Nisanda Bahar :)

Selaaammm kızlaaarrrr...
Menüm
Sabah 07:30 bir dilim kepek ekmeği bir domates bir biber 3 adet zeytin.
Akşam 15:00 istavrit.
Gelelim sporaaaa sırt ağrısından ölüyorum ama yaptım yine de.
1 saat yürüyüş
45 dakika leslie 3 mil
15 dakika plates
50 sguat.

[QUOTEBN su321, post: 39671372, membeoruçlu olucYarışalım mı senle:KK76::KK76:[/QUOTE]
Olur rakibim olursa daha güzel olur :KK19:[/QUOTE]
Menülerimizi eleştiririz sporlarımızı kontrol ederiz sorumluluk olunca daha dikkatli oluyor insan.[/QUOTE]
Tamam bn bugün orucluyum haftasonuda oruclu olucam sonra çok şükür biticek oruç borçlarım sporu iftardan sonra yapıcam saat 20:30 gibi spor ve ne yediklerimi toplu yazarım rakibeemmm :KK66::KK66:

[QUOTEBN su321, post: 39671372, membeoruçlu olucYarışalım mı senle:KK76::KK76:
Olur rakibim olursa daha güzel olur :KK19:[/QUOTE]
Menülerimizi eleştiririz sporlarımızı kontrol ederiz sorumluluk olunca daha dikkatli oluyor insan.[/QUOTE]
Tamam bn bugün orucluyum haftasonuda oruclu olucam sonra çok şükür biticek oruç borçlarım sporu iftardan sonra yapıcam saat 20:30 gibi spor ve ne yediklerimi toplu yazarım rakibeemmm :KK66::KK66:[/QUOTE]
Tamamdır tatlım:KK54:

Selaaammm kızlaaarrrr...
Menüm
Sabah 07:30 bir dilim kepek ekmeği bir domates bir biber 3 adet zeytin.
Akşam 15:00 istavrit.
Gelelim sporaaaa sırt ağrısından ölüyorum ama yaptım yine de.
1 saat yürüyüş
45 dakika leslie 3 mil
15 dakika plates
50 sguat.
Ama hiç bişe yememişsin ki

suöyle o post: 39671647 .!.:
Valla mı az mı ya
ben iki öğün yiyorum hep ara hiç yapmadım 6 aydır
Hiiii hiç öyle olur mu? Kimse uyarmadımı seni BN diyete ilk başladığ başladığımda 6 öğün yedim tabiki de az yedim simdi 5 öğünün altına düşmüyorum çok sağlıksız olmaz olmaaaz

sabahhh güya arkadaşım kahvaltıyaaaaa gelcek diyeeeee önceden mercimek çorbası içmiştimm yaaa çok yemeyim diye...2 aydır yemediğim her seyii yedimmm maşalllahhh..çikolatalar, helvalarrr,reçellerrrr devamını yazmak istemiyorummm..şu an kendimden utanıyorumömmm..nasıl bir iki lafa kanıppp moral bozukluğula yemeğe saldırıyorum hemen..şu an midem çokkk kötüüüü patlayacağımm..sabah 71 dim..şimdi gidip tartıldımmm şimdide dolu mideyle 73 çıktımmmm...reziiiilll towerinnnn..kızlarrr ben foruma veda ediyorumm izninizle bir süreee..
ya olurmu öyle şey tok karna herkes fazla çıkar hem sen 69,8 mişsin 71 olmuşsun 200 gramcık verirsin :KK43: gitmeyin :KK43:

Onlara baktır bide hangi gıdayı ne ile yiyoruz o da çok önemli tatlım.
Mesela et ile yoğurt ayran değil yeşillik yenmeli, mercimek çorbası örneğin karbonhidrat olduğu için ekmek yenmemeli gibi.

Ewt cnm dogru soyluyorsun bende ona dikkat etmeye calisiyorum ama sanirim insülin direnci var ne kadar az yesemde yemekten sonra uykum geliyo

sabahhh güya arkadaşım kahvaltıyaaaaa gelcek diyeeeee önceden mercimek çorbası içmiştimm yaaa çok yemeyim diye...2 aydır yemediğim her seyii yedimmm maşalllahhh..çikolatalar, helvalarrr,reçellerrrr devamını yazmak istemiyorummm..şu an kendimden utanıyorumömmm..nasıl bir iki lafa kanıppp moral bozukluğula yemeğe saldırıyorum hemen..şu an midem çokkk kötüüüü patlayacağımm..sabah 71 dim..şimdi gidip tartıldımmm şimdide dolu mideyle 73 çıktımmmm...reziiiilll towerinnnn..kızlarrr ben foruma veda ediyorumm izninizle bir süreee..

Towerin dur kiz dur nereye olmaz oyle sey gidemezsin bir yere:KK11:
Tok karnina tabi oyle cikarsin bisi olmaz hem bugun odul günümüzü yediklerini ona say hem bi oturmada iki kilo alamazsin imkansızzzz:110: pes etmek yok bacisi :KK60:

Ya evdekiler hiç destek olmuyor bana. Şuna bakın allah aşkına patatesli börek peynirli gözleme ve pizza. Hepsi bugün evde mevcuttu insaf ya insaf nefsime hükmediyorum ama zorlanıyorum valla.
seni çok iyi anlıyorum aynı sey benım basımda da var öle bı yıyolar kı anlatılmaz gormenız lazım ama hepsı ıncecık :KK43:

X