nişan mevzusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bi kaç saati nişanın varsa çok sorun etmezler diye düşünüyorum müzik açmazsın isteme falan olur biter masa sandalye kiralayan yerler var terası süslersin nişanlınla.

bizde isteme olmaz öyle topluca kahve işi falan. maksat bir araya gelmek bence yine gereksiz ama büyükler istedi işte.

Farklı günlerde

Yemek beklerler dedin ya söz verdim diye 6 kişi dışarıda yemek

Sonra kalabalığa terasta kokteyl

Evde o kadar kişiye yemek hoş olmaz gibi garson da olsa o yemekler önceden pişmiş gelmiş olacak Kv kp hatta annen baban da beğenmez taşınmış taze pişmemiş yeneği

bana her geldiklerinde öyle yapıyorum sadece babam söyleniyor kötü bu yemek diye :KK70:

bunu da yazayım yarın bir araştıralım. iki farklı günde benim annemi babamı onun babasını boş bulmak zor oluyor ama herkes biraz fedakarlık yapacak işte.

bizde isteme olmaz öyle topluca kahve işi falan. maksat bir araya gelmek bence yine gereksiz ama büyükler istedi işte.
bizde evde yaptık müzik falan olmadı yemek yendi sonra kahve yapıldı isteme oldu sonra da yüzük takıldı tatlı falan yedik. yani zaten çok uzun sürmüyor gürültü de büyükler olcak ciddi bir ortam çok olmaz ya

Bütçeniz ne kadar? Özel salonu olan restoranlardan bir fiyat alın bence.
Ya da terasınız için masa sandalye kiralayıp catering’le anlaşın.

Haftasonu pikniği gibi düşün, kıralık masa sandalye, barbekün varsa mangal, yoksa elektrli ızgara, ev yapımı meze
Meyveleri istediğin cadede hazırlat dolaba koy,
Çilingir sofrası, Aslan sütü
Mis gibi işte

Tuvalet giyecek değilsin herhalde?
Ben ev yapımı meze yapan yer için yardımcı olurum, çok beğendiğim bir yer var. Danışıraın fiyat seçenek vs

Haftasonu pikniği gibi düşün, kıralık masa sandalye, barbekün varsa mangal, yoksa elektrli ızgara, ev yapımı meze
Meyveleri istediğin cadede hazırlat dolaba koy,
Çilingir sofrası, Aslan sütü
Mis gibi işte

Tuvalet giyecek değilsin herhalde?
Ben ev yapımı meze yapan yer için yardımcı olurum, çok beğendiğim bir yer var. Danışıraın fiyat seçenek vs
Ev yapımı meze yapan yeri bana da özelden gönderir misiniz? Ankara’da değil mi?

Bütçeniz ne kadar? Özel salonu olan restoranlardan bir fiyat alın bence.
Ya da terasınız için masa sandalye kiralayıp catering’le anlaşın.

bütçemiz var yani 15-20 bin kadar ama onun ailesinin dışarıda yiyeceği toplu bir yemek+mekan bunu bile aşabilir. parayı oraya verirsek tatil planlarımız vs iptal olur. ben kendi aileme göre ayarlasam orta yollu bir şey bile yaparım ama karşı taraf zor olur. şu organizasyon işini bir araştıracağım çok sağolun.

bütçemiz var yani 15-20 bin kadar ama onun ailesinin dışarıda yiyeceği toplu bir yemek+mekan bunu bile aşabilir. parayı oraya verirsek tatil planlarımız vs iptal olur. ben kendi aileme göre ayarlasam orta yollu bir şey bile yaparım ama karşı taraf zor olur. şu organizasyon işini bir araştıracağım çok sağolun.
Hahaha kız bu paraya düğün yaparsın bende diyorum ne diyor bu bırak anasını babasını misafir umduğunu değil bulduğunu yer :KK66:

Hahaha kız bu paraya düğün yaparsın bende diyorum ne diyor bu bırak anasını babasını misafir umduğunu değil bulduğunu yer :KK66:

ay annesi resmen oğlunu sildi bu nişan için. bize yakışmazdan girdi ta nerelerden çıktı. bir de diline düşmek istemiyorum benim zerre umrumda değil ama o her şeyi didik didik inceler. nefretim resmen ya.

ay annesi resmen oğlunu sildi bu nişan için. bize yakışmazdan girdi ta nerelerden çıktı. bir de diline düşmek istemiyorum benim zerre umrumda değil ama o her şeyi didik didik inceler. nefretim resmen ya.
Alan alıyor satan satıyor kudursun nişan kız tarafına ait dimi naparsa yapsın salla ya tatile gidin mis gibi ben olsam biyle bir insana hiç hazırlık yapmam isterler yüzüğü takarım gençler gece eğlenmeye giderim bitti gitti bi kahve tatlı tamam :KK70:

Öncelikle hayırlı olsun.

Bildiğim kadarıyla öğrencisin çalışan biri değilsin. Her halukârda zaten nişanlınla birlikte de yapsan ailenden gelmeyecek mi parası ?
Büyük bir mekan olması da çok Şart değil. Cafe Tarzı biryerde yapabilirsin 20-25 kişi için en ideali o olur sanırım.
Benim arkadasım 30 Kişilik bir cafede nisan yaptı 2500 TL ödedi. Herşeyde içinde. Temiz. Ev falan uğraşma derim.

Nişanı kız tarafı yapacağına göre ona ancak susmak düşer. Onlara yakışmıyorsa anlı şanlı düğün yapsın madem.
Bu kadın sizi uğraştıracak bayağı.

"Tebrikler" demeye geldim :)

Hayırlı uğurlu olsun, içine sine sine geçsin inşallah.

Yorumlar gelmiş zaten, evinin terasını bir organizasyon şirketi ile anlaşarak sade ve şık bir şekilde düzenletebilirsin.

Mutluluklar dilerim.

"Tebrikler" demeye geldim :)

Hayırlı uğurlu olsun, içine sine sine geçsin inşallah.

Yorumlar gelmiş zaten, evinin terasını bir organizasyon şirketi ile anlaşarak sade ve şık bir şekilde düzenletebilirsin.

Mutluluklar dilerim.

çookk teşekkür ederim 💕

ama senin zevkine güvenesim var eğer denk gelirsen bana birkaç tane konsept fikri fırlatabilirsin. :)

tüllü tüllü olmasın ama hani bakınca da şöyle asil şık bir şey olsa diyorum. annemle karşı tarafın anasından sağlı sollu laf yemeyeyim :KK70:

Diğer yorumları okumadım böyle bir fikir verildimi bilmiyorum hazır eviniz boşken bi organizasyon şirketiyle anlaşsanız masalar filan belki güzel olabilir -düzeltme-okudumda verilmiş bu fikir en mantıklısıda o zaten 😁

Sassy kiz damada tuzlu kayfe yaptin mi? 😂😂soyle biyikli sacma fincanlarda ama

ay yapmaz olur muyuuum üstünde de o kahve bitecek damat bey yazıyor :KK53:

bugün cidden bunu gördüm ya nişan şeylerini araştırırken hahahahah bildiğin fincana papyon falan takan var :KK70:

Evi hiç tavsiye etmem. Yakınlarınızda ki şık ve küçük cafelerle konuşun, pazarlık yapın. Menüyü biraz kısıtlayın 1000-1500aralığında hallolur diye düşünüyorum. Evde de organizasyon şirketi ile anlaşsanız 2 yi geçer.

ay yapmaz olur muyuuum üstünde de o kahve bitecek damat bey yazıyor :KK53:

bugün cidden bunu gördüm ya nişan şeylerini araştırırken hahahahah bildiğin fincana papyon falan takan var :KK70:
Biyikli papyonlu fincanda yapmazsan kahveyi ugursuzluk gelir haaa 😁
Dusman gibi konuyu kalkmis bdvye acmissin kizim
İnsan geyik sohbetine acar. Banlanirsam donusum muhtesem olur hahaha

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X