Nişanda kurban gönderme

Bu bohça olayı nedir ya onu da hala anlamış değilim

ay çok da iyi olur teşekkürler

Ayşegül 150 yıldır nişanlısın. Bu herhalde nişanlınla ilgili açtığın 500.konu falan ne zaman evleneceksiniz siz?
He ya nişanlım hesap ödemiyor konusundan beridir nişanlı. Yani adam zaten öyle pek cömert değildi yanlış hatırlamıyorsam.
Kurbanlıklar olmuş kaç bin lira, göndermez zaten.

He ya nişanlım hesap ödemiyor konusundan beridir nişanlı. Yani adam zaten öyle pek cömert değildi yanlış hatırlamıyorsam.
Kurbanlıklar olmuş kaç bin lira, göndermez zaten.
Sanane ben o konuyu çözdüm sen ne diye yine gelip konuyu işgal ediyorsun uzaklaşın lütfen konumdan

Selamlar. Nişanlı olanlar ve evliler size bir sorum olacak. Yıl 2024 çoğumuzun ailesi geleneksel öoğumuzun değil. Mrak ettiğim konu şu; kurbanda nişanlınız ve ailesi size kurbanlık gönderdi mi?
Aynen hatta kurbanın boynuzlarında altın kemer ve bilezikler vardı bissürü biliyo musun

Biz bedavaya gitmişiz Ne kurbanlık gördük, ne destek istedik. Kayınım da eşimle meslektaş ve kendi memleketinden aldı. Süt parası mı nedir? Ona kadar istediler. Bütün eşyaları oğlan tarafı aldı bir de alınan eşyaları tek tek yazıp o da kızın diye "Senet" dedikleri yöntemle imza altına aldılar.

Ben, olanları dehşetle izledim ve ailemle gurur duydum. Çünkü kızlarını okutup, meslek sahibi yaparak ekonomik özgürlüğünü eline verip, güçlü bir şekilde yola devam etmesini sağladılar. Erkeğe veya ailesine güvenmek yerine kızının artık ayakta durmasına güvendiler.

Selamlar. Nişanlı olanlar ve evliler size bir sorum olacak. Yıl 2024 çoğumuzun ailesi geleneksel öoğumuzun değil. Mrak ettiğim konu şu; kurbanda nişanlınız ve ailesi size kurbanlık gönderdi mi?
Babama sordum nişanlıyken ne gerek var masraf olmasın karşı tarafa dedi. Zaten kurban bayramından 1 ay sonra düğün vardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…