Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayir kuzum keremgulde test negatif:)))))))beklemish sonra kan testine gitmish 26 cikmish oysa kimyasal gebelik sayilir 2-3gune yine denemish 79:))))bunun neyi senle ayni degil???doyulecenaaa sen yeter artik
Aa evet ama benm kanım negatf cktı şimdi tek 3 sayı ya 3 sayı gelse hamişim ya:)

Aa evet ama benm kanım negatf cktı şimdi tek 3 sayı ya 3 sayı gelse hamişim ya:)
Offfff kizim ondada negatif 26 cikmish onun tek shansi iyne olmush yumurtlama gunu takib edilmish catladikdan 11 gun sonra yaptirmish....sen emin degilsin muayine olmadinki ne zaman yumurtladigini kesin bilmiyorsunnnnn

Offfff kizim ondada negatif 26 cikmish onun tek shansi iyne olmush yumurtlama gunu takib edilmish catladikdan 11 gun sonra yaptirmish....sen emin degilsin muayine olmadinki ne zaman yumurtladigini kesin bilmiyorsunnnnn
Canm 26 yne hamilelik demek benmki 3”2 negatf ama

Canm 26 yne hamilelik demek benmki 3”2 negatf ama
Offffffffff sezer sen benim ne konushdugumu anlamiyorsun( ben sana soyluyorumki sen yumurta takibi etdirmedin bilmiyorsun ne zaman kesin catladigini...onun avantaji catlamanin 11 gunu o yuzden 26 cikmish belki sen 2 gun once yumurtladin kesin bilmiyorsun haklimiyim????

Gunayydinn, bende umudumu yitirmeye başladım.Adet belirtilerim sanki başlıyo 6 gün kaldı
Umutsuzluk yok kizlar cok umutlanip hayal kirikligi yasamak da yok ama umutsuzluk da yok. Benimde 7gunum var belirtilerim agrilarim gogus sisligi acisi vs. Ama olsun. Umutsuzluk yok bu ay olmazsa diger aylara hep beraber insallah:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…