Nisanda Bahar :)

Ya benim boy 172 kilo kaç olmalı sence
66-67 canım benim 167 idealim 60 normal olan 65 planım eyer mayısa kadar 65 olursam mayısta korumaya geçicem(İstanbul gidicem daha rahat koruma süreci olur ) sonra tekrar başlayıp 60 kilo olmak istiyorum temmuzda bakalım kısmet belki hiç vermem

66-67 canım benim 167 idealim 60 normal olan 65 planım eyer mayısa kadar 65 olursam mayısta korumaya geçicem(İstanbul gidicem daha rahat koruma süreci olur ) sonra tekrar başlayıp 60 kilo olmak istiyorum temmuzda bakalım kısmet belki hiç vermem
Benim de ideal 63 çıkıyor bi 65 olalım da gerisi de gelir

Selam kizlar bugun misafirim var kusura bakmayin fazla bakamadim suan cay iciyoz herkes habere takildi bende buraya... :) neyse bugunku menum
Sabah biraz abarttim :KK43: iki tane tost yedim yarim yumurta birkac zeytin
Ara bi tane armut
Ogle saat 3 gibi sadece balik 100gr kadar
Bu arada misafirim yemege geldi :KK43:
Aksam 3 kasik yesil fasulye, 3 kasik pilav, 2 kasik kagit kebabi, 2kasik patlican salatasi yedim yazinca ne cok yemisim yaa
Su iki litre ictim ama spor aksama kadar kosusturma :)
Cok sukur tatlinin tadina bile bakmadim :) simdide sekersiz cay iciyom neyse bu mesaji yarim saate yazdim :) gorusuruz

merhaba kızlar
perşembe günü bir yakınımız (halamın eşi) kalp krizi geçirdi apar topar gittik yoğun bakıma alındı 2 gün kaldı şükür çıktı şimdi durumu iyi.. eve bu akşam geldim ve ancak oturup size yazabiliyorum.. telaştan üzüntüden gelen gidenden sizleride haberdar edemedim. Yazılanları yarın okurum inşallah şuan çok yorgunum kızlar. Bu arada ne yedim ne yemedim o kısım epey karıştı. Kiloma da bakamadım yalnız en son çarşamba 80.9 du onu baz alıcaz artık. hepinizi öpüyorum iyi geceler diyorum yarın görüşmek üzere

merhaba kızlar
perşembe günü bir yakınımız (halamın eşi) kalp krizi geçirdi apar topar gittik yoğun bakıma alındı 2 gün kaldı şükür çıktı şimdi durumu iyi.. eve bu akşam geldim ve ancak oturup size yazabiliyorum.. telaştan üzüntüden gelen gidenden sizleride haberdar edemedim. Yazılanları yarın okurum inşallah şuan çok yorgunum kızlar. Bu arada ne yedim ne yemedim o kısım epey karıştı. Kiloma da bakamadım yalnız en son çarşamba 80.9 du onu baz alıcaz artık. hepinizi öpüyorum iyi geceler diyorum yarın görüşmek üzere

merhaba kızlar

merhaba kızlar

[QUOgeçmiş osandabahar, post: 39692702, member: 637662"]kızlar tekrar tekrar yollamışım kusura bakmayın[/QUOTE]
Çok gecmiş olsun

Bugün yediklerim
Sahur:3 kaşık yulaf ezmesi,kivi,muz,1 dilim k.k.ekmeği,1 kase lor peyniri, yarım domates
İftar:2 tane biber dolması,6 kaşık yoğurt
1 kase mercimek çorbası
Ara öğün:1 portakal,1 muz
2 litre su,leslie 1 mil

Nisanda baharcim cok gecmis olsun canim seni cok merak ettik Allah sifa versin insallah
buarada benim sevgili ervaammcim nerdeee ??????? menu bildirmemis :KK20: olmuyo boyle:KK20:

merhaba kızlar
Çok çok geçmiş olsun canım rabbim sağlık sıhhat ihsan eylesin

Nisanda baharcim cok gecmis olsun canim seni cok merak ettik Allah sifa versin insallah
buarada benim sevgili ervaammcim nerdeee ??????? menu bildirmemis :KK20: olmuyo boyle:KK20:

Cnmmm menu okadar kötü ki paylasmaya bile degmez gunduz iyiydide aksam kuzenle birlikteydik herseyyiii yedimmm kocaman bir dilim pasta 4 sigarayla 2 kocaman bsrdakta sicak cikolata bol bol aksam yemegi daha hangi birini sayiymki :KK14:o_O

Cnmmm menu okadar kötü ki paylasmaya bile degmez gunduz iyiydide aksam kuzenle birlikteydik herseyyiii yedimmm kocaman bir dilim pasta 4 sigarayla 2 kocaman bsrdakta sicak cikolata bol bol aksam yemegi daha hangi birini sayiymki :KK14:o_O
Neler okuyorum beeennnn:KK11: bak bu olmadi iste :KK20: neyse canim hepimiz yapiyoz o kacamaklari :KK48: malum hafta sonu giden gelen suydu buydu gidiyo ama cizgiyi fazla asmamak lazim canimcim :KK11: :KK70::KK70::KK70:

Neler okuyorum beeennnn:KK11: bak bu olmadi iste :KK20: neyse canim hepimiz yapiyoz o kacamaklari :KK48: malum hafta sonu giden gelen suydu buydu gidiyo ama cizgiyi fazla asmamak lazim canimcim :KK11: :KK70::KK70::KK70:
Dışarı çıkcam iskender yesem mi yemeseem mi sabahtan beri git gel yaşıyorum valla

Dışarı çıkcam iskender yesem mi yemeseem mi sabahtan beri git gel yaşıyorum valla
canim yarim porsuyon ve tereyagsiz yiyebilirsin bence aksam yemeginle yada sporla dengeleyebilirsin ama fazla kacamak yok ona gore :KK20::KK70::KK70:saka biyana zaten haftada birgun kacamak gunumuz vardiya ona sayariz:KK66:

X