Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben Kahramanmaraşlıyım canım, burası 2. görev yerim, eşimle tanışıp evlenince kaldım burda :))) eşim buralı olunca benim eş durumu da burası :))) hatay şuan yaz gibi 25 derece gel tam zamanı

eee eş olunca öyle oluyor canım..Enişte bizdenn. Antakyalı değil mi?ay az önce annemle konuştum kısa kolluya geçtik dedi

Stres dusunce tetikliyo iste (( kizlar sanki ic camasirimda hafif koyu bi kucuk leke var gibiydi simdi tam emin olamadim ama (
Kuzum hemde az kaldi birak sigarayi anliyorum zor bende eshime tergizdiremiyorum ama kendini firenlemelisin....hic bishey olmaz stress yapma uzan ayaklarini havaya kaldir

Bende memnun oldum canım artık hataylı gibiym zaten bizim yemeklerden çok sizinkileri yapıyorum

valla canım övünmek gibi olmasın ama yemeklerimizde muhteşem...görüyorsunuz anlatmaya gerek yok..bende kayınvalidemler muş yemeklerini yapıyor tadına bakıyorum ama tam anlamıyla doymuyorum sanki..illaki bizim yemekleri yapacamm

Yemeklere lafım olmaz hep söylerim oruk, kaytaz, ıspanklı katıklı, sarmaiçi, biberli, mezeler kahvaltılıklar maşallah tama hatay mutfağıyım

Yemeklere lafım olmaz hep söylerim oruk, kaytaz, ıspanklı katıklı, sarmaiçi, biberli, mezeler kahvaltılıklar maşallah tama hatay mutfağıyım

sen tam antekeli oluksun bre ciğerim..Gecen misafirim wardı katıklı ekmek yaptırdım fırınlarda çok bilmiyor az anlattım olduğu kadar artık millet bayıldıııı herkes tarif istemeye başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…