Nisanda Bahar :)

Utanma tatlım ya zaten hiç kaçamaksız yapıyorum diyen yalan söyler.
Sadece kaçamaklarını da geç saatte yapma
akşam genelde 7.30 gibi evdeyim bişey yemiyorum genelde iş yerinden yemeğimi yiyorum çok tok oluyorum sebze gerçekten tok tutuyor ama çeşit az insan sıkılıyor daha doğrusu ben her sebzeyi yemiyorum :)

selam kizlar bugunki kosusturmadan sonra nihayet oturabildim ama daha aksam namazim kilinaca ve ortaligi yikan oglum yatirilacak:KK70::KK70: ben acelece yazayim bugunki menum sabah iki dilim kepek ekmegi 1,5 yagda yumurta 8 adet zeytin birazcikta peynir 8.30 gibi yedim sonra ara saat 11.30da 2 armut cok guzeldi iki tane yedim:KK45:
ve hastaneye kostum ogle yok
hastaneden geldikten sonra hollandali arkadasim geldi simdi onunla biseyler yemesem cok ayip olurdu turk cayina bayiliyor neyse iki kucuk dilim helva ve bir kucuk parca crosant yedim 3 bardak kadar cayla neyse daha aksam yemegi yemedim ama ispanak yaptim namazimi kilar kilmaz bir kasede onu yiyecem insallah birazdan gorusuruz kizlar

selam kizlar bugunki kosusturmadan sonra nihayet oturabildim ama daha aksam namazim kilinaca ve ortaligi yikan oglum yatirilacak:KK70::KK70: ben acelece yazayim bugunki menum sabah iki dilim kepek ekmegi 1,5 yagda yumurta 8 adet zeytin birazcikta peynir 8.30 gibi yedim sonra ara saat 11.30da 2 armut cok guzeldi iki tane yedim:KK45:
ve hastaneye kostum ogle yok
hastaneden geldikten sonra hollandali arkadasim geldi simdi onunla biseyler yemesem cok ayip olurdu turk cayina bayiliyor neyse iki kucuk dilim helva ve bir kucuk parca crosant yedim 3 bardak kadar cayla neyse daha aksam yemegi yemedim ama ispanak yaptim namazimi kilar kilmaz bir kasede onu yiyecem insallah birazdan gorusuruz kizlar
Allah kabul etsin canım

Sahurda:tulum peynirli yumurta
1 dilim k.k.ekmeği,lor peyniri
2 hurma,1 ceviz,domates
İftar:1 kase mercimek çorbası
1 kase salata(yağsız,tuzsuz)
2 tane etsiz lahana dolması(baş parmak kadar)
1 tabak tavuk sotee:kk77:
Bi büyük boy ayran
Ara öğün:1 elma,1 armut,baş pparmağın kadar minik bir muz
3 litre su,leslie 1 mil,20 dk hızlı tempo yürüyüş,1 fincan yeşil çay,1 fincan adaçayı

Ervaammcim dr gidecegini yazmisin git tabi benim hipotroidim var yani calismiyor gercekten az yedigim halde bazen kilo aliyorum canim hissediyorum calismadigini doktorumu ariyorum test yapiyor calismadigi hissedersin sanki yediklerin karninda kaliyor:KK57: az yesen bile siskinlik hissediyon

Selam kızlar nasılsınız okulda toplantı vs derken hiç giremedim nete..k,lo bidirim yapayım çok vermişim 200 gr gitmiş ama bu hafta inşallah spora başlıyorum daha çok gidecek hayırlısıyla...

Bu arada doktora gittim d vitamini eksikliği ve kansızlık aynen devam ediyor..önce iğne sonra damla ile tedaviye devam edeceğim insülün direncim normal çıktı bakalım ilaçlarla beraber kilo verebilecek miyim hayırlısı..Yeşil çay büyülü bohça yaseminli sallama çay büyük bir zevkle içiyorum günde 3 veya 4 tane oldukça inceldiğimi ghisssediyoum pantalonlarım çok bol gelmeye başladı ama kilo yerinden oynamıyor sağolsun...

X