan imkanları kıskanmış olmamda ne gibi bir sakınca var.

Anlaşıyorlardı çünkü evde kalmış oğullarını yamamaları gerekti.
Aradan uzun zaman geçti herkes görmüştür birbirnin gerçek yüzünü.

Burda bile eltinizin ve kayınvalidenizin ardından atıp tutuyorsunuz. Size ne? Eltiniz istediği kişi ile isterse aynı gün evlenir, isterse kayınvalidesi ile aynı evde yaşar. Istediği şeyleri alan birileri varsa gayette isteyebilir.

Vizyonsuzluk sizin yaptığınız aslinda, kendinizi üstün görüyorsunuz ama insanlar eltinizi daha üstün tutuyor muhtemelen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…